Epizody(8)

chrispe

Tato série se mi jevila jako velmi slabá. Zpočátku mě rozladil nový dabing, ale ve finále jsem byla ráda, že seriál vůbec pokračoval a zvykla jsem si (ale ten první byl prostě lepší a zvlášť doktorovi nový hlas dost uškodil). Moc se mi nelíbil vývoj postavy tety Joan. Louisa byla trochu na vedlejší koleji a její těhotenství, postoj a nálady mě k ní blíž rozhodně nedostali - a to jsem ji na konci třetí série začala mít ráda. Zklamalo mě malé využití potenciálu nové postavy Edith, která pro mě byla v této sérii asi nejzajímavější. Těším se na pátou sérii a fakt doufám, že bude lepší jak tato, abych - jak už jsem psala do komentáře k nějakému dílu této série - začala zase seriál sledovat s chutí a ne ze setrvačnosti a zvyku. ()

Necrotongue

Podivné, čtvrtou sezónu vidím jednoznačně jako nejslabší, z těch, které jsem už viděl, přesto se nakonec průměrná známka vyšplhala na čtyři hvězdičky. Počítám, že to bude mým lehce sentimentálním vztahem k seriálu, takže jsem zřejmě některým epizodám mírně nadržoval, no ale co už. Každopádně se s další řadou hodlám polepšit, takže v zájmu celého seriálu doufám, že bude stát za to. 4*- ()