Má tlustá Valentýna (TV seriál)

• Venezuela

Mi gorda bella

Sladká Valentína

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2002, 178x50 min

• Berry

Nedívejte se na to. Já vám přesně popíšu, co je tahle telenovela zač. Je to příběh jedné blbé, tlusté (vycpané) krávy, která je ale hrozně hodná milá (na telenovelu nezvyklé, že?..). No, a tahle holka se zamiluje do kluka, který chodí s krásnou, ale úplně hloupou a zlou holkou, která je ještě navíc modelka (ještě nezvyklejší, že?..). Po tomto úvodu bude následovat pár dílu a po jejich uplynutí se z hnusné tlusté krávy stane krásná a štíhlá holka (nýbrž pořád kráva) a z hloupé a zlé holky hodná holka (nýbrž pořád hloupá holka), kterou ten kluk nakonec opustí a všechno dopadne dobře..(5.2.2005)

• klapqua

tak tento skvost som sa odhodlala dnes si prvý raz pozrieť, síce to opakujú už asi 12x... predtým som na to tie "gule" nemala, dnes ma ale chytila masochistická nálada, tak prečo nie, nie? dávam jednu hviezdu a to len z akéhosi čierneho humoru s primiešanou riadnou dávkou cynizmu a irónie... tak ma už dlho predlho nepobavili žiadne dialógy, nehovoriac o gestikulačných schopnostiach osadenstva tohto seriálu... zo všetkých telenoviel čo som mala kedy možnosť aspoň 5 minútami vidieť je táto jednoznačne najstrašnejšia v každom možnom smere... a to je čo povedať, keď si predstavím nemecký a rumunský grc čo teraz naše tv tak rady vysielajú(8.11.2011)

Tato telenovela si rozhodně nezaslouží tolik odpadu, kolik jste tady naházeli. Ale na 5 hvězdiček to také určitě není. Začátek jako vždy chvíli trvá než se rozjede, cca nějakých 50 dílů a musela jsem si zvyknout i na jména postav, páč jsou opravdu neobvyklá. Od tý doby co se Valentýna vrátí ze španělska jako Bella začíná jedna velká fraška a až na konci se všichni dozví pravdu. Na můj vkus tam bylo až moc nenávisti a pomsty, která málem rozdělila celou rodinu a také dva lidi, kteří se milují. Takovej drsnej a smutnej rozpad rodiny jsem snad ještě v žádný jiný telenovele neviděla. Telenovela žije skvělými masky a převleky a dokáže diváka napnout i rozesmát...(3.5.2021)

Za tímhle seriálem si stojím a dávám mu všech pět. Jedna proto, že je svým způsobem mysteriozní, jsou tam vraždy, zlá matka, která by zavraždila celý svět. Psychodelická dcera Pandora, služky, co pomlouvají, tlustá a nakonec krásná ..vyžle" Valentýna..má to všechno a je to opravdu jedna z mála, možná jediná telenovela, co sotjé za shlédnutí úplně celá(21.2.2011)

• zablaga

Aj ja som mala obdobie, keď som to sledovala...neulietala som na tom..to absolútne nie, ale asi som si potrebovala niečo nájsť..No už vtedy asi ako 11 ročná som sa smiala na tom, aký veľmi úbohý scenár a herci môžu byť:) Tak sa to nezmenilo a hodnotenie je 12%?...Toto je slabota nech sa na to pozerám z akejkoľvek strany(23.3.2011)

• - Pandora (Marianela González) se v jedné etapě telenovely vydává za novináře Huga. Její partner v telenovele, Jordi (Hugo Vasquez), se naopak vdává za psycholožku Marianelou. Jde o využití reálných jmen herců pro účely příběhu. (PandyRosalez)

• - Natalia Streignard strávila v maskérně minimálně hodinu než se proměnila v boubelku. Její kostým jde vidět i v průběhu telenovely, když se mění z hubené zpět na tlustou. (PandyRosalez)

• - Telenovela má v mezinárodní verzi 178 epizod. Existuje ale i prodloužená verze, která byla vysílaná pouze ve Venezuele (na stanici RCTV a Televen) a má cca 267 epizod, i když některé mohly být časově kratší. (PandyRosalez)