poster

Fanaticky zamilován

 • USA

  Fever Pitch

 • USA

  The Perfect Catch

 • Německo

  Ein Mann für eine Saison

 • Slovensko

  Fanaticky zamilovaný

 • Velká Británie

  The Perfect Catch

Komedie / Romantický / Drama / Sportovní

USA / Německo, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šakal
  ***

  Překvapivě ( pro mě ) povedený snímek! Remake bratří Farrellyů podle románu mého oblíbence Nicka Hornbyho Fotbalová horečka. Tentokrát místo klasického fotbalu a oddanosti k týmu FC Arsenal hlavní hrdina propadl fanatické lásce a fandovství k basseballu, konkrétně k týmu Boston Red Sox. Na to, že opravdu nejsem fanouškem amerických romantických komedií, tak tady jsem se bavil a to především díky hlavní herecké dvojici J. Fallon a překvapivě výborně hrající a sexy Drew Barrymore. Tento snímek je taková příjemná oddychovka na večer. Sám jako fanoušek jsem dovedl pochopit a vcítit se do chování hlavního hrdiny. Škoda pouze faktu, že scénáristé v některých pasážích se až moc krotili ve prospěch romantiky a vyvrcholilo to opravdu nepovedeným koncem. Nic to, ale nemění na faktu, že tento snímek jsem si užil a patří rozhodně mezi to povedenější ve svém žánru! 3 a 1/2*(30.3.2009)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +příjemná Drew Barrymore, Jimmy Fallon kupodivu překvapil, krásná romantická atmosféra, hezký a dojemný příběh, závěr -možná v průběhu filmu mohlo být víc emocí, takových jako v závěru filmu/// A to jsem se obával, že film o baseballu bude nezajímavý a nudný. Ale obával jsem se úplně zbytečně. Fanaticky zamilován je nádherný film, který se vám bude líbit. Hlavní hrdinové se chovají normálně, nic není přehnané, přitom je to zábavné a krásně romantické. Takové mám rád./// Celkem 84%///(9.11.2010)

 • sedm.1
  **

  Bobby Farrelly a Peter Farrelly.Režisérští sourozenci,kteří svou kariéru rozjeli na více než plný plyn.Ovšem od Já,mé druhé já a Irena jim očividně došlo vše vtipné,originální a vůbec nadstandartní,co mohli nabídnout.Od zmiňované Ireny mají jejich komedie sakra sestupnou kvalitu.Kde je všechen ten hrubozrný,drsný,nebojácný,zábavný humor,ostrý jako břitva?Kde jsou ty skvělé náměty a nápady na nejoriginálnější a nejnekompromisnější komedie,které šli až za hranici lidského vkusu a nehorázně tím bavili celý filmový svět?Mám chuť říct,kde jsou.Přímo tam.S Fanaticky zamilován se Farrelyové již plácají v tom největším hollywoodském romantickokomediálním marastu,kde na sebe všichni milionkrát opakovaně pomrkávají,říkají si zamilované věty o ničem a i přes veškeré problémy si nakonec k sobě již po milionkráte najdou tu stejnou cestičku.Pro me jě Fanaticky zamilován obyčejný snímek s pár omletými vtipnými scénami,s omletou romantickou zápletkou,s výjmečně snesitelnou Drew Barrymore a pro mě naprosto neznámým sympaťákem Jimmem Fallonem,prostě vším,co už znám a o co moc nestojím.Bratři Farrelyové by se nad sebou měli zkrátka zamyslet nad tím co točili na začátku jejich kariéry a co za blafy točí teď.(22.5.2009)

 • lekr
  *****

  Ze začátku mě to teda nebralo ale nakonec se to opravdu rozjelo a z filmu se stala jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl..možná proto že jsem úplně stejný jako hlavní hrdina Ben...on je fanatický fanda baseballového teamu, já zas fanda a sběratel Arnieho a filmu vůbec......a oběma dvěma nám reálný svět naprosto uniká dokud do našeho světa nevstoupí láska....ach ta ironie osudu!!(12.11.2009)

 • playboxguest
  ***

  Kde jsou ti Farellyové? Skoro jsem je nenašla, na jejich zvyky je tato komedie až překvapivě krotká a možná proto i docela obyčejná. Drew a Fallon jsou docela fajn, film to také nebyl nejhorší, ale mně se přece jen o něco zájímavější a realističtější zdá původní verze s Firthem, v níž se film drží fotbalu (na ten amíci holt nejsou) a daleko více se soustředí na posedlost sportem, než na typickou romantiku... Ale což, na to, že mě sport nijak zvlášť nezajímá, mě obě verze Hornbyho horečky bavily poměrně dobře. 60%(25.11.2011)

 • - Film je remakeom osem rokov starého anglického filmu s totožným názvom Fever Pitch (1997). (genetique)

 • - I přes to, že Jimmy Fallon ve filmu ztvárňuje postavu Bena - fanouška Boston Red Sox, ve skutečnosti je herec velikým příznivcem týmu New York Yankees, jednoho z jeho největších rivalů. (Dio_Padre)

 • - Film vznikol podľa románu známeho britského spisovateľa Nicka Hornbyho Futbalová horúčka. Bratia Bobby a Peter Farrellyovci, od ktorých sme zvyknutí na drsnejšie, tzv. fekálne komédie (napr. Niečo na tej Mary je), tento raz zostali veľmi umiernení. Posadnutosť hrdinu futbalom sa v americkej snímke zmenila na lásku k jednoznačne americkejšiemu športu – bejzbalu. (ash99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace