Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paní Parkingtonová (Greer Garson) na sklonku svého života vypráví svůj příběh, který začíná tím, jak pracovala jako pokojská v hotelu na okraji Nevady, kde ji zahlédl Augustus Parkington (Walter Pidgeon), velmi bohatý, chytrý a krásný gentleman, který se jí dvořil a nakonec i dovezl s sebou do New Yorku. Společně si koupí dům v bohaté čtvrti New Yorku a Augustus se ze Susie snaží udělat ženu na úrovni. Ne vždy je ale rodinné štěstí na denním pořádku a ve svém vyprávění nám Paní Parkingtonová vypráví o pádu a znovunabytí jejich bohatství. (Streeper)

(více)

Recenze (5)

Flego 

všechny recenze uživatele

Rozprávanie o životnej púti mladej ženy, ktorá sa zo slúžky v hoteli dostala dobrým vydajom k bohatstvu. Príbeh sledujeme v retrospektíve, minutáž je trochu nadnesená, ale inak je to taký príjemný snímok na nedeľné popoludnie. ()

Huguette 

všechny recenze uživatele

Bohužel celkem zdlouhavé, ke konci jsem se už těšila na titulky. Ale Greer a Walter jsou oveřená dvojice a spolu jim to prostě sluší a klape. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Starinky su niekedy o drzku - ,nohe filmy su len poplatne svojej dobe, kopiruju trendy ... a vlastne mnohe starinky su len retronudou. Tuna plati, ze starinka je fakt kvalitnejsia ako mnohe moderne filmy s digitalnym bordelom /Kapitan Honduras, Nikaragua , Guatemala, Burkina Faso  ci Amerika ci jaxa ten stat vola/, Black Panther, Tchor apod.  95 % ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Film byl natočený podle stejnojmenného románu, který v roce 1943 napsal americký spisovatel Louis Bromfield (1896–1956) a který vyšel také v českém překladu. (ilclassico)

Reklama

Reklama