Animovaný seriál o želví rodince a jejích kamarádech. (oficiální text distributora)

DJ Obelix

Klasický animovaný seriál pro předškolní i raně školní dítka, který se snaží vštěpovat morální hodnoty. Rozhodně lepší než "agresivní shit," kterým krmí mládež dnes. ()

SeBig odpad!

patří mezi ty horší stupidní pohadky kde zvířata mluví a žijí uplne stejnej život jako lidi akorat že místo lidí jsou to želvy, lišky, mědvědi a nevim co ještě..hrozná stupidita tohlencto ()

Marek1991

Táto rozprávka bola pre mňa väčším sklamaním po všetkých stránkach. Oceňujem však milosť, priateľstvo a futbal, ktoré v tomto seriály boli. Musím však uznať, že dej niekedy pôsobil nudne. ()

darm

Když jsem byl malej, bylo to hodně fajn. Ten zelenej želvák byl docela roztomilej.. A měl pěknej domeček :) // No když sem to po pár letech viděl znova tak sem to vydržel asi pět minut.. Ale hodnocení nechám, přece jen už sem na to asi moc velkej :) ()

Danoboss

Franklin umí počítat, i tkaničky si zavázat - ja som to síce videl už ako dospelý, ale tie príbehy fakt mali niečo do seba. ()

adamulefa

Pohodový seriál pre deti. Žiadne násilie, žiadne sprosťárny iba hodnotná zábava obsahujúca patričné morálne hodnoty. ()

Milan25

Jako malému se mně to docela líbilo, i když ten dabing byl někdy úplně mimo (např. když želví maminka mluvila hlubokým mužským hlasem :) ). ()

Colour

Typický detský seriál o správnych hodnotách a sile priateľstva. Pre deti dobré, sú to hovoriace zvieratká, ktoré sa hýbu a sú roztomilé. Pre dospelých viac ako nevhodné. ()

MartyMcFly89

U mě se nostalgie dělí na kvalitní věci a blbosti. Tohle je blbost. Je to příliš dětinské. Viděl jsem to ve stejné době, jako Kačeří příběhy, které mě dostaly daleko více. Nebo Spidermana animovaného. Nebo spoustu ostatních, Mouchu například. Čím to je, že si Fly Tales pustím na youtube klidně i teď, zatímco na Franklina házím špínu ? Kvalitou, heh. ()

Skeevee

Tenhle zelvak byl docela v pohodicce ;) a dokonce se mi nezdaly pribehy uplne stupidni ani kdyz jsem byla trochu odrostlejsi, urcite sympatie k nemu zustaly =) (At uz to bylo pro jak chce velky =))) prece jenom oddychovka nejvetsi ;) ) ()

Ajay

Když jsem byl já malej, tak tohle ještě nedávali, tudíž už si k tomuto seriálu nikdy citovej vztah nevybuduju, no i když možná jako důchodce to uvidím jinak :) nikdy neříkej nikdy ()

BR23

Táto rozprávka patrila medzi moje najobľúbenejšie... najviac sa mi natom páčilo pekná animácia, ponaučenie a to že to bolo úplne bez násilia... :) Skutočne nechápem tak nízke hodnotenie... čomu dáte najvyššie hodnotenie? Pokémonom? pche... je mi z vás zle... ()