Tušíte, co se začne dít poté, když letadlo po okraj nacpané kráskami, letícími na soutěž Miss Galaxie, ztroskotá na opuštěném ostrově, kde žijí prehistorická prasata a inteligentní opice? Pokud ne, pak tuto bláznivou komedii plnou dívčích půvabů a ztřeštěných dobrodružství rozhodně doporučujeme... (oficiální text distributora)

rador

Opice čo chcú ovládnuť Noemovu archu.. Pápež s Michaelom Jacksnom, ktorí sa tomu snažia zabrániť.. Gigantické prasa.. Lietadlo s Misskami, ktoré stroskotá na ostrove..Efekty horšie ako v Súboji titanov. Čo viac si môže obdivovateľ absurdných filmov priať? :) Zaujímavosť: Natáčalo sa aj na Michaelovom ranči - Neverland ()

anli odpad!

Sledovat tenhle radoby film,ktery nema vubec zadny pribeh a ve kterem je jedna trapna scena za druhou a obcas nekdo prohodi stupidni hlasku,je opravdu jen pro silne nervy.Stab a herci se asi bavili,ale divak trpi.Neni to o nicem,ani vtip to nema a o filmarine jakehokoliv druhu radeji pomlcim(musel bych byt vulgarni)a nezbyva mi nez ustedrit jasnych a cistych 0%. ()

Campbell

Zklamání, čekal jsem teda spíše parodii, tohle je ehm..."komedie", navíc dost blbá. I když Roberts přehrává jak se jen dá(a má pěkný kočky okolo sebe) tak byl asi to nejlepší co ve filmu bylo. Celý to působí levně a děsně špatně. Já si u filmu většinou nevšímám efektů, ať jsou sebehorší ani hlouposti filmu, ale tohle je fakt moc i na mě. Efekty my přišly buď zbytečné nebo extrémně špatné. Film se nedá doporučit, vůbec nikomu. 2* dávám, tedy upřímě ani nevím přesně za co, nejspíše za Robertse s jeho fajnovéma kočkama. ()

tom88

Myslel som, že už nemôžu byť paródie až také tragické, ale Miss stroskotankyňa je ta najväčšia katastrofa aká môže byť. Totálna stupidita a výplody ľudskej najnevkusnejšej fantázie. Ani jeden vtip nevyšiel, divák sa nezasmeje asi ani raz. Trápnosť nad trápnosť. Monštrózna filmová katastrofa, klobúk dole. Čo tam hladá Eric Roberts ? Scenár snád písali počas natáčania. 10% ()

habertek odpad!

No čekal jsem něco jako Tohle je Sparta či Disaster movie, ale tohle je vcelku síla. Ještě, že mozek pracuje tak, že špatné vzpomínky vymazává takže si z toho filmu už moc nepamatuju...Je to totální guláš všeho možného a pomyslnou ,,třešničku na dortu" trapnosti zde představuje jakýsi dinosaurus či co to má být, který je graficky zpracován jako by vypadl z nějaké PC hry z 90tých let...No odpadům se vyhýbám, ale toto fakt néé! ()

• Film se natáčel v Malibu, v Oxnardu a v Los Olivos v Kalifornii a také v Neverlandu - na ranči Michaela Jacksona. (rafix)