The Evil Cameraman

Krátkometrážní

USA, 1990, 12 min

Richard Kern

• Bluntman

LFŠ 2009 Kernův kraťas, který je i přes délku pouhých 12 minut příliš dlouhý na to, co chce říct (protože to říká opakovaně), a tak začne nudit. Myšlenka o ženách, které nechtějí být pouhými objekty touhy a představ zvrhlých mužů, v kombinaci se sebereflexí, kdy titulní zlý kameraman dělá se ženami přesto to, co Kern v jinych svých kraťasech, je na Kerna málo. 5/10(30.7.2009)

V Kernových krátkých filmech jsou většinou ženy terčem různých násilností a ponižování ze strany mužů. Ani tentokrát tomu není jinak. Kameraman si pozve do svého ateliéru postupně čtyři modelky a snaží se je dostat do takové situace, aby je mohl zneužít. Je jen dobře, že se mu to nedaří a dostává od těch holek co proto. Je to vlastně zoufalec, ale dobře mu tak.(3.5.2005)

• pornogrind

Tak tímhle mě Kern neoslovil.(3.7.2020)

• J.Connor

Jedno musím Kernovi nechat, muzika v jeho filmech mě baví, pro tentokrát FOETUS.(24.8.2007)

• 5150

Několik zajímavých nápadů se najde, ale ty nepostačí k tomu, aby vás tento kraťas nezačal nudit. Škoda, Kern umí líp..)) "Otrlý divák" 2007(14.3.2007)

• Cimr

Titulek "Two years later" ještě nikdy nebyl tak zábavný:)(1.8.2009)

Pro milovníky bondage ideální jednohubka :)(3.9.2014)