Ztroskotaná láska

Damien Byrne

Kostýmy:

Tim Chappel
  • Pingu

Nevím jistě jestli jsem to neměl po těch 20 minutách opravdu raději vypnout :o))) Co po dvaceti, po pěti !!! Byla to opravdová zoufalost v pravém slova smyslu, a myslím že se tenhle horor mohl klidně jmenovat "Návrat oživlých bárbín na ostrov Dr. Moreaua", protože všechny postavy se chovaly jako šílené, zmutované bezmozky. Když přidám jednu hvězdičku za Amandu v plavkách a zaokrouhlím nahoru, tak to nebude s odřenýma ušima ODPAD !!!(20.3.2008)

• pravo

Jediným pozitívom filmu je peknučká Amanda Bynes, ktorá bola jedným z dvoch dôvodov prečo som tento film dopozeral, tým druhým, že v dané sobotné dopoludnie nič lepšie v televízií nebežalo. Zabiť nudu sa dá rôznym spôsobom a teda aj sledovaním tohto filmu, ktorý je maximálne jednoduchý, čo je u teenegerských romantických komédií častá črta, ale podstatný problém je nedostatok humoru, ktorý by mohol aspoň trocha zakryť ten primitívny scenár. Sledovateľné hlavne s absolútnym odstavením mozgového aparátu a v tom prípade si človek užije teplo, pláž a Amandu Bynes.(3.5.2008)

• m@cs

Tak tak jsem se udržel a skoukl jsem první půlku. Pak jsem řekl dost. Už žádné další minuty tohoto braku. Když hodnocení, tak hrozné. Tento film nemá absolutně žádný děj, nic, ani to ztroskotání na poloopuštěném ostrově mi nepřišlo originální. Ještě když se dostane najednou do letoviska a potká tam svého nejlepšího kamaráda kterého zavede na opuštěnou část ostrova. Dál už jsem na to koukat nemohl sorry, takže dal bych odpad, ale ta 1* akorát za Amandu. Ale jinak, hrozný.(18.8.2009)

• boyd.

Viděl jsem asi 20minut a musel jsem to přepnout na jiný kanál, i když mám Amandu Bynes docela v oblibě! Prostě trapná komedie, která se snaží být co nejvtipnější za každou cenu. Randal Kleiser natočil mou nejoblíbenější komedii šest dní, sedm nocí, ale s tímhle u mě nezabodoval. Doporučuju holkám do 13 let:)(11.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,505,963║ Námet by ani nebol tak zlý len to dosť nudné spracovanie asi vďaka neskúsenému režisérovi Randalovi Kleiserovi. Vychádzajúca herečka Amanda Bynes ako streštená pubertáčka nie je zlá ale slabunký scenár a teda z neho vyplývajúce dialógy jej viac nedovolia ukázať sa v lepšom svetle, ako jednohubka cez nudný deň sa to dá zhltnúť, ináč to moc nedá a ani nepovie. /35%/(4.1.2008)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)