poster

Krevní pouto

 • USA

  Hush

 • Slovensko

  Pokrvné puto

Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 96 min

 • Pajčus
  ***

  Takový naprosto průměrný film, u kterého jsem vydržel do konce, který mě ničím neurazil a navíc mě dokázal napínat a dokonce i pobavit. Zajímaly by mě jen dvě věci, jak ta Jessica (zákeřná tchyně) stihla vypucovat krví tak zaneřáděnou postel během tak krátké chvilky a k čemu patří popis filmu - já si totiž žádné soutěže krásy ani korunky nevšiml (distributor to zřejmě popletl, protože tohle není jediný server, kde se tento nesmyslný popis objevil)... :-D(8.10.2008)

 • castor
  **

  Gwyneth Paltrow zaznamenala zřejmě svůj vrchol v druhé polovině 90.let, kdy vedle Oscara za Zamilovaného Shakespeara dostávala slušné nabídky na hlavní role (Srdcová sedma, Dokonalá vražda, Talentovaný pan Ripley) a její kariéra nabrala slušivé tempo. Mezi několik zajímavých titulů se toho času vklínil i thriller Hush, známé to téma šílené tchýně, která je posedlá mateřskou láskou ke svému synovi a čerstvou snachu považuje za nebezpečnou sokyni v jeho pozornosti. Několik zajímavých momentů nám dovolí zapomenout, jak stroze a hloupě jsou karty rozdané, přesto ve jménu obecné pravdy, že nastávající snachy se budoucím tchýním nikdy příliš nezamlouvají, tu máme nezávadné drama, které si už podruhé nezopakujete!!(29.8.2007)

 • Tommassi3
  **

  "Nikdo neopustí Marthu !!" Celý tenhle ve své naivitě a hlouposti nedůsledný filmeček, jehož finále vyznívá úplně směšně, prozrazujíc tvůrčí bezradnost, Jonathana Darbyho paradoxně z kanálu pozdvihá skvělá Jessica Lange, té Zlaté malině navzdory, protože ona v tom je skutečně nevinně, když se vším tím patosem dodává své psychopatce velmi skutečný a živý rozměr.. Nicméně podobně idiotskou postavu, jakou si zde zahrál Johnathon Schaech aka Jackson Baring, aby jeden skutečně pohledal !! To se hned tak nevidí !! ;)(26.7.2015)

 • Kozlowski8
  ***

  Tchyně někdy mají své mouchy, ale když se vás pokoušejí zabít, tak to už přestává být sranda... Thriller, který je thrillerem až ve druhé polovině, kdy se začne něco dít. Do té doby spíš romantika. Příběh ale nebyl špatně vystavěný a nebýt několika zbytečně hloupých pasáží a příliš upjaté a přehrávající Jessiky Lange, v hodnocení bych přidal. Takhle jen velice slabé tři hvězdičky a 50%.(20.12.2018)

 • herr_carter
  ***

  Takové pěkné domácí psycho...a výkon té svině Langeové je ještě umocněn příznačně hnusným dabingem, ani nevím v podání koho. Jde z toho po těle fakt nepříjemný pocit, když si člověk uvědomí, jak může někdo v rámci svého fanatismu dojít tak daleko, jako místní paní tchýně se skříní narvanou kostlivci k prasknutí................moje hodnocení = 6,5 z 10.(7.9.2016)

 • - Ve scéně, kdy Helen (Gwyneth Paltrow) ukazuje Alici (Nina Foch) fotografii, je fotografie vzhůru nohama. V dalším záberu je ale již správně. (..Lucas..)

 • - Film byl dokončen již roku 1996, ale na DVD byl uveden až o dva roky později. (..Lucas..)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace