• cross

Tak tenhle film je naprosto "o ničem". Není ani vtipný, ani dramatický. V podstatě je to jen jedna velká rádoby romantická slátanina, bez špetky originality či vyšších cílů. Na druhou stranu jsem chlap. A jako takový se bezproblémů vydržím dívat na výše popsanou blbost, pokud v ní poskakují spoře oděné překrásné slečinky a přesně do střihu a pohybu jim hraje populární soundtrack...Mám pocit, že jediný, kdo se skutečně pobavil, byl John Goodman.(18.9.2002)

Divoké kočky jsou jeden z těch filmů, které jsou sice skrz naskrz podle šablony a prošpikované jedním klišé za druhým, ale to mi nebrání, abych si i tak na něj čas od času nenašel volnou chvíli. Rád se vracívám do "Hnusného kojota" za Violet, Rachel a Cammie, které to umí řádně roztočit za barem i na něm, pod dohledem rázné Lil, která si nebere žádné servítky. Když k tomu přičtu sympatické vedlejší postavy Kevina, Billa a Glorie, tak jde o příjemně strávenou půlhodinku. Navíc - kdo by si neoblíbil chytlavou píseň Can't Fight the Moonlight od LeAnn Rimes. Zkrátka mile natočená oddychovka, která sice na jednu stranu nepřináší nic nového, co se příběhu a postav týká, avšak na druhé straně je plná pozitivní energie a vždy mě tak nějak pobaví.(22.12.2018)

Je spousta špatných podotýkám amerických romantických filmů, které stojí za prd. Ovšem moje svědomí by mi vyčítalo snížit hodnocení z průměru na podprůměr, jelikož Piper Parabo stejně jako Melanie Lynskey si takovéto hodnocení nezaslouží. Hudební část byla hezká i když troch okoukaná a hlavně představitel pana O´Donnella (Adam Garcia) byl k sežrání. Průměrné ale nikterak nepobuřuje diváky spíše je to příjemné pokoukání.(6.12.2012)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $60,786,269Tržby Celosvetovo $113,916,474║ mierne prestrelení rozpočet na takýto druh filmu, že by Bruckheimer dal z neho peknú čiastku do reklamy, nuž vypadá to tak _Americká rozprávočka o tom ako sa dostať na výslnie, obohatená s množstvom klišé a sentimentom sprevádzajúcom skoro na každom kroku ale na výhodu s príjemnou smutno sa tváriacou Piper Perabo. Vždy keď sa dej ocitne v bare Coyote Ugly ma to grády, šmrnc, nádych extravagancie vďaka divokým barovým kočkám, určite jedna z mála žánrových snímok čo majú aj niečo do seba. "Do baru Coyote Ugly sa určite rád vrátim!"(20.4.2008)

• Káronoš

Na snímku Coyote Ugly není sice vůbec nic nového, nepředvídatelného či přelomového, co by vás na typické Hollywoodské "shit" romanci oslovilo, ale minimálně filmovou společností krásných žen, by vás snímek mohl trochu oslovit. Talentovaná a chudá kráska se sama topý v nelýtostném velkoměstě. Potká na své cestě milého prince a splní si svůj celoživotní sen stát se písničkářkou? ...Jasně, zku*veně originální že? Musíte, ale omluvit slabí scénář, slabou stylizici postav i celkovou nesmyslnost snímku a soustředit se jen a pouze na divoké kočky tančící (teda sexy tančící) za barem u hnusnýho kojota. Pokud tak provedete, zpříjemníte si tech nudných 100 minut a třeba se k mokrým tričkám někdy i vrátíte (haha). Řekl jsem už, že je film zbytečný jako chcaní na el. dráty? Hodnocení: 4/10.(21.8.2007)

• - Z filmu byla vystřižena lechtivá scéna Violet Sanford (Piper Perabo) a Kevina O'Donnella (Adam Garcia). (Dlee)

• - Film je inspirován životním příběhěm Elisabet Gilbert, která v 90. letech pracovala jako první žena v tanečním baru Coyote Ugly jako barmanka a tanečnice zároveň. (Dlee)

• - Film se dočkal takové popularity, že v USA, Rusku a Německu byly otevřeny bary se stejným názvem, interiérem i obdobnou obsluhou a hudebním zaměřením. (Dlee)