Šílenej biják

(TV film)
  • USA Miss Cast Away (více)
všechny plakáty

Tušíte, co se začne dít poté, když letadlo po okraj nacpané kráskami, letícími na soutěž Miss Galaxie, ztroskotá na opuštěném ostrově, kde žijí prehistorická prasata a inteligentní opice? Pokud ne, pak tuto bláznivou komedii plnou dívčích půvabů a ztřeštěných dobrodružství rozhodně doporučujeme... (oficiální text distributora)

Olík

V prvé řadě gratulace české distribuci, která slepě nepřeložila originální název Miss Cast Away jako Miss trosečnice a použila všeobjasňující Šílený biják, protože slovo šílený asi nejlépe vystihuje tento neplatný pokus o parodii. I když parodie……………no asi to jako parodie bylo myšleno a ze začátku se tvůrci snaží o sto šest parafrázovat všechno a všechny, však pominuly asi tři celkem povedené momenty (např. Zelená míle nebo HEPL), několikrát opakovaný gag se zakopnuvší modelkou nebo použití papeže vysílalo jasný signál S.O.S.! Přibližně v půlce snímku se scénář donucen okolnostmi vzdává a už jenom dohrává pomatený příběh o osádce letadla, které zrozkotá na ostrově, kde se kolem Noemovy archy motá hladové jurské prase!?!? ()

tom88

Myslel som, že už nemôžu byť paródie až také tragické, ale Miss stroskotankyňa je ta najväčšia katastrofa aká môže byť. Totálna stupidita a výplody ľudskej najnevkusnejšej fantázie. Ani jeden vtip nevyšiel, divák sa nezasmeje asi ani raz. Trápnosť nad trápnosť. Monštrózna filmová katastrofa, klobúk dole. Čo tam hladá Eric Roberts ? Scenár snád písali počas natáčania. 10% ()

Campbell

Zklamání, čekal jsem teda spíše parodii, tohle je ehm..."komedie", navíc dost blbá. I když Roberts přehrává jak se jen dá(a má pěkný kočky okolo sebe) tak byl asi to nejlepší co ve filmu bylo. Celý to působí levně a děsně špatně. Já si u filmu většinou nevšímám efektů, ať jsou sebehorší ani hlouposti filmu, ale tohle je fakt moc i na mě. Efekty my přišly buď zbytečné nebo extrémně špatné. Film se nedá doporučit, vůbec nikomu. 2* dávám, tedy upřímě ani nevím přesně za co, nejspíše za Robertse s jeho fajnovéma kočkama. ()

drankeryth

Trapna parodia v ktorej sa to hemzi ubohymi scenami na rozne filmy. Nieco sa tam aj naslo, co by stalo za smiech, ale vacsina z tohoto filmu zabieha az to absolutnej trapnosti. V poslednej dobe som uz pekne dlho nevidel skvelu parodiu. Dockam sa este niekedy nejakej parodie, ktora ma donuti sa smiat neustale? ()

anli odpad!

Sledovat tenhle radoby film,ktery nema vubec zadny pribeh a ve kterem je jedna trapna scena za druhou a obcas nekdo prohodi stupidni hlasku,je opravdu jen pro silne nervy.Stab a herci se asi bavili,ale divak trpi.Neni to o nicem,ani vtip to nema a o filmarine jakehokoliv druhu radeji pomlcim(musel bych byt vulgarni)a nezbyva mi nez ustedrit jasnych a cistych 0%. ()

• Film se natáčel v Malibu, v Oxnardu a v Los Olivos v Kalifornii a také v Neverlandu - na ranči Michaela Jacksona. (rafix)