Muž z ledu (TV film)

Chiller

Horor / Thriller

USA, 1985, 104 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• choze

Zbytečné nudné hororové béčko na kryogenetické téma (z dalších podobných snímků jmenujme pozdější céčkové ZMRAZENÍ s Lindou Blair) a jeden ze dvou televizních filmů, které Wes Craven natočil v polovině 80. let (druhý se jmenoval INVITATION TO HELL). Stalo se tak rok po jeho NOČNÍ MůŘE V ELM STREET a ve stejném roce kdy vyprodukoval HORY MAJÍ OČI II. Dobrý námět (mrtvý muž je zmrazen a následně probuzen a oživen, ale vrací se ze smrti bez duše) bohužel není pořádně vytěžený, je tu krajně neuspokojivý bodycount (1) a celé je to o ničem.(5.8.2006)

• Stegr

20% - Pamatuji si, že jak se probral a otevřel oči, sborově jsme se u televize lekli, ale to je tak jediné...(4.2.2008)

• Eldoth

Zajímavý začatek, ale úplně degradující konec. Film bez špetky napětí, pořádných vražd a hereckého osazenstva. Jako televizní film splnil to, co jsem od něj čekal ...Slabé 2*, už jen z úcty ke Cravenovi ...a za těch pár scén, při kterých lehce, ale opravdu lehce mrazí.(1.6.2007)

• Shanen29

Tak to se nepovedlo,film má sestupnou tendenci a je velmi nudný,Cravenuv rukopis nepoznávám a to je smutný.(21.10.2015)

Pamätám sa ako to niekoľko krát bežalo na ORF1 v dobe komunizmu. Vtedy iné zdroje neboli tak sme udivene pozerali aj na tento horor. Ale aj na tú dobu nudná tuctová záležitosť, snáď záverečná sekvencia to vytrhla (dodnes ju mám v Pamäti) preto z Nostalgie 3.(18.7.2016)