Má tlustá Valentýna (TV seriál)

• Venezuela

Mi gorda bella

Sladká Valentína

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2002, 178x50 min

• Spinosaurus

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad(6.1.2007)

• Pfff

Tak tohle je extrém! Kam se hrabe Esmeralda! tohle je to jblbější co jsem kdy viděla! Vážně mi připaá, že jediné o co tu jde jsou kozy! a ještě k tomu umělý! No a ten dabing! Ta jedna uječená čenovlasá holka! To mě přivádí k šílenství! Když jí slyším vstávají mi vlasy hrůzou! a ještě ty bláboly...ách jo!(23.2.2005)

• Lubino17

Keď som mal 10 rokov myslím, tak to chodilo na STV a mňa to bavilo :D . Už vtedy som pozerával telenovely len čisto kvôli tým polonahým latino kráskam a plus ešte keď schudla aj Valentína, tak sa veru bolo na čo pozerať. Tu treba vypnúť logiku, proste ju vypustiť a potom je to zábava. Ináč toto bola asi posledná vec čo som pravidelne pozeral na STV. Smutné.(6.4.2011)

• HarveyDent

Pánové mám pocit, že asi od hmmm stého dílu (kdyžtak mě opravte) k tomuhle můžete usednout, jelikož do toho tam sice pobíhají všelijaký modelky, ale kharisma hlavního herce a bombarďáky halvní hrdinky jsou maxilně znechucující. Ještě teď mám noční můry z toho dílu jak spolu spali a slyším ještě toho floutka, jak jí povídá, že je krásná AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHHH :-! :-!. Radím vám počkejte si až zhubne.(30.9.2008)

• klapqua

tak tento skvost som sa odhodlala dnes si prvý raz pozrieť, síce to opakujú už asi 12x... predtým som na to tie "gule" nemala, dnes ma ale chytila masochistická nálada, tak prečo nie, nie? dávam jednu hviezdu a to len z akéhosi čierneho humoru s primiešanou riadnou dávkou cynizmu a irónie... tak ma už dlho predlho nepobavili žiadne dialógy, nehovoriac o gestikulačných schopnostiach osadenstva tohto seriálu... zo všetkých telenoviel čo som mala kedy možnosť aspoň 5 minútami vidieť je táto jednoznačne najstrašnejšia v každom možnom smere... a to je čo povedať, keď si predstavím nemecký a rumunský grc čo teraz naše tv tak rady vysielajú(8.11.2011)

• - Pandora (Marianela González) se v jedné etapě telenovely vydává za novináře Huga. Její partner v telenovele, Jordi (Hugo Vasquez), se naopak vdává za psycholožku Marianelou. Jde o využití reálných jmen herců pro účely příběhu. (PandyRosalez)

• - Natalia Streignard strávila v maskérně minimálně hodinu než se proměnila v boubelku. Její kostým jde vidět i v průběhu telenovely, když se mění z hubené zpět na tlustou. (PandyRosalez)

• - Ve Venezuele byla telenovela natolik úspěšná, že se v roce 2003 začala prodávat panenka se vzhledem hlavní hrdinky Valentýny (Natalia Streignard). Panenka se objevila i přímo v telenovele. (PandyRosalez)