Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (273)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nedat 3* za to jak se ty krásné slečny vrtěj? :)) Jestli se díváte na tento snímek s očekáváním nového Schindlerova seznamu je mi to vás líto. Ostatní co se chtěj jen kouknout na romantickou záležitost s barem plným slečen, které se umí rozjet, lze doporučit. Je někdy sranda všimnout si kolika vážným uživatelům vadí někdy jednoduchý film a tak ho radějí strhají na 1* či odpad. Každý den se nenatočí Matrix nebo Kmotr tak se probuďte :) ()

tron 

všechny recenze uživatele

"Prečo sa to volá Coyote Ugly?“ – "Na zdravie bolo obsadené.“ DIVOKÉ KOČKY sa našťastie ani nesnažia tváriť, že sú niečím iným, než len oddychovou zábavou pre tínedžerky. Pánov potom dozaista potešia krásky typu Maria Bello, ktorej sa (druhý a posledný, kto podáva niečo ako herecký výkon, je otcovský John Goodman, ktorého žeriem vždy, všade, za všetkých okolností a v úplne všetkom a jeho tanec je neskutočný) dokonca podarilo vykresať zaujímavú postavičku majiteľky podniku, ktorá nikdy nie je kamarátka. Podstatnú časť snímky tvoria smiešne dialógy, pričom mentorský dohľad mocného producenta Jerryho Bruckheimera je (okrem americkej vlajky a roličky jeho dvorného režiséra Michaela Baya v úlohe fotografa) poznať predovšetkým na plastelínových postavách, bombasticky ladených tanečných pasážach a rozprávkovom finále. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Osobně jsem daleko víc na větvi z Bridget Moynahan než z Piper Perabo (s jednou čestnou výjimkou, a tou je Ztracená), ale to by se dalo přežít. Přece jen nejsem dětinský a přízemní, že. Haha, tak jsme se zasmáli a půjdeme na film, ne? Když už děvčata nejsou fešná, jsou aspoň mladá a tanečně zdatná a Maria Bello je všechny ukočíruje jak potřebuje. Její postava je příjemným kořením té naivní selanky, která se na obrazovce odehrává a její hláška "Jedna židle nezůstala suchá" vyvolala v mé bránici poctivý chvějivý záchvat známý též jako smích. Škoda, že byl za celých 100 minut plus nějakou tu čtvrthodinu děsivých reklam jediný. Divoké Kočky jsou film pro poněkud odrostlé děti a pro takovou smutnou skupinku, která nechodí příliš do společnosti a ke spokojenosti jim stačí málo, a toho mála dosáhnou poměrně snadno, pokud nemají obě ruce v sádře. Je to však film nejméně o třídu lepší než Crossroads o cestě jedné nejmenované blbky za slávou a přes všechny zápory jako je naivita a tak podobně, si Coyote Ugly zaslouží svých 50% a zřízení podniku podobných kvalit v nejšumnějším městě naší země, v Hradci Králové:) ()

fantoci 

všechny recenze uživatele

Pokud jde o muziku tak ta je hodně dobrá, pokud jde o kameru a střih tak ne průměrný a pokud jde o příběh scénář a náročnost na výkony herců tak ty jsou minimální.Je to tak trochu oddychovej film kde nemusíte moc přemýšlet nemusíte se bát koho tu zase zabijou a nemusíte mít strach že přijde satan a odnese si vás jen kvůli tomu, že máte rádi modrou barvu:) Je tu i trocha romantiky a pár sexy koček ale jak už jsem řekl je to vyloženě oddychovej film, žádnej oskarák ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je prostě klasická ukázka toho, jak se bortí americký sen tak, až se nakonec skutečně stane realitou. Tohle je komedie bez toho, aby byla vtipná, romance, která je nudná a nefunguje, protože je jasná a předvídatelná, a to se všemi zvraty, které v příběhu jsou. Ne, i na odpolední promítání mi to přijde dlouhé. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (8)

  • Filmovanie prebiehalo v mestách Los Angeles, New York a South Amboy, ktoré sa nachádza v štáte New Jersey. (MikaelSVK)
  • Původní scénář k filmu přepisoval Kevin Smith, i jeho verze však byla vzápětí přepracována. Z jeho zpracování ve snímku zbyly jen lokace a pouze jediná věta, kterou je zmínka o tom, že Cammie (Izabella Miko) je lesbička. Jak Smith uvedl, na scénáři k filmu se podíleli celkem 8 scenáristů. V titulkách filmu je však uvedena pouze Gina Wendkos, byť její první návrh konečnou verzí vůbec nepřipomínal. (T-pack)
  • Z filmu byla vystřižena lechtivá scéna Violet Sanford (Piper Perabo) a Kevina O'Donnella (Adam Garcia). (Dlee)

Související novinky

Blonďaté posily

Blonďaté posily

05.07.2009

Filmoví hrdinové mají radši blondýnky. Amy Adams, Amy Smart, Jessica Biel a Piper Perabo se připojily k obsazení několika drsných a drsnějších chlapských filmů (a jednoho seriálu), v nichž nebude… (více)

Reklama

Reklama