Má tlustá Valentýna (TV seriál)

• Venezuela

Mi gorda bella

Sladká Valentína

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2002, 178x50 min

• Berry

Nedívejte se na to. Já vám přesně popíšu, co je tahle telenovela zač. Je to příběh jedné blbé, tlusté (vycpané) krávy, která je ale hrozně hodná milá (na telenovelu nezvyklé, že?..). No, a tahle holka se zamiluje do kluka, který chodí s krásnou, ale úplně hloupou a zlou holkou, která je ještě navíc modelka (ještě nezvyklejší, že?..). Po tomto úvodu bude následovat pár dílu a po jejich uplynutí se z hnusné tlusté krávy stane krásná a štíhlá holka (nýbrž pořád kráva) a z hloupé a zlé holky hodná holka (nýbrž pořád hloupá holka), kterou ten kluk nakonec opustí a všechno dopadne dobře..(5.2.2005)

• zablaga

Aj ja som mala obdobie, keď som to sledovala...neulietala som na tom..to absolútne nie, ale asi som si potrebovala niečo nájsť..No už vtedy asi ako 11 ročná som sa smiala na tom, aký veľmi úbohý scenár a herci môžu byť:) Tak sa to nezmenilo a hodnotenie je 12%?...Toto je slabota nech sa na to pozerám z akejkoľvek strany(23.3.2011)

• MM_Ramone

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj venezuelský stosedemdesiat osem dielny seriál "Sladká Valentína" (Mi gorda bella). Odpad!(15.4.2018)

Tak tento seriál jsem milovala, byl plný klišé, hloupostí, protahovaných zápletek, ale tak krásný :-))) Tza Tza je v této roli naprosto vynikající, báječně jí sedla, dokonce jí trefili i slovenský i český dabing. Jak nemusím Hildu Abrahamz, jako Olimpia byla dokonalá. Viděla jsem to též několikrát a strašně ráda na to vzpomínám :-)(17.3.2015)

• Terter

Další z kýblů hnoje (a to ještě urážím poctivou stájovou mrvu), který nám poctivě nakydali soudruzi filmaři ve Venezuele se v podstatě neliší od předchozích splašků ze stejného regionu. Scénář (?) psal zřejmě tuleň po trojnásobné lobotomii, režie (??) ani neexistuje, podobně jako herecké (???) výkony, které svým provedením připomínají cosi mezi partií pokeru (všichni v záběru používají zásadně jeden škleb) a tancem sv. Víta (to když se musí hýbat více, než je norma). Kolem a kolem je to další zábava pro TV NOVA a zaryté fanynky podobných žánrů - ten ženský rod není urážka něžného pohlaví, ale pevná víra autora komentáře, že na tohle se muži - a doufám, že i většina žen - pravidelně nekoukají (alespoň ne dobrovolně).(2.6.2005)