Ztroskotaná láska

Damien Byrne

Kostýmy:

Tim Chappel
  • zdenny

Díval jsem se na to se svými dvěmi dcerami a neteří. Proto mám to štěstí, že filmy takového typu můžu hodnotit v tomto kontextu. Proto tento film nebyl ani tak špatný. Jen proto, že jsem při jeho sledování obdařen dětským dívčím smíchem. Apeluji na uživatele csfd, aby si konečně uvědomili, kdo je cílovou skupinou tvůrců takovýchto filmů. Opravdu jsem "unešen" když čtu některé komentáře, kde někteří z Vás "odborně" popisují tento film. Už se konečně vzpamatujte. Toto není na odborný rozbor. Je to prostě zábava pro děti i teenagery a jako taková je prostě taková. Nic víc, nic méně. Ti, co dávají odpad, se na to snad dívali do konce??? A navíc jsou to pořád ti samí. Tak už se prostě na takové filmy nedívejte. Jako lidé, kteří už mají něco za sebou přece musíte již intuitivně vědět, co to asi bude zač. Závěrem: Prostě film, jakých jsou desítky ročně, ale pro určité , dětské, publikum.(21.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,505,963║ Námet by ani nebol tak zlý len to dosť nudné spracovanie asi vďaka neskúsenému režisérovi Randalovi Kleiserovi. Vychádzajúca herečka Amanda Bynes ako streštená pubertáčka nie je zlá ale slabunký scenár a teda z neho vyplývajúce dialógy jej viac nedovolia ukázať sa v lepšom svetle, ako jednohubka cez nudný deň sa to dá zhltnúť, ináč to moc nedá a ani nepovie. /35%/(4.1.2008)

• Gabra

Jen málokdy nepřeji hlavní hrdince romantického filmu úspěch. A právě tady jde o jeden z případů. Nepříjemná a protivná Amanda Bynes by zasloužila pár facek. Za občasný vtip, nad kterým jsem se usmála (už nevím, zda mi to přišlo vtipné nebo trapné) dávám hvězdičku. Pro děti snad fajn oddechovka (která ale nejde příkladem!), pro dospělé shluk blbých scén.(10.5.2010)

• Deywid

Príšerné...nevtipné, neromantické (čo je teda na film s popisom "romantická komédia" dosť zlé), nudné, blbé....Amanda Bynes (ktorá mi tak učarovala v Hairspray) je v tomto filme doslova neznesiteľná a zbytok hereckého ambasámblu je na tom podobne....Ja sa len obdivujem, že som to vydržal dopozerať dokonca...holt, som silná nátura :)(21.7.2009)

• ryhy

Dnešní den byl ve stylu domácí hospodyňky. S tichým úpěním jsem během vaření obědu, buchty a posléze i večeře shlédla hned několik brakoidních věciček. Tak jsem se rozhodla, že alespoň k jédné hodim nějaký ten komentář. Tak tedy moje 3 věty: Amanda Bynes je docela hezká. Chris Carmak je pěkně hnusnej a jeho postava totálně hrozná. Film je hloupý. A jedna bonusová: Hodně hloupý. Alespoň že jsem byla oceněna já. Prý se se mnou budoucí hypotetický manžel kvůli vaření nerozvede. To je fajn.(14.2.2015)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)