poster

Laurel Canyon

 • USA

  Laurel Canyon

 • Slovensko

  Laurel Canyon

Drama / Hudební

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Ešteže Sam a Alex prišli na to, že žijú životy podľa nejakej nudnej knižky, a že Jane dostala rozum v správnej chvíli, lebo zašlo by to ďalej a už by sa z toho nevyhrabali. Výborný Bale a fantastická McDormand ... štvrtá hviezda za nich. Mám ich oboch veľmi rada. Aj hudba nebola zlá. Celkom príjemná vec.(28.5.2015)

 • Marsik
  ****

  Takovéhle filmy jsou fajn. Prostě poklidné drama o lidech, kteří řeší obyčejné lidské starosti. Zkrátka film ze života, každému osud připraví něco jiného. Bale a Beckinsale na začátku svých hvězdných kariér a už tenkrát předvedli dobré výkony. Hodně se mi líbil Alessandro Nivola, jeho silné charisma a pohled na život. 70% (with J.)(27.3.2011)

 • sedm.1
  ****

  Opravdu skvělé vztahové drama.Nutno říct,že jde jednoznačně o klubový přemýšlivý film.Samotný příběh není nějak originální či objevný,ale o to moc v těchto nezávislých filmech nejde.V první řadě jde spíš o formu,jakou je onen příběh odvyprávěn.A samozřejmně se staví především na režijním umu a hercích,kteří si konkrétně zde od velkých produkcí odběhli k malému,ale o to zajímavějšímu natáčení.Herci se v takovýchto rolích mohou ukázat,zdali nejsou jen nagelovanými pozlátky,ale zdali jsou skutečnými herci.Christian Bale si myslím nemusí dokazovat nikomu nic,on je jeden z těch naprosto neotřesitelně nejlepších,ale třeba taková Kate Beckinsale zde velmi mile překvapila.Celý film se nese v upřímném,lidském a srozumitelném duchu,příběh,který se může běžně stát a který nastavuje i mnoho civilních otázek.Závěr mi sice přišel dost unáhlený a značně nedopečený,ale to je jen malá vada na jinak perfektním filmu se skvělími herci.(14.5.2008)

 • Dellylah
  ***

  Příběh, který nutí k zamyšlení, nad mezilidskými vztahy, nad životem. Příběh o podivné společnosti lidí, snažících se protloukat životem. A je na nás, co si z filmu odneseme, ať už to bude cokoli. Nejspíš po shlédnutí filmu nepřehodnotíte celý život, nevykašlete se na všechny přátele a povinnosti, ale budete o něm chvíli přemýšlet.(30.8.2008)

 • Radiq
  ***

  Vztahovka kořeněná čtyřmi až pěti druhy pepřů, která ale stejně furt nemá dost silnej chuťovej nádech. Výdech. Vzdech. Dech. Pech. Do toho nám hraje dost ufrňěná hudba, se kterou bych v uších nešel krmit ani husy. Všichni herečtí herci potěší, z toho nejvíc asi Kate Beckinsale a to svým andělským vzhledem, jo krásná. Příště, až se na to kouknu, se na to už rači nikdy nekouknu, páč hodnocení by spadlo minimálně o dva body dolů.(23.6.2009)