poster

Satan's Triangle (TV film)

Drama / Horor

USA, 1975, 90 min

Režie:

Sutton Roley

Hudba:

Johnny Pate

Kostýmy:

Alan Levine
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • Karlos80
  ***

  Trojúhelník Satana, je perfektní sugestivní psychologické drama, odehrávající se na moři v tajemné části oceánu známého jako Bermudský trojúhelník, kde dvojice pilotů helikoptéry zachytí nouzový signál z nějaké opuštěné lodi nedaleko, na lodi jak se zdá je jen jeden člověk-jedna jediná přeživší (Kim Novak). Co se to tu sakra stalo? Později se piloti dovídají, že další tři lidé na palubě, zemřeli za velmi podivuhodných a nevysvětlitelných okolností (a v bizarních pozicích a polohách-jeden tu visí pověšen za nohy na stožáru atd) a tím tohle všecko ještě zdaleka nekončí, velké tajemství čeká na rozkrytí. Napínavý film s místy až téměř klaustrofobickou atmosférou a vskutku děsivou hudbou, je zde plno strašidelných a nevysvětlitelných okamžiků (nezapomenutelné a často vzpomínané, je hlavně naprosto nečekané finále tohoto filmu) a herecké výkony jsou rovněž velmi povedené. Na tv film opravdu brilantní a vzrušující kousek, který nevím jestli u nás někdy šel, ale na IMDb na film dost lidi nostalgicky vzpomíná (tak z odstupem 15-20 let), jako na velmi efektivní, emocionální, a strašidelnou záležitost, která člověka navodila doslova a do písmene husí kůži. Nevím jak by to na mě působilo jako na dítě, takových filmů bylo z dětství přeci víc, ale dnes už to pro většinu lidí tak silný zážitek asi nebude.(19.10.2011)

 • Karamanlis
  ***

  Satanov trojuholník je ambiciózny mysteriózny TV film, produkovaný spoločnosťou ABC. Je zrejmé, že skromný televízny rozpočet neumožnil tvorcom tohto tematicky zaujímavého projektu možno až taký rozlet ako by si predstavovali, v rámci možností sa však s týmto námetom popasovali uspokojivo a v závere mi na malú chvíľu veru aj prebehol mráz po chrbte...(1.10.2018)

 • ARI50
  **

  Tahle plavba smrti není zlá, záchrana akce a celý rozjety příběh na lodi a moři byl prostě málo rozebrán, atmosféra byla slabší herci akorát prostředí v pohodě. Konec v pohodě.(28.10.2018)

 • corpsy
  ***

  Skvelý príspevok k populárnemu žánru o tajuplnom Trojuholníku, ktorý získava body za to, že sa v tej dobe nielen v kinách, ale aj v TV vedel objaviť snímok kvalitný nielen po stránke formálnej, ale aj obsahovej. Jeden z filmov, ktorý nehľadáte, ale náhodou objavíte a rozhodne nieste sklamaní. A takto to ja rád.(18.3.2017)

 • Rodriguez
  ****

  Rozhodně Ďáblův trojúhelník potěší příznivce dramatu, kdy prvky hororu doplňují už tak tajemnou atmosféru. Nevysvětlitelné se postupem času vysvětlí a tak není vlastně žádné nadpřirozeno kde hledat. Ale co když kecám? 70%(21.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace