Holiday Affair

Komedie / Romantický

USA, 1949, 87 min

Mitchum standardni, Janet vyborna (vlastne tahne cely film...). Nejaka extra taskarice to neni, a ten malej kluk nebyl dobre zahranej ani napsanej... Mam z toho celyho takovej neutralni pocit, a jsem presvedcenej, ze znam mnohem lepsi vanocni romance/komedie. P.S.: Wendella Coreyho mi bylo navic celou dobu tak nejak lito...(4.5.2013)

Když už nějaká ta romantika na Vánoce, tak tahle. Mitchum byl aspoň pořádný milovník, který se s ničím nesral :-)(13.12.2009)

Pohodová vánoční komedie s Mitchumem v pro něj netradiční roli. I když komedie není nějak ztřeštěná a rozhodně to není ten typ filmu, u kterýho bych se válel v kuse smíchy, tak scéna výslechu na policejní stanici je jednou z nejlepších a nejvtipnějších, jaké jsem v komedii v poslední době viděl. Harry Morgan tu svou malou roli zvládl skvěle :-)(24.12.2012)

Klasicky vianocny film, tentokrat s Mitchumom v hlavnej roli. Robert Mitchum /Pryc od minulosti, Lovcova Noc, Big Steal/ bol hlavne herec -drsnak hrajuci vo westernoch a este aj mal povest bad guy medzi hollywoodskymi hviezdami + odsedel si chvilku aj v base za akesi drogy. neni to fekalny humor ani nijak blaznivy /v dobrom slova zmysle/, auz rozhodne sa nebudete smiechom valat po zemi. mno ale oplati sa doplnit si vseobecny rozhlad, tam patri reziser Don Hartman, herci ako Robert Mitchum, Dzenet Lajg atd atd : 82 %(8.12.2018)

Dětsky jednoduché a naivní. Krásná Janet Leigh, dítě a romantika. Místy zábava, ale možná až moc rodinný film, chybí mu trochu šťáva. # Jak píše Atron - nezapomenutelná je scéna výslechu na policii. A za sebe dodám, že na svou dobu film nabízí trochu odvážnější líbání. # [viděno: TV, 2.0->5.1, EN sub] # příběh 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(25.7.2012)