Vražedné vztahy (TV film)

Deadly Relations

Scénografie:

Barry Robison

Kostýmy:

Bruce Finlayson

Veľmi slušný televízny film, ktorý ma čo divákovi ponúknuť. Chýbalo mi tu trošku viac napätia a nejaký ten zvrat. Na druhú stranu tu však boli skvelé herecké výkony hlavne Roberta Uricha, Gwyneth Paltrow a Matthewho Perryho.(4.5.2009)

• Kaka

Spoustu kvalitních herců, jen tempo filmu je nevyrovnané.Slibný začátek se postupem času ztrácí a nastupuje nuda a šeď.(20.6.2004)

Velmi úsměvný filmeček.Fotřík se rozhodne nahrabat prachy tak, že si nejdříve pojistízeťáky, které pak likviduje...v jedné z hlavních rolí tu hraje Gwyneth Paltrow(12.8.2002)

Na televizní film slušně odvedená práce, nelogických návazností si "užijete" poměrně dost, přesto úplná ztráta času to není. Hlavně jedna z prvních rolí pro Gwyneth Paltrow stojí za pozornost. Menší rolička se našla i pro Matthewa Perryho, takže zde máme možnost vidět mladé hvězdy v jejich začátcích. Od scénáře zázraky nečekejte, ale jak říkám - na televizi solidně odvedená práce.(20.7.2005)