Vcelku pěkný romanticko-dramatický filmeček s hudební a taneční vložkou. Nějak tyto filmy nevyhledávám, ale Piper Perabo byla v mládí docela pěkná ženská a v baru s ní makaly i ostatní šikovná děvčata. Kurňa, mít takový bar u nás, jsem tam každý den. Sice bych klidně oželel tu romantickou vložku, ale bez ní by to pro většinu diváků asi nebyl ten správný „doják“. No já bych si klidně vystačil s těmi scénami z baru.(24.11.2018)

Soundtrack Trevor Horn: 1. Can't Fight The Moonlight - LeAnn Rimes [3:35] ,2. Please Remember - LeAnn Rimes [4:34] ,3. The Right Kind Of Wrong - LeAnn Rimes [3:47] ,4. But I Do Love You - LeAnn Rimes [3:21] ,5. All She Wants To Do Is Dance - Don Henley [4:30] ,6. Unbelievable - EMF [3:30] ,7. The Power - Snap! [3:40] ,8. Need You Tonight - INXS [3:10] ,9. The Devil Went Down To Georgia - Charlie Daniels [3:36] ,10. Boom Boom Boom - Rare Blend [3:22] ,11. Didn't We Love - Tamara Walker [3:24] ,12. We Can Get There - Mary Griffin [3:59],(8.6.2011)

• Rousse

Marně pátrám, co bych zde mohla ohodnotit kladně - jo na holky skotačící na baru se dobře dívalo, bohužel mě rozdováděné holčiny opravdu nerajcujou. Takže hudba? No - kromě jedné písničky Lee AnRimes mě to také nechytlo a příběh? No tak ten mě opravdu také nedostal... Takže můžu říct, že tohle si už opravdu víckrát nepustím - toť vše.(4.12.2008)

No co k tomuto filmu psát. Klasická romantika, klasický děj a to "něco navíc" je fakticky banda krásných holek co se vrtí na baru a nalévají tunu panáků svým zákazníkům... Mé hodnocení je právě o toto nadhodnocené, ale mile mne překvapilo jak se Violet vyvíjela v rámci děje a i její otec zahrál dobře na to jak krátkou dobu byl na obrazovce. 3z5(13.10.2018)

• Káronoš

Na snímku Coyote Ugly není sice vůbec nic nového, nepředvídatelného či přelomového, co by vás na typické Hollywoodské "shit" romanci oslovilo, ale minimálně filmovou společností krásných žen, by vás snímek mohl trochu oslovit. Talentovaná a chudá kráska se sama topý v nelýtostném velkoměstě. Potká na své cestě milého prince a splní si svůj celoživotní sen stát se písničkářkou? ...Jasně, zku*veně originální že? Musíte, ale omluvit slabí scénář, slabou stylizici postav i celkovou nesmyslnost snímku a soustředit se jen a pouze na divoké kočky tančící (teda sexy tančící) za barem u hnusnýho kojota. Pokud tak provedete, zpříjemníte si tech nudných 100 minut a třeba se k mokrým tričkám někdy i vrátíte (haha). Řekl jsem už, že je film zbytečný jako chcaní na el. dráty? Hodnocení: 4/10.(21.8.2007)

• - Z filmu byla vystřižena lechtivá scéna Violet Sanford (Piper Perabo) a Kevina O'Donnella (Adam Garcia). (Dlee)

• - O roli Violet se ucházela January Jones a Izabella Miko, která nakonec ztvárnila roli Cammie. (Cheeker)

• - Film je inspirován životním příběhěm Elisabet Gilbert, která v 90. letech pracovala jako první žena v tanečním baru Coyote Ugly jako barmanka a tanečnice zároveň. (Dlee)