Má tlustá Valentýna (TV seriál)

• Venezuela

Mi gorda bella

Sladká Valentína

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2002, 178x50 min

• Marina111

Tak toto už nebola telenovela, to bol výsmech celého hereckého umenia. Dokonca mám pocit, že aj tvorcovia museli mať taký pocit a že do celého tohto projektu sa púšťali naozaj len pre srandu králikov (a zisk, samozrejme). Našťastie, pobaviť sa spolu s nimi mohol i divák, toto jediné kvitujem. I keď musím jedným dychom dodať, že nebyť náhodného prepínania v TV resp. pričastého vysielania tohto "seriálu" na STV, asi sa tomu stránim ako čert svätenej vode. A ešte by som rada dodala, že v prípade tejto telenovely je úsechom dosledovať do konca jednu časť, nie to celý seriál ... Tým, ktorým sa to podarilo, blahoželám. Alebo, trošku cynickejšie - i keď nechcem nikoho urážať - veľmi, veľmi sa im čudujem.(29.5.2012)

• SexyAjinka

:-D ty jo, tak nevím, zda jsem se u nějaké parodie nasmála tolik jako u tohoto trapasu :-D to snad nemysleli vážně?!.. To je jen parodie na romantický seriál. Tam nebylo nic správně, nic normálně, na nic se nedalo dívat, jen jste mohli ležet a válet se smíchy, pokud jste zrovna nebrečeli zoufalstvím. Tohle je daleko, daleko za ODPADEM!(4.3.2011)

• Spinosaurus

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad(6.1.2007)

• bax

Túto telenovelu sledovávala kedysi dávno moja sestra a tak bolo jasné, že niekedy si ju budem musieť chtiac-nechtiac pozrieť ň. Aj keď som videl asi len 5 dielov a aj to len čiastočne stačilo mi to na to, aby som si spravil obraz o tomto "diele". Táto telenovela stelesňuje snáď všetko, čo na telenovelách nemám rád - sústavné kričania, hrozné výkony hercov, strašne jednoduchá dejová línia, ktorá je navyše u väčšiny telenoviel rovnaké. Proste najhoršia adaptácia príbehu o škaredom káčatku, ktorú som videl.(3.7.2007)

• djsaly

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s*(10.4.2011)

• - Pandora (Marianela González) se v jedné etapě telenovely vydává za novináře Huga. Její partner v telenovele, Jordi (Hugo Vasquez), se naopak vdává za psycholožku Marianelou. Jde o využití reálných jmen herců pro účely příběhu. (PandyRosalez)

• - Natalia Streignard strávila v maskérně minimálně hodinu než se proměnila v boubelku. Její kostým jde vidět i v průběhu telenovely, když se mění z hubené zpět na tlustou. (PandyRosalez)

• - Telenovela má v mezinárodní verzi 178 epizod. Existuje ale i prodloužená verze, která byla vysílaná pouze ve Venezuele (na stanici RCTV a Televen) a má cca 267 epizod, i když některé mohly být časově kratší. (PandyRosalez)