Ztroskotaná láska

Damien Byrne

Kostýmy:

Tim Chappel
  • carly

Blee Lagoon meets Nothing Hill. od tohto filmu som neočakávala veľa. a aj tak ma sklamal. lebo už po 3 minútach som pochopila, že bude o niečom úplne inom ako som predpokladala. a to ja tak ľahko neodpúšťam.keby to bolo aspoň zábavné, tak nepoviem, ale väčšina scén bola na hranici trápnosti. Amanda si tu strihla svoju typickú rolu. Jonathan Bennett bol milý-zlatý a všetko, ale aj tak som mu práve nefandila. ako tak to zachraňovali Chris Carmack a Alfonso Ribeiro. efekty to malo snáď ešte horšie ako filmy z Hallmarku a jediných pár scén, ktoré sa mi ako tak páčili boli tie, v ktorých vykrádali Blue Lagoon.(4.7.2007)

• viperblade

Pokud přežijete prvních zhruba 5 minut (Amanda na koncertě), tak se dočkáte sem tam povedeného vtipu. Jinak nic!! Ale věřím, že někomu se to může líbit, třeba když vám stačí, že Amanda v dobrých 2/3 filmu běhá pouze v plavkách... Takže tu jednu dám, viděl jsem i horší filmy, které byly myšleny vážně. Tady to alespoň tak nebylo.(11.12.2008)

• Ridick

stokarina o poblaznenom dievcati buchnuteho do slavneho spevaka, kt. ani vlastne nevie spievat. bynesova je druhotriedna herecka, kt. patri do takychto sraciek a najviac vas nasere svojim pisklavym hlasom alebo jej ksichtenim. no proste bleee. film obsahuje cely rad trapnych scen bez pointy a takym happy endom, ze az do placu vam pojde. proste toto uz nie je ani pre nastrocne naivky. toto je odporny sekrement.(5.3.2007)

• Rosana

Nápad to není špatný - ale už v první minutě mi bylo jasné, jak to dopadne a ani sjem se moc nebavila (ale možná jednou úsměv uvízl). Byla bych dala i horší ohodnocení, ale ti poskoci Jasona, hlavně manažer se sluníčkem na hlavě, ti mě fakt dostali a kdyby ve filmu k NIM přidali lepší příběh, tak sice by to byl jiný film, ale o hodně lepší. Rozhodně ale střihy ve filmu typu srdíčko si mohli odpustit, to už snad ani nejhorší čestí amatéři nedělají! Taková prasárna!(1.11.2008)

• boyd.

Viděl jsem asi 20minut a musel jsem to přepnout na jiný kanál, i když mám Amandu Bynes docela v oblibě! Prostě trapná komedie, která se snaží být co nejvtipnější za každou cenu. Randal Kleiser natočil mou nejoblíbenější komedii šest dní, sedm nocí, ale s tímhle u mě nezabodoval. Doporučuju holkám do 13 let:)(11.12.2008)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)