Reklama

Reklama

Případy inspektora Lynleyho: S nepřítelem v zádech

(TV film)
  • Velká Británie The Inspector Lynley Mysteries: In the Presence of the Enemy (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Používat k dosažení politických cílů tak špinavých prostředků, jako je únos, nota bene únos dítěte, udělat rukojmí z toho nejbezbrannějšího člena lidského rodu, na to už je opravdu třeba mít hodně silný žaludek. Ale i takoví jedinci se, jak se zdá, mezi námi najdou. Co jiného se totiž může skrývat za únosem malé Charlotty - nepožaduje-li únosce výkupné - než znemožnění její matky, známé poslankyně a členky labouristické vlády? Jenomže komu tahle nenápadná a svými charitativními akcemi známá žena může vadit? Inspektor Lynley i seržantka Haversová mají o čem přemýšlet... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Jonatána 

všechny recenze uživatele

Případy inspektora Lynleyho mám moc ráda, ostatně jako většinu anglických detektivek. Mezi ním a seržantkou Haversovou to krásně hraje, i když už se hrany obrousily. Jediné, co mi tam vadí, je ta nemastná neslaná nepřitažlivá Helen. Taky mohli fešnému inspektorovi s modrou krví najít nějakou šmrncovní zajímavou ženskou a ne Lesley Vickerage. Ale to je jen malá vada na kráse. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

"Mám strach, že když štěstí najdu, uvěřím v něj a pak ho zase ztratím. - Jistotu nemáš nikdy, musíš se jen snažit zůstat štěstí co nejblíž." Jedna poměrně nevinná věta může způsobit nepředvídatelnost a hrůznost věcí budoucích. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Výborná epizoda, plné hodnocení je ale přeci jenom trošku moc, takže dám standartní čtyři hvězdy, ale tentokrát mnohem silnější, než obvykle, protože tenhle případ je alespoň trochu zajímavý - ve skutečnosti ale ještě o něco víc. Vztahy mezi Lynleym a Haversovou jsou už poměrně ustálené, takže seriál pomalu přichází o to nejlepší, co až dosud nabízel, ale Nathaniel Parker i Sharon Small jsou ve svých rolích prostě výborní. Větší prostor ale dostává Helen, která mně naopak ani trochu nebaví. I přesto si tenhle díl 80% určitě zaslouží. ()

Adiemus 

všechny recenze uživatele

Mám výhrady k detektivkám, kde je možné v první třetině vytipovat pachatele (i když ne jeho pohnutky). A v tomto dílu jinak nadprůměrného seriálu mi navíc byla přesmíru dopřávána podívaná na stabilně otravný výraz Lesley Vickerage v roli Helen. ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Velmi dobrý případ, protože si od začátku říkáte, o co tomu únosci jde.. I když už se postupem času hrany mezi vyšetřovateli obrousily, stále je mezi nimi dobrý kontrast a Nepřítel v zádech patří rozhodně mezi ty téměř pětihvězdičkové. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama