Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kamca_
  ****

  Když jsem se koukala na hodnocení vás všech, tak jsem si říkala, že film asi bude nic moc. Ale po shlédnutí musím napsat úplný opak. Moc se mi to líbilo, super nápad a všechno ostatní taky. Nechápu, proč se většině tenhle film nelíbil. Rozhodně to nebyl ani průměr ani podprůměr. A barový tanečnice ... hodně žhavý ...(17.8.2006)

 • Eldrick
  *

  Divoké čubky nejsou filmem, nýbrž reklamou a instruktážním videem zároveň na správný vrtění zadkem tou správnou barovou čubkou. Herecké výkony nečekejte. Film pro blbý naivní třináctky čučící na MTv a nevědíc nic o životě. Typická americká píčovina s provařenym popelkovym příběhem o americkym snu pro ty správný americký píči. Nebo taky dobře natočené porno bez porna. Díky, nechci...(29.8.2006)

 • SOLOM.
  ***

  Vcelku pěkný romanticko-dramatický filmeček s hudební a taneční vložkou. Nějak tyto filmy nevyhledávám, ale Piper Perabo byla v mládí docela pěkná ženská a v baru s ní makaly i ostatní šikovná děvčata. Kurňa, mít takový bar u nás, jsem tam každý den. Sice bych klidně oželel tu romantickou vložku, ale bez ní by to pro většinu diváků asi nebyl ten správný „doják“. No já bych si klidně vystačil s těmi scénami z baru.(24.11.2018)

 • croxika
  ****

  Myslím si, že nejednu mladú ženu, ktorá sledovala tento film napadlo, aké by to asi bolo, ocitnúť sa na mieste hlavnej hrdinky. Vyletieť z rodného hniezda do veľkého neznáma s malou dušičkou, že si tak splní svoj tajný sen - počúvať v tme, ako niekto spieva jej pesničky. Spadnúť na dno, postaviť sa, nájsť si lásku, hriešny džob, ktorý jej nakopne sebavedomie.... No potom zistí, že je to asi dosť nereálne a myšlienky na film ju opustia po hodine od chvíle, kedy skončil. Áno, áno, samozrejme, o nič prevratné v tomto filme nejde... Stokrát obohratý dej, malé káčatko sa premení na veľkú krásnu labuť a všetko skončí happyendom -v bežnom živote načisto nerealisticky. No prečo si dve hodiny nepredstavovať, aké by to bolo tancovať na bare, pričom by všetky oči hltali práve vás? Film vo mne vyvoláva osobitné pocity hlavne kvôli tomu, kde a kedy som ho videla po prvýkrát. Uznávam, filmový skvost to nie je, ale mladú ženu poteší.(26.11.2012)

 • freddy
  ***

  Příjemný zajímavý filmík, který se hodí k odpočinku a relaxování, protože děj je absolutně nenáročný a je zde co ke koukání (tedy alespoň pro pány). Jsou zde nádherná děvčata tančící na baru a pánská očka se mohou z tohoto velmi pěkného těšit po celou dobu filmu. A pánové, ruku na srdce, kdo z nás na to koukal kvůli ději? Já si tenhle film vždy zapnu hlavně kvůli pěkným herečkám. Ale samozřejmě, jak říkám, děj je triviální, a tím pádem nikterak originální, ale nemohu jinak než dát tři hvězdičky prostě proto, že mi tenhle film přišel zajímavý a líbil se mi, a to z výše popsaných důvodů...(23.12.2007)

 • - Film se dočkal takové popularity, že v USA, Rusku a Německu byly otevřeny bary se stejným názvem, interiérem i obdobnou obsluhou a hudebním zaměřením. (Dlee)

 • - Z filmu byla vystřižena lechtivá scéna Violet Sanford (Piper Perabo) a Kevina O'Donnella (Adam Garcia). (Dlee)

 • - Cameo roly si zahrala aj trojica známych osobností, a to Michael Bay, Johnny Knoxville a Alice Cooper. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace