Slim Shady Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2001, 11x5 min

Yo, was crackin'? Má to světlá místa, Ken Kaniff je geniální, moc dobrej je Dave, Shady správně ostrej cápek, plus dávám i za to, jak si dělá Em srandu z vlastní mladické neschopnosti v postavě Marshalla. Jinak ale docela průměrný kreslený seriál.(30.7.2009)

• Miller

Takhle....takhle to prostě nefunguje. 40%(11.6.2017)

Tento počin je čistá recesia, takže nečakajte nejaký duchaplný príbeh. Krátky seriál miestami humorom dosť pripomína South Park. Niektoré scény sú fakt podarené. Povahy postáv sú vykreslené karikaturistickým spôsobom a to na maximum. Žiadnu zložitú angličtinu v ňom nenájdete, takže si každý trošku inteligentnejší jedinec domyslí o čo sa kde jedná. Celkovo to asi nebude pre každého, ale fanúšikom Eminema vrelo odoporúčam. Dávam 4/5. PS: Súhlasím s T-Pack(om), tiež sa mi páči ako si Shady robí srandu zo svojho mladšieho ja v podobe Marshalla. I'm tellin' you, don't fuck this up. Virgin! :D(26.6.2011)