• Rudyamon

Strávil jsem u tohoto filmu něco přes hodinu a půl času, kteý mi už nikdo nikdy nevrátí a který byl absolutně ztracený. Sám sobě bych v tuto chvíli dal minimálně sto hvězdiček za neskonalé hrdinství, že jsem vydržel až do konce. Filmu jsem dal aspoň tu jednu, protože se tam vyskytli bezmála celé dvě vteřiny, které mě zaujali a které se dali hodnotit jako sranda. Jinak to ale byla nekonečná nuda ...(20.10.2007)

Mně se to líbilo. Prima oddechovka, i sem tam nějaká ta hláška padla. Docela jsem se nasmála i pobavila. Herci příjemní. Taková hořko sladká komedie. Řekla bych i ze života. Každý nějak prožíváme a prožil si svoje s láskou, čekání na toho pravého nebo tu pravou. Oba hlavní představitelé se na svoje role prima hodili, byli uvěřitelní.(1.3.2019)

Ti distributoři s těmi jejich českými názvy!!!Člověk samozřejmě čeká trochu bláznivou a přisprostlou teenegerskou komedii.Nic proti,ale pokud do dvaceti minut nepochopíte,že tohle je jiný druh komedie a nebudete k ní tak přistupovat,raději to vypněte.Ostatním vřele doporučuji.Dost mi to připomnělo staré komedie s P.Richardem(nesmělý hrdina,trochu naivní vztahy) a fakt jsem se skvěle bavil.Tenhle film je vážně vtipnej.A to od začátku do konce("Já toho taky nemám s Johnym Deppem moc společného","To si nemyslím","Vážně?",Ne,to byl vtip").(25.12.2007)

• Snorlax

Tupá, bezduchá slátanina bez příběhu spíše připomínala hodně špatný americký romantický film s pokusem o komedii. Annie Girardotová byla sice jako popletená babča dobrá, ale když člověk zná konotace jejího skonu, už tak milé mu to nepřijde. Budu to brát jako fatální, ale snad jen přechodné selhání Toledana.(19.10.2018)

Název sice evokuje uchechtanou teenagerskou taškařici, ale zaplať pánbůh ve skutečnosti se jedná o křehký hořkosladký příběh jednoho podivného přátelství dvou osamělých mužů (Jean-Paul Rouve, Gérard Depardieu), kteří se pomocí seznamovací agentury a návštěv „stolů pro nezadané“ na svatebních hostinách (kam nebyli pozváni) zoufale snaží najít tu pravou. Nepřiléhavý název udělal z filmu velice příjemné překvapení(1.8.2008)