Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh Claudea Mendelbauma, poněkud zádumčivého, stydlivého a dobrosr-dečného mladého muže s nepříliš vzrušujícím zaměstnáním a s bláznivou matkou. Claude vypadá jako každý průměrný zaměstnanec supermarketu, který nemá valný úspěch u žen zkrátka je sám, již dlouho. Ale to musí skončit. Rozhodne se najít si dívku. Svého guru v hledání šťastnějšího života nalezne v Sergeovi, který je jeho pravým opakem... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (24)

Karpoff 

všechny recenze uživatele

Depadieuho mám moc rád,ale takovouhle slabotu a nudu jsem fakt nečekal!!!Zkrátka tenhle film ani není ani vůbec komedie....je to opravdu slátanina.kterou divák mohl vidět milionkrát v lepším a humornějším provedení.Jsem zvědavý jestli Intersonic koupí i jednu s poslednich komedií s G.D. BOUDU ,kterou režíroval Gerard Jugnot ()

Snorlax odpad!

všechny recenze uživatele

Tupá, bezduchá slátanina bez příběhu spíše připomínala hodně špatný americký romantický film s pokusem o komedii. Annie Girardotová byla sice jako popletená babča dobrá, ale když člověk zná konotace jejího skonu, už tak milé mu to nepřijde. Budu to brát jako fatální, ale snad jen přechodné selhání Toledana. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"V minulé práci jsem dal výpověď, ale výplatu mi posílali ještě rok a půl. Nevšimli si, že jsem odešel." My hodní, nezajímaví a nijak zvlášť bystří jedinci máme jednu životní výhodu - nikdy se nebudeme muset ke dveřím svého bytu prodírat přes zástupy nadržených slečen. Claude by se však rád takovými zástupy prodíral a tak pod vedením statisticky ukecaného Serge vyráží, vybaven obvyklými rozpaky, objevovat místa potenciální neřesti. Třeskutá zábava to rozhodně není, ale pár správně načasovaných vtípků potěšilo mé ucho a proto posílám do Francie tři vcelku spokojené hvězdy. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Absolutně nevím a tápu, co tím chtěl básník říct, natož jak to mám ohodnotit. Ani nevím proč jsem si ten film vybrala. Možná to byla Annie, ale té tam bylo poskrovnu. Nicméně je tady Gérard ještě šaramantní mužik, který má dar a umí hrát jakékoliv role, ale jeho parťák Jean-Paul toho trubku hrál také dobře. Takže to uděláme tak, že dám každému po jedné hvězdičce a pryč s tím kluci. ()

Rudyamon 

všechny recenze uživatele

Strávil jsem u tohoto filmu něco přes hodinu a půl času, kteý mi už nikdo nikdy nevrátí a který byl absolutně ztracený. Sám sobě bych v tuto chvíli dal minimálně sto hvězdiček za neskonalé hrdinství, že jsem vydržel až do konce. Filmu jsem dal aspoň tu jednu, protože se tam vyskytli bezmála celé dvě vteřiny, které mě zaujali a které se dali hodnotit jako sranda. Jinak to ale byla nekonečná nuda ... ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama