Reklama

Reklama

Ztroskotaná láska

  • USA Love Wrecked (více)

Obsahy(1)

Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (140)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,505,963║ Námet by ani nebol tak zlý len to dosť nudné spracovanie asi vďaka neskúsenému režisérovi Randalovi Kleiserovi. Vychádzajúca herečka Amanda Bynes ako streštená pubertáčka nie je zlá ale slabunký scenár a teda z neho vyplývajúce dialógy jej viac nedovolia ukázať sa v lepšom svetle, ako jednohubka cez nudný deň sa to dá zhltnúť, ináč to moc nedá a ani nepovie. /35%/ ()

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Ztroskotaný pokus o romantickou komedii pro náctileté. Scénář primitivní, klišovitý a maximálně předvídatelný s rádobyvtipnými dialogy a do toho veletrapně šaškující Amanda Bynes, která sice vypadá jako mladší sestra Jessicy Alby, ale herectví pravděpodobně neumí ani slabikovat, natož se pokusit nějaké předvést. Pokud ale ujíždíte na seriálu S CLUB 7, je to film přesně pro vás. ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele

Pokud přežijete prvních zhruba 5 minut (Amanda na koncertě), tak se dočkáte sem tam povedeného vtipu. Jinak nic!! Ale věřím, že někomu se to může líbit, třeba když vám stačí, že Amanda v dobrých 2/3 filmu běhá pouze v plavkách... Takže tu jednu dám, viděl jsem i horší filmy, které byly myšleny vážně. Tady to alespoň tak nebylo. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Čo robíš dnes večer?" - "Kloktám Domexox. Potom spácham samovraždu.“ Zatiaľ som so sympatickou tínedžerskou hviezdičkou, rozkošnou Amandou Bynesovou, videl tri filmy (ČO TO DIEVČA CHCE?, ONA JE ON a SNEHULIENKA TO MÁ V PAŽI) a hoci mali k Oscarovi ďaleko, Amanda ich ťahala od úvodných minút po záverečné titulky ako besný dingo. Bohužiaľ, STROSKOTANÁ LÁSKA (od režiséra Pomády!!!) je zatiaľ najslabší film, ktorý som s ňou videl. Veľmi prísnu 1* dávam jednak preto, lebo viem, že Aamnda je schopná byť oveľa lepšia, ale tiež preto, že som sa ako-tak pousmial možno raz za polhodinu (čo je na komédiu fakt extra málo). Pritom nápad je vynikajúci ("Únos je to len keď vieš, že ťa uniesli."). ()

ajuska 

všechny recenze uživatele

Neoriginální a nepříliš vtipná záležitost vhodná asi tak pro čtnácti a méně leté divačky. Příběh by možná nebyl ani tak špatný, kdyby to opět celé nebylo průhledné jak sklo a kdyby už od začátku nebyla zjevná otravná pointa o tom, co je to vlastně pravá láska a jak si nikdy neuvědomujeme, co máme přímo vedle sebe. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (3)

  • Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)
  • Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

Reklama

Reklama