Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Trailer

T2

Rozpočet $80miliónovTržby USA $60,786,269Tržby Celosvetovo $113,916,474║ mierne prestrelení rozpočet na takýto druh filmu, že by Bruckheimer dal z neho peknú čiastku do reklamy, nuž vypadá to tak _Americká rozprávočka o tom ako sa dostať na výslnie, obohatená s množstvom klišé a sentimentom sprevádzajúcom skoro na každom kroku ale na výhodu s príjemnou smutno sa tváriacou Piper Perabo. Vždy keď sa dej ocitne v bare Coyote Ugly ma to grády, šmrnc, nádych extravagancie vďaka divokým barovým kočkám, určite jedna z mála žánrových snímok čo majú aj niečo do seba. "Do baru Coyote Ugly sa určite rád vrátim!" ()

Gemini

Osobně jsem daleko víc na větvi z Bridget Moynahan než z Piper Perabo (s jednou čestnou výjimkou, a tou je Ztracená), ale to by se dalo přežít. Přece jen nejsem dětinský a přízemní, že. Haha, tak jsme se zasmáli a půjdeme na film, ne? Když už děvčata nejsou fešná, jsou aspoň mladá a tanečně zdatná a Maria Bello je všechny ukočíruje jak potřebuje. Její postava je příjemným kořením té naivní selanky, která se na obrazovce odehrává a její hláška "Jedna židle nezůstala suchá" vyvolala v mé bránici poctivý chvějivý záchvat známý též jako smích. Škoda, že byl za celých 100 minut plus nějakou tu čtvrthodinu děsivých reklam jediný. Divoké Kočky jsou film pro poněkud odrostlé děti a pro takovou smutnou skupinku, která nechodí příliš do společnosti a ke spokojenosti jim stačí málo, a toho mála dosáhnou poměrně snadno, pokud nemají obě ruce v sádře. Je to však film nejméně o třídu lepší než Crossroads o cestě jedné nejmenované blbky za slávou a přes všechny zápory jako je naivita a tak podobně, si Coyote Ugly zaslouží svých 50% a zřízení podniku podobných kvalit v nejšumnějším městě naší země, v Hradci Králové:) ()

Dever

Soundtrack Trevor Horn: 1. Can't Fight The Moonlight - LeAnn Rimes [3:35] ,2. Please Remember - LeAnn Rimes [4:34] ,3. The Right Kind Of Wrong - LeAnn Rimes [3:47] ,4. But I Do Love You - LeAnn Rimes [3:21] ,5. All She Wants To Do Is Dance - Don Henley [4:30] ,6. Unbelievable - EMF [3:30] ,7. The Power - Snap! [3:40] ,8. Need You Tonight - INXS [3:10] ,9. The Devil Went Down To Georgia - Charlie Daniels [3:36] ,10. Boom Boom Boom - Rare Blend [3:22] ,11. Didn't We Love - Tamara Walker [3:24] ,12. We Can Get There - Mary Griffin [3:59], ()

Faye

Prima oddychový film. Bod navíc dávám za pohodové písničky LeeAnn Rimes. A za vysvětlení názvu filmu (Coyote Ugly). "Co je hnusnej kojot? Už jsi se někdy probudila střízlivá po sexu na jednu noc, vedle chlapa co ti ležel na ruce a byl tak hnusnej, že by sis jí radši ukousla, než bys ho probudila. Tak to je hnusnej kojot." ()

Djkoma

Nedat 3* za to jak se ty krásné slečny vrtěj? :)) Jestli se díváte na tento snímek s očekáváním nového Schindlerova seznamu je mi to vás líto. Ostatní co se chtěj jen kouknout na romantickou záležitost s barem plným slečen, které se umí rozjet, lze doporučit. Je někdy sranda všimnout si kolika vážným uživatelům vadí někdy jednoduchý film a tak ho radějí strhají na 1* či odpad. Každý den se nenatočí Matrix nebo Kmotr tak se probuďte :) ()

• Film je inspirován životním příběhěm Elisabet Gilbert, která v 90. letech pracovala jako první žena v tanečním baru Coyote Ugly jako barmanka a tanečnice zároveň. (Dlee)
  • Filmovanie prebiehalo v mestách Los Angeles, New York a South Amboy, ktoré sa nachádza v štáte New Jersey. (MikaelSVK)

Související novinky

Blonďaté posily

Blonďaté posily

05.07.2009

Filmoví hrdinové mají radši blondýnky. Amy Adams, Amy Smart, Jessica Biel a Piper Perabo se připojily k obsazení několika drsných a drsnějších chlapských filmů (a jednoho seriálu), v nichž nebude…