• C0r0ner

Komedie to byla asi taková, jako když spadnu ze schodů - je to sice trochu sranda, ale spíš to dost bolí. Drama to bylo asi takové, jako když si drcnu do piva a sleduji, jestli se vylije. Romantické to bylo asi jako když člověk vidí líbající se pár 50+. A hudební to bylo podobně jako produkce Justina Biebera, DJ Degena, nebo Rytmuse. 10%(5.10.2016)

• Luqi

Celá polovica filmu je neautentické tancovanie barmaniek na bare, ktoré po pár minútach začína byť nudné. No a na tej druhej polovici - hlavnej dejovej línie - je škoda drať klávesnicu.................. Jedine J. Goodman to ako tak zachránil a tú jednu hviezdičku dostane on za ten tanček na konci..............(11.10.2009)

Tento film si naštěstí vůbec na nic nehraje a je přesně takový, jaký má (a zřejmě i chtěl) být, což znamená především plno nádherných holek! Co na tom, že příběh je prosťounký a předvídatelný, happy end přeslazený a herecké výkony nulové. K sobotnímu odreagování po páteční pařbě posloužil skvěle :-)(19.2.2005)

• Eldrick

Divoké čubky nejsou filmem, nýbrž reklamou a instruktážním videem zároveň na správný vrtění zadkem tou správnou barovou čubkou. Herecké výkony nečekejte. Film pro blbý naivní třináctky čučící na MTv a nevědíc nic o životě. Typická americká píčovina s provařenym popelkovym příběhem o americkym snu pro ty správný americký píči. Nebo taky dobře natočené porno bez porna. Díky, nechci...(29.8.2006)

• HonzaSim

Tolik procent si to snad ani nezaslouží. Námět je mi sice blízký, ale stejně mě to neoslnilo. S hlavní hrdinkou jsem nesympatizoval už od začátku, film byl celkem dlouhý a některé scény bych s klidem vystříhal, protože to místy byly nudné. Kočky určitě nebyly na škodu, ale sami to moc nezachránily. Abych od hudebního filmu odcházel zklamaný, to se mi nestává, bohužel tady to tak dopadlo. Právě za hudební stránku a řadu pecek nebudu tak přísný, ale i tak to stačí maximálně na dvě hvězdičky. 35%(16.8.2015)

• - Filmovanie prebiehalo v mestách Los Angeles, New York a South Amboy, ktoré sa nachádza v štáte New Jersey. (MikaelSVK)

• - Film získal v roce 2001 v soutěži MTV Music Video Awards cenu za nejlepší taneční scénu. (Dlee)

• - Film se dočkal takové popularity, že v USA, Rusku a Německu byly otevřeny bary se stejným názvem, interiérem i obdobnou obsluhou a hudebním zaměřením. (Dlee)