Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Violeta
  ***

  Kdysi před lety to pro mě byla dost bezvýrazná záležitost. Klasika - proměna mladé, nesmělé dívky s těžkým dětstvím v polodivokou kočku s polotvrdými lokty, která po velké životní zkušenosti zůstala stále krásnou, neposkvrněnou růžičkou. Teď, po pár letech, je to pro mě kupodivu nemlich totéž. Zajímavější pouze o to, že jsem byla schopná identifikovat roztomilou začínající Piper Perabo a Mariu Bello, která pro mě byla díky tomuto filmu jen "taková divná chlapanda". To samozřejmě po shlédnutí Dějin násilí beru všemožně zpět!(13.10.2007)

 • Faye
  ****

  Prima oddychový film. Bod navíc dávám za pohodové písničky LeeAnn Rimes. A za vysvětlení názvu filmu (Coyote Ugly). "Co je hnusnej kojot? Už jsi se někdy probudila střízlivá po sexu na jednu noc, vedle chlapa co ti ležel na ruce a byl tak hnusnej, že by sis jí radši ukousla, než bys ho probudila. Tak to je hnusnej kojot."(13.10.2004)

 • T2
  ****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $60,786,269Tržby Celosvetovo $113,916,474║ mierne prestrelení rozpočet na takýto druh filmu, že by Bruckheimer dal z neho peknú čiastku do reklamy, nuž vypadá to tak _Americká rozprávočka o tom ako sa dostať na výslnie, obohatená s množstvom klišé a sentimentom sprevádzajúcom skoro na každom kroku ale na výhodu s príjemnou smutno sa tváriacou Piper Perabo. Vždy keď sa dej ocitne v bare Coyote Ugly ma to grády, šmrnc, nádych extravagancie vďaka divokým barovým kočkám, určite jedna z mála žánrových snímok čo majú aj niečo do seba. "Do baru Coyote Ugly sa určite rád vrátim!"(20.4.2008)

 • Red Meat
  ***

  Tento film si naštěstí vůbec na nic nehraje a je přesně takový, jaký má (a zřejmě i chtěl) být, což znamená především plno nádherných holek! Co na tom, že příběh je prosťounký a předvídatelný, happy end přeslazený a herecké výkony nulové. K sobotnímu odreagování po páteční pařbě posloužil skvěle :-)(19.2.2005)

 • kingik
  **

  Stojí tady proti sobě dva faktory. Naprosto prázdný děj a pěkné holky. Co z toho si vybrat, když děj jde od ničeho k ničemu. Volba pro chlapa celkem jasná. Vybere si holky tančící na baru i za barem, ale i tak mně bylo trapně, jak byli tvůrci dost nesoudní a dali prostor tanečkům. Není to z pohledu slovutného producenta Jerry Bruckeheimera nic neočekávaného. Když zrovna neprodukuje akční spektákl, dává vzniknout divoce kýčovitě pojatým šílenostem bez špetky nadhledu. Nacpe pohledné herečky do sexy oblečků a víc nic neřeší. Dál to neřeší, protože čím blbější to bude, tak o to větší úspěch to sklidí. Film zase až tak úspěšný nebyl, ale nezapadl. Ke svým naivním "exkurzím do života" většinou najímá zcela bezvýznamné režiséry. David McNally je jedním z nich a splnil to, co po něm producent chtěl. A asi do ničeho nesměl moc kecat. Z herců je široko daleko nejlepší asi jen John Goodman a herečky neměly nic jiného ve scénáři, než vzorně dmout prsa a vystrkovat zadky. Film je otřesně blbý, ačkoliv nejsem zrovna divák sahající po Bergmanově filmografii, přece jen všeho s mírou. Bruckheimer, když neprodukuje ukázkově bezduché spektákly, nažene před kameru partu holek, co to roztáčí v baru Coyote Ugly a ještě si u toho zazpívají. Jo, kdyby hloupost nadnášela...40%(21.5.2012)

 • - Cameo roly si zahrala aj trojica známych osobností, a to Michael Bay, Johnny Knoxville a Alice Cooper. (MikaelSVK)

 • - Film získal v roce 2001 v soutěži MTV Music Video Awards cenu za nejlepší taneční scénu. (Dlee)

 • - Z filmu byla vystřižena lechtivá scéna Violet Sanford (Piper Perabo) a Kevina O'Donnella (Adam Garcia). (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace