Odlet (S06E08) (epizoda)

Departure

Komedie / Drama

Velká Británie, 2013, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Už nějakou dobu si říkám, že princip doktor morous v kominaci s pohlednou učitelkou moc dlouho nevydrží. Tady tvůrci vsadili na nejistou kartu, první dvě série se to dalo, ale moment překvapení či novosti, chcete-li, rychle vyprchal, postupem času se nosná myšlenka rozmělnila, pokus oživit to vedlešími figurami moc nevyšel. Že by teď naděje na změnu?(28.6.2018)

I tentokrát jsem se bavil jako u předchozí epizody, jen z jiných důvodů. Atmosféra posledního dílu šesté série byla daleko vážnější a serióznější, což bylo fajn, jen mi vadil pokus tvůrců o vytvoření napětí, muselo jim přece dojít , že pravidelnému divákovi bylo celou dobu jasné, jak "vypjatá" situace dopadne. Ocenil jsem odchod té odporné bytosti a čert vzal hodiny!(28.6.2018)

Tak mě při rozhovoru na sále tvůrci opět donutili slzet! :D A dala bych i pět hvězdiček, kdyby to tak nepokazili tím koncem a nechali to v tom růžovém oparu, aspoň do začátku další série a dalšího dílu. Koukala jsem do programu, že máme šlus, útrum. No doufám, že po prázdninách zase naskočíme. A Ruth na hrad!!!(28.6.2018)