Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • liquido26
  ***

  Místy úplně skvělé, místy trochu nijaké, místy nedořešené. Nebylo to špatné, námět super a způsob, jakým se to začalo vyvíjet taky, ale celkový výsledek mě tak nějak zklamal.(20.12.2017)

 • Rob Roy
  ***

  Aldrich nezklamal a klasický žánr 50.let - melodrama - opepřil zajímavým handicapem hlavní mužské postavy, který ospravedlňuje charismatického Cliffa Robertsona udělat občas věci zcela v souladu s aldrichovskou násilnou poetikou. Scéna líbání na pláži je podezřele podobná Zinnemanovu Odtud až na věčnost a použití slova "slut" hodně překvapilo. 70%.(26.9.2008)

 • vitekpe
  ****

  Kouknout se na vykon Joan je vzdycky zazitek, stejne tak v tomto filmu. Hodne upovidany a nijak zvlast objevny, presto dobre udelany filmek, nevim co vic dodat. Nakonec se mi to vlastne docela libilo, i kdyz na tom zasluhu mela asi opravdu predevsim J., a moc pekna kamera.(26.6.2013)

 • Huguette
  ****

  Jednou jsem někde četla popis filmu: "Stará panna si vezme mladšího psychouše." Vlastně jo, ale je to krásný film, příjemné, celkem napínavé, citlivé melodrama. A upřímně - moje srdcovka. A ať si říká, kdo chce, co chce, Joan byla nádherná a k tomu ještě fakt uměla hrát.(30.9.2011)

 • andrew88
  ****

  Padesátnice Milli si po prvotním odmítání (zřejmě, že už si lásku nezaslouží) vezme zajíčka, ze kterého se postupem času vyklube silně psychicky labilní jedinec, což Milli slepě a pak pokorně snáší, dokud......Autumn Leaves je skvělé melodrama s hvězdným obsazením....Joan hraje opravdu mistrně a každou její slzu nebo pohled jí člověk věří...(10.6.2017)

 • Svadbos
  ***

  Pisárka na stroji v strednom veku sa vydá za mladšieho mjuža (Robertson), len aby zistila, že je mentálne narušený a už ženatý. Joena Crawford podáva odvážny herecký výkon.(24.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace