poster

Laurel Canyon

 • USA

  Laurel Canyon

 • Slovensko

  Laurel Canyon

Drama / Hudební

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dellylah
  ***

  Příběh, který nutí k zamyšlení, nad mezilidskými vztahy, nad životem. Příběh o podivné společnosti lidí, snažících se protloukat životem. A je na nás, co si z filmu odneseme, ať už to bude cokoli. Nejspíš po shlédnutí filmu nepřehodnotíte celý život, nevykašlete se na všechny přátele a povinnosti, ale budete o něm chvíli přemýšlet.(30.8.2008)

 • Radiq
  ***

  Vztahovka kořeněná čtyřmi až pěti druhy pepřů, která ale stejně furt nemá dost silnej chuťovej nádech. Výdech. Vzdech. Dech. Pech. Do toho nám hraje dost ufrňěná hudba, se kterou bych v uších nešel krmit ani husy. Všichni herečtí herci potěší, z toho nejvíc asi Kate Beckinsale a to svým andělským vzhledem, jo krásná. Příště, až se na to kouknu, se na to už rači nikdy nekouknu, páč hodnocení by spadlo minimálně o dva body dolů.(23.6.2009)

 • Brouk
  ***

  Konečně! Konečně jsem si udělal ten správný "good time" a shlédl jsem v klidu Laurel Canyon.... a... Po shlédnutí mě napadla okamžitě asociace na nedávnou hru v TV NOVA pod názvem Nejslabší - máte padáka! A kdy by (hypoteticky) měla zaznít otázka: "Je Frances McDormand dobrá herečka?" Při kladné odpovědi by z úst Zuzany Slavíkové coby moderátorky mělo zaznít její pověstné.. "... ANO, to je správná odpověď!" A pokud ne tak je to špatně, moc špatně. Tenhle film stojí a padá s Frances, nic víc, ale nic míň. A to sakra v tomhle případě vůbec není málo!!! Ano, říkám že Frances McDormand je byla a doufám nadále bude dobrá herečka!!!!(6.7.2005)

 • Piškotka
  ****

  Střet upjatosti s volnomyšlenkářstvím. Sam jako přepoctivá konzervativní duše, jeho děvče ve stejném duchu, ale najednou lačná pozemských rozkoší. Jejich postupně nabývané zkušenosti byly ukázkou, že vztah se vyvíjí a podléhá zatěžkávací zkoušce. Příčinou všeho byla Samova matka, která na poslední chvíli zabrzdila příchod nejhoršího. Vyznání lásky svému synovi vyznělo jako klišé. Výborná F. McDormand a Ch. Bale.(3.1.2014)

 • Marsik
  ****

  Takovéhle filmy jsou fajn. Prostě poklidné drama o lidech, kteří řeší obyčejné lidské starosti. Zkrátka film ze života, každému osud připraví něco jiného. Bale a Beckinsale na začátku svých hvězdných kariér a už tenkrát předvedli dobré výkony. Hodně se mi líbil Alessandro Nivola, jeho silné charisma a pohled na život. 70% (with J.)(27.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace