• Martin741
  ***

  Na rozdiel od Gildy s Ritou Hayworth je tento muzikal len priemerny. Ma nejaky pribeh, ale ten nedokaze zaujat. Rita Hayworth /Gilda, lady from Shanghai/ bola samozrejme vyborna, a dobre som zniesol aj slusnu Kim Novak /Rozbite Zrcadlo/, ale zvysok hercov siel mimo mna . A pesnicky boli tiez len priemerne : 55 %(14.5.2016)

 • pm
  ***

  "Nepoznal jsem ji oblečenou", řekl Joey a vzal mi iluze. Ukázalo se, že zábavná Bondova hláška není až tak původní. Jinak spíše průměrný muzikál i příběh s výborným Sinatrou. 70%(5.9.2009)

 • dopitak
  ****

  Po dvou letech od Muže se zlatou paží se Frank Sinatra s Kim Nowak znovu sešli před kamerou, tentokrát muzikálově. Zdařile jim při tom "sekundovala" Rita Hayworth coby dámička vdovička z lepší společnosti a také hlavně rozmařilá investorka Joeyho nového podniku. Přes do poslední chvíle nejisté rozuzlení je romantická dějová linie jen na pozadí, prim hrají zcela jasně hudební čísla, a netřeba snad zdůrazňovat, že především ta Sinatrova. Řečeno velmi neuctivě, film nestál za moc, ale vše vynahradily okamžiky, kdykoliv Frankie na pódiu otevřel pusu.(15.5.2009)

 • Houdini

  Oscar 4 nominace: Výprava, Kostýmy, Střih, Zvuk(14.5.2004)

 • PELC
  ****

  Průměrný muzikál měly táhnout tři hvězdy Rita Hayworth, Frank Sinatra a Kim Novak.Stárnoucí Hayworthová je snad zajímavá pouze jako bývalá hvězda. Její výkon je však slabý.Kim Novak je mladá a krásná, ale prostoru moc nemá na to, aby něco dokázala zahrát.Celý film táhne Frank Sinatra a je fantastický a to jak herecky, tak i jako zpěvák.(26.4.2009)