poster

Neslušný návrh

 • USA

  Indecent Proposal

 • Slovensko

  Neslušný návrh

Drama / Romantický

USA, 1993, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  **

  Bezpochyby může být tento film trhákem na dámských večírcích. Má totiž všechno co by měl mít. Dva charizmatičtí chlapi se přetahují o jednu ženu. Ani jeden z nich není záporák, takže po happy-endu si mohou slušně poplakat. Já osobně si ale dovedu představit lepší filmy na téma: každý máme svou cenu.(8.4.2006)

 • ppospisil
  ****

  Po shlédnutí jsem byl mile překvapen, jak moc mě taková romantika zaujala.Má však docela originální příběh s originálním závěrem, který přebije jiné scény klasického romantického klišé.Navíc s hereckým obsazením, který na docela prostý scénář podal pěkné výkony.Pokud budete mít někdy chut' pustit si netradiční béčkovou romantiku,volte Indecent Proposal. Hvězdičku navíc za mladou a svůdnou Demi. 70%(3.2.2015)

 • RHK
  **

  Romantický dosti kýčovitý film o tom, že každou dívku si můžete koupit (jak říká starý vtip: záleží jen na ceně), ale její trvalou lásku - tu už ne, tu si musíte zasloužit. Do nádherné Demi Mooore v tomto filmu by se musel asi zbláznit každý, bohužel ne každý má tolik peněz a charisma jako Robert Redford. Navíc Woody Harrelson v roli Davida byl opravdu dost nesympatický a herecky nevýrazný, takže bych se Demi ani nedivil.(21.2.2009)

 • Ernie_13
  ****

  Prvy film, v ktorom Robert Radford hra takpovediac zaporaka. Teda nie je skutocnym zaporakom (co sa hlavne na koci ukaze), ale v ociach divaka je jednoznacne zlo voci Woodymu Harrelsonovi. Radford vo filme podal na neho priemerny vykon resp. neviem, mozno mu nebol ponuknuty dostatocny priestor. No a Demi a Woody sa perfektne hodili do svojich postav.(16.1.2011)

 • tron
  ***

  „Je to len stavba.“ - „Nie je. Nauč sa veci vnímať aj inak, než len očami.“ NESLUŠNÝ NÁVRH musel byť pre Redfordových najvernejších fanúšikov (plus pre Redforda samotného) utrpením a trestom, pretože aby sa ich drsný vzor a slávny kovboj náročnejšieho amerického filmu spriahol v cukrárskej poleve s Demi Mooreovou, Oliverom Plattom, Woodym Harrelsonom a toľkými peknými pohľadnicovými zábermi, to nezvládnu ani drsní rančeri. Dúfam, že je to prvý a posledný raz, čo mi Redford pripadal otravný. Prízemné. Ale pekné. Dočerta.(23.6.2007)

 • - Film získal tři Zlaté maliny, a to v kategoriích nejhorší kamera (Sherry Lansing), nejhorší scénář (Amy Holden Jones) a nejhorší herec ve vedlejší roli (Woody Harrelson). (Terva)

 • - John Barry v roce 1994 získal za hudbu k filmu cenu BMI Film & TV. (Terva)

 • - Do role Davida Murphyho byl zvažován Billy Baldwin. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace