Až do smrti (S05E08) (epizoda)

Ever After

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 46 min

Ben Bolt

Jack Lothian

Simon Archer

Colin Towns

Ale jo, dnes jsem se u seriálu zase jednou dobře bavil, přestože mi už některé postavy lezou solidně na nervy (Penhale, Bert). U osmé epizody jsem se mohl celkem slušně zasmát, hon na paní Tishell byl sice ujetý, byl ale taky vtipný a vyjednávání v závěru mi připomnělo balkónovou scénu z Romea a Julie.(31.5.2018)

Hlavní slabinou seriálu jsou jednotlivé epizody, které nedržímoc dohromady. Stmelovací prvek je příliš slabý, na pozadí se neodvíjí žádný velký příběh. Přímořské městečko plné kuriozních lidí s ještě kurioznějšími diagnozami pobaví tak na dvě série, ale každé další pokračovní ubírá na originalitě. Tak to vidím já.(1.6.2018)

Tak jsme tu měli napínavý závěr páté série v podání paní Tishelové. Musím se přiznat, že jestli ji na další sérii odklidí, což asi jo, tak se mi po ní bude stýskat. To její jednostranné cukrblikování s doktorem mě vždycky pobavilo. Martinův monolog (a poté i dialog s Louisou) byl dojemný, konečně nebyl na chvíli na facku a ten jeho pohled při polibku a něžné otlapkávání paní Tishelové mě upřímně rozesmály! Mně se to líbilo moc.(31.5.2018)