Miláček

Loverboy

Môj milovaný syn

Drama / Romantický

USA, 2005, 84 min

Kyra Sedgwick v jedné ze svých nejlepších rolí. Film znázornil silnou fixaci matky na svého syna, kdy ona jediná bude člověk, se kterým bude v kontaktu a okolní svět do jeho života nesmí nijak zasahovat...Skvěle zahráno, zvláštní dabing (to tu už padlo) a skvělý sociální výzkum na potencionálního otce. Chápu, že to takhle někdo má - už jsem se s tím setkala, ale můj šálek kávy to není. Naštěstí to mělo jen 84 minut - víc bych asi ani nedala. Tolik hvězdiček jen kvůli Sedgwick, jejímu pěknému tělu, kterého tam ukázala dostatek, tématu a "klidu", kterého je v celém filmu velké množství:)(3.8.2014)

Doplňuji filmografii se Sandrou Bullock, která v tomhle filmu hraje opravdu miniaturní epizodní a hlavně pozérskou roli.. Příběh, který vypráví o opičí mateřské lásce, která svazuje více, než nejpevnější pouta, každopádně zaujme.. Garantuji vám, že jindy velmi sympatickou Kyru Sedgwick budete ve vteřině nenávidět.. Idylické americké drama ukazuje idylický mateřský terorismus.. Dítko si vyrůstá v bavlnce blahobytu uzavřené do zlaté klece plné her a touží po kamarádech a škole, kdežto jeho maminka rozhodně nepřenese přes srdce, že by se o synátora měla dělit s někým jiným než z vymodleným "miláčkem"..(17.2.2014)

• honajz

Citově vyděračský film, často nelogický, s přemírou voice overu a totálně pitomým koncem :-) Pardon. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/milacek.html Kevin Bacon (i režie), Sandra Bullock a Matt Dillon ve velmi zvláštním snímku, v němž se prolínají dvě časové roviny (a kameraman se vyřádil s mnoha filtry, převážně žlutými), o matce, která se snaží svého syna ochránit až fanaticky před zlem „zvenku“, aby netrpěl traumaty jako ona, když jí rodiče svou lásku nevěnovali.(12.3.2007)

• lareinna

Strašne nudný film o psychopatickej matke, ktorá chce svojho syna skryť pred celým svetom, aby ho mala len pre seba, miluje ho až do takej miery, že keď už cíti, že syn odporuje a chce žiť normálny život s deťmi, v škole a pod. , ona sa s ním zavrie v garáži, zamkne ich v aute a nechá naštartované "aby boli navždy spolu" ...rozťahané, dlhé, nudné..(15.9.2010)

• aLPaC

Postava Kyry Sedwick je neuvěřitelná kráva. Celou dobu jsem měl sto chutí jí dát přes hubu, aby se jí v tý polici rozsvítilo (a to jsem ženu nikdy neuhodil). Celej film je o tom, jak se máma snaží udržet syna na sobě závislého, nikam ho nepouští, skoro ani nesmí s nikým mluvit. Navíc je úplně pošahaná, zkrátka mě to hrozně iritovalo (ještě více, než bankovní poplatky). Jednu hvězdu dávám za linii z minulosti, kde je sice také Sedwick jako dítě (už jako dítě stejná kráva), ale Marisa Tomei a hlavně Bacon byli výborní.(10.7.2013)