Losangeleské obchůdky už mají delší čas zajímavé téma na přetřes. Právě tento druh nevelkých prodejen se totiž v poslední době stal hned několikrát terčem útoku neznámého maniaka, který rád zabíjí před očima uzavřených kamerových bezpečnostních systémů. A jelikož na něj byla právě vypsána odměna 500.000 dolarů, nejeden z návštěvníků by si na brutálního vraha rád počíhal. Ostatně podobné plány zrovna rozpřádají i přátelé, kteří si ve skladu jednoho takového obchodu dnes hodlají zamastit poker. A čím více proteče alkoholu, tím jejich strategie dostává jasnější kontury. Jenže pak se začne zabíjet. Bez milosti, krutě, brutálně a sadisticky. A z uzavřeného prostoru, odkud se nedovoláte pomoci, nevede žádná cesta ven. Je lepší přestat mluvit, protože je jisté, že někdo naslouchá. V americkém hororu narazíte na Steva Guttenberga, bývalou hvězdu série Policejních akademií. (oficiální text distributora)

Smok

Ak niekoho baví čumieť na vypatlanú partičku prazvláštnych existencií z nejakj švábmi zamorenej večierky, ako si odbiehajú od hrania pokru po jednom do skladu, kde sa im prihodia všelijaké "nehody", tak prosím. Ja na toto však žalúdok nemám. Steve Guttenberg a takisto postava obtlstnutej pracovníčky erotickej linky boli už snáď od scenáristu len zlým žartom. ()

MM_Ramone

V Los Angeles vyčíňa psychopatický sériový vrah. Polícia je bezradná. Bola vypísaná pol miliónová odmena za jeho dolapenie. Jedného večera sa vkradne tento nebezpečný maniak do neveľkého obchodu s alkoholom, kde po záverečnej ostalo niekoľko zamestnancov, aby si zahrali poker. Neškodná partička kariet sa zmení na krvavý masaker. Chvíľami som mal pocit ako keby som sledoval hodne nepodarený remake slasher horroru "Narušiteľ" (Intruder). * ()

Campbell

Asi už stárnu, nebo jsem byl rád že jsem po dlouhý době viděl Guttenberga, nebo nevím čím to bylo, ale film se mi celkem líbil, teda ne že by to byla nějaká pecka, ale vidím to na průměr. Atmosféra obchodu se mi zdála celkově dobrá, jen ty blbí kecy byly strašný, navíc konec celkově potěšující. Prostě jednoduchá jednohubka s blbím příběhem a zábavností. Jen škoda těch vražd, které nejsou vidět. ()

kingik

A mně se tenhle horor s komediálním podtonem docela zamlouval. V Los Angeles řádí masový vrah a za jeho dopadení město vypsalo tučnou odměnu. Vrah se soustředí na jeden zapadlý mini mart ve kterém je více švábů než zákazníků a po pracovní době se ve skladu scházejí jeho zaměstnanci k oblíbené partičce pokeru. Ke stolu zasednou černá tlustoprdka, štětka, narkoman, žrout koblih a majitel obchodu, kteří ještě předtím detailně vylíčí, jakým způsobem by zabijáka sprovodili ze světa, kdyby se jim náhodou připletl do cesty. A přesně takovým způsobem jeden po druhém zemřou. Když se na začátku filmu v roli závozníka objeví vyhaslá hvězda filmů z 80 let Steve Guttenberg, tak je každému jasné, že tady nebyl obsazen jen tak. Ano, uhodli jste Guttenberg je oním masovým vrahem a to nic nevyzrazuji dopředu, je to totiž do očí bijící. Ve vyhrocené situaci, kdy dojde k zamčení všech uvnitř obchodu, jsem očekával maximální využití nehostinných a temných prostor a zákoutí skladu a to se filmu podařilo perfektně. Co se mu už tolik nedařilo bylo odbourání podle mě zbytečných komických momentů nebo selhání logiky v chování postav. V jedné scéně štětka se žroutem koblih shodí na zabijáka ze schodů plechovou skřínku a následně se oba ustrašeně před ním schovají, i když nastalá situace šla vyřešit úplně jinak. V jiné scéně je zase celkem zbytečně věnován větší prostor abstinenčním příznakům narkomana vidícího "švábí" halucinace. Oproti tomu jsou však tady dobře zvládnuté zabijákovi vraždy a film postupně gradoval do příjemně napínavého finále. Guttenberg se předvedl pro něj v atypické roli a za Elizabeth Nicole hráli její vnady. Nenudil jsem se. 80% ()

Oktavianus

Utahaná a dlouhá noc plná švábů. Parta nesympatických lidí, z nichž tu smrt od začátku přeju všem (dočkal jsem se - palce hore!), Mahoney bez fantazie, ale se smyslem pro humor, a hezoučká Elizabethka, jejíž sledování jako jediné mě dovedlo udržet ve stavu bdělosti. Režisér dobře věděl, proč si svou hvězdičku oblékl právě tak, jak to udělal. A tak se hodinu a půl díváme, než je konec, abychom si uvědomili, že se kromě jediné zajímavé myšlenky - vrah zabíjí lidi tak, jak prohlásili, že by zabili jeho - vlastně nic nedělo. ()

• Pivo, které se ve filmu objevuje, nese název „Maze Beer“ podle jména režiséra Daniela Mazeho. (Terva)