Má tlustá Valentýna (TV seriál)

• Venezuela

Mi gorda bella

Sladká Valentína

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2002, 178x50 min

• Candyman

Já nevím kdo tyhle totální sračky vymyšlí. Měli by ho zavřít. Takové debilnosti fakticky už přesahujou všechny meze. Herecké výkony jsou tak ubohé, že by to líp zahráli i svěřenci Bohnického ústavu (nic proti nim - tot je holý fakt). Scénář to snad ani nemá. Na tohle se nemůžou dívat ani důchodci, kteří se dívaji na každou kravinu. TO JE FAKT VRCHOL !!! Seriál pro autisty.(9.6.2005)

• Marina111

Tak toto už nebola telenovela, to bol výsmech celého hereckého umenia. Dokonca mám pocit, že aj tvorcovia museli mať taký pocit a že do celého tohto projektu sa púšťali naozaj len pre srandu králikov (a zisk, samozrejme). Našťastie, pobaviť sa spolu s nimi mohol i divák, toto jediné kvitujem. I keď musím jedným dychom dodať, že nebyť náhodného prepínania v TV resp. pričastého vysielania tohto "seriálu" na STV, asi sa tomu stránim ako čert svätenej vode. A ešte by som rada dodala, že v prípade tejto telenovely je úsechom dosledovať do konca jednu časť, nie to celý seriál ... Tým, ktorým sa to podarilo, blahoželám. Alebo, trošku cynickejšie - i keď nechcem nikoho urážať - veľmi, veľmi sa im čudujem.(29.5.2012)

• zdepapepa

Ošklivka Betty postavená do logického extrému. Poslední zbytky koukatelnosti se vytratily a zbyla jen nekoukatelnost, ohyzdnost, nuda, klišovitost, předvídatelnost, pseudoromantičnost, ošklivost a co se týče vysílání v České republice, tak i zbytečnost. Když nepočítám snahu líbit se zastydlým puberťákům v podobě kvant poloobnažených dámských hrudníků (což tu ale je od nepaměti), tak nevidím nejmenší důvod dát jiné hodnocení než odpad.(8.11.2010)

• djsaly

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s*(10.4.2011)

• Gimp

Mam ten pocit ze ty ktery dali odpad to fakt nevideli dyl nez 5 minut ( nebo jsou zeny nebo jsou.. ale to je jedno ) no zkratka videl jsem pet minut a ty neskutecny neuveritelny vystrihy popripade rovnou bikiny... No teda prirodo jdi se zahrabat! To jsou vnady pana rady.. Napriklad zapletka casti ktery jsem videl. Slepide #1- Budu supermodelka tzhle firmy {ma na sobe bikiny, nam nam} Slepice #2strhne si kabat {pod nim ma bikiny} a povida Pche ja budu supermodelka tyhle firmy, ty mas umely prsa... a tak dale a tak podobne... Rozhodne parada, kdybych byl v puberte tak si tuhle softcore porno telenovelu nenecham zadny odpoledne ujit..(17.12.2004)