Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci. Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (134)

Ajinka126 odpad!

všechny recenze uživatele

:-D ty jo, tak nevím, zda jsem se u nějaké parodie nasmála tolik jako u tohoto trapasu :-D to snad nemysleli vážně?!.. To je jen parodie na romantický seriál. Tam nebylo nic správně, nic normálně, na nic se nedalo dívat, jen jste mohli ležet a válet se smíchy, pokud jste zrovna nebrečeli zoufalstvím. Tohle je daleko, daleko za ODPADEM! ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj venezuelský stosedemdesiat osem dielny seriál "Sladká Valentína" (Mi gorda bella). Odpad! ()

Reklama

Tommy987 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak z tohto seriálu som videl presne jednu časť, a to nejakú reprízu o štvrtej ráno na STV1. Bolo to na jedenj party so spolužiakmi a môžem vám povedať, že už veľmi-veľmi dávno som sa tak schuti nerehotal pol hodinu vkuse. Ale ono to bolo myslené smrteľne vážne a preto je to najväčší ODPAD!, aký sa vyskytuje dokonca aj na poli telenoviel (a to už je čo povedať :-) ) ()

Gimp 

všechny recenze uživatele

Mam ten pocit ze ty ktery dali odpad to fakt nevideli dyl nez 5 minut ( nebo jsou zeny nebo jsou.. ale to je jedno ) no zkratka videl jsem pet minut a ty neskutecny neuveritelny vystrihy popripade rovnou bikiny... No teda prirodo jdi se zahrabat! To jsou vnady pana rady.. Napriklad zapletka casti ktery jsem videl. Slepide #1- Budu supermodelka tzhle firmy {ma na sobe bikiny, nam nam} Slepice #2strhne si kabat {pod nim ma bikiny} a povida Pche ja budu supermodelka tyhle firmy, ty mas umely prsa... a tak dale a tak podobne... Rozhodne parada, kdybych byl v puberte tak si tuhle softcore porno telenovelu nenecham zadny odpoledne ujit.. ()

Spinosaurus odpad!

všechny recenze uživatele

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad ()

Galerie (12)

Zajímavosti (5)

  • Natalia Streignard strávila v maskérně minimálně hodinu než se proměnila v boubelku. Její kostým jde vidět i v průběhu telenovely, když se mění z hubené zpět na tlustou. (PandyRosalez)
  • Telenovela má v mezinárodní verzi 178 epizod. Existuje ale i prodloužená verze, která byla vysílaná pouze ve Venezuele (na stanici RCTV a Televen) a má cca 267 epizod, i když některé mohly být časově kratší. (PandyRosalez)
  • Pandora (Marianela González) se v jedné etapě telenovely vydává za novináře Huga. Její partner v telenovele, Jordi (Hugo Vasquez), se naopak vdává za psycholožku Marianelou. Jde o využití reálných jmen herců pro účely příběhu. (PandyRosalez)

Reklama

Reklama