poster

Jak sbalit super kost

 • Francie

  Je préfère qu'on reste amis

 • Slovensko

  Ako zbaliť super kosť

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 2005, 100 min

 • Kontryhelka
  *****

  Mně se to líbilo. Prima oddechovka, i sem tam nějaká ta hláška padla. Docela jsem se nasmála i pobavila. Herci příjemní. Taková hořko sladká komedie. Řekla bych i ze života. Každý nějak prožíváme a prožil si svoje s láskou, čekání na toho pravého nebo tu pravou. Oba hlavní představitelé se na svoje role prima hodili, byli uvěřitelní.(1.3.2019)

 • Gwilwen
  ***

  Název sice evokuje uchechtanou teenagerskou taškařici, ale zaplať pánbůh ve skutečnosti se jedná o křehký hořkosladký příběh jednoho podivného přátelství dvou osamělých mužů (Jean-Paul Rouve, Gérard Depardieu), kteří se pomocí seznamovací agentury a návštěv „stolů pro nezadané“ na svatebních hostinách (kam nebyli pozváni) zoufale snaží najít tu pravou. Nepřiléhavý název udělal z filmu velice příjemné překvapení(1.8.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "V minulé práci jsem dal výpověď, ale výplatu mi posílali ještě rok a půl. Nevšimli si, že jsem odešel." My hodní, nezajímaví a nijak zvlášť bystří jedinci máme jednu životní výhodu - nikdy se nebudeme muset ke dveřím svého bytu prodírat přes zástupy nadržených slečen. Claude by se však rád takovými zástupy prodíral a tak pod vedením statisticky ukecaného Serge vyráží, vybaven obvyklými rozpaky, objevovat místa potenciální neřesti. Třeskutá zábava to rozhodně není, ale pár správně načasovaných vtípků potěšilo mé ucho a proto posílám do Francie tři vcelku spokojené hvězdy.(3.7.2012)

 • Karpoff
  *

  Depadieuho mám moc rád,ale takovouhle slabotu a nudu jsem fakt nečekal!!!Zkrátka tenhle film ani není ani vůbec komedie....je to opravdu slátanina.kterou divák mohl vidět milionkrát v lepším a humornějším provedení.Jsem zvědavý jestli Intersonic koupí i jednu s poslednich komedií s G.D. BOUDU ,kterou režíroval Gerard Jugnot(9.10.2005)

 • Bateman
  ****

  Ti distributoři s těmi jejich českými názvy!!!Člověk samozřejmě čeká trochu bláznivou a přisprostlou teenegerskou komedii.Nic proti,ale pokud do dvaceti minut nepochopíte,že tohle je jiný druh komedie a nebudete k ní tak přistupovat,raději to vypněte.Ostatním vřele doporučuji.Dost mi to připomnělo staré komedie s P.Richardem(nesmělý hrdina,trochu naivní vztahy) a fakt jsem se skvěle bavil.Tenhle film je vážně vtipnej.A to od začátku do konce("Já toho taky nemám s Johnym Deppem moc společného","To si nemyslím","Vážně?",Ne,to byl vtip").(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace