John Hayes (Andrew Stevens) a Cheryl Anderson (Karen Sheperd) sú spokojní manželia – policajti. Až do doby, keď Cheryl dostane kyticu od ctiteľa. Je ním bývalý otcov známy, lepšie povedané člen tej istej skupiny lupičov, ktorej členom bol aj jej otec. Pred rokmi sa im podaril ozaj husársky kúsok: zmocnili sa obrneného auta prevážajúceho peniaze. Tie si však neužili, pretože starý Ross Anderson s nimi ušiel a následne havaroval a zhorel v aute. Bývalí komplici však majú isté pochybnosti a radi by dostali svoje peniaze späť. Cheryl a John sa ocitajú v neľahkej situácii (beso74)

Grimaldi

Jak je u Filipínského akčního filmu odehrávajícího se v současnosti zvykem, je nám bez pocitu studu prezentováno místní prostředí jako bychom nikdy Ameriku neopustili. V hlavní roli další vyhaslá hvězda z Hollywoodu, co se zkouší zuby nehty udržet v branži. Tentokrát je změnou, že k sobě má minimálně co se akčních scén týče rovnou partnerku. Je to asi poprvé co jsem spatřil bojově nadanou ženu ze západu ve zdejší produkci. A kopalo jí to dobře, až tak že Karen Sheperd zastínila i Andrew Stevense. Co jiného ale čekat od herečky co nemá strach se porvat i se Cynthii Rothrock. Akce je tak skutečně v rámci možností fajn a je jí dost. Bohužel ale na rozdíl od ostatních lokálních filmů je zde jedna naprosto uměle vložená akční scéna, která kazí návaznost a na okamžik váz zmate v tom, kde se tedy v ději nacházíme. Nebít ní, misky vah by se přehoupli k většímu bodovému hodnocení. ()