Je léto roku 1995 a čtrnáctiletá Ann a její matka Adele se stěhují z malého městečka do Los Angeles. Adele se chce oprosti od maloměstského života, který ji dusí. Doufá, že se jí v novém bydlišti splní její tajná přání. Naproti tomu Ann není stěhováním vůbec nadšena. Nechce opustit své přátele a spolužáky. Ani po dvou letech strávených v Los Angeles není vztah mezi matkou a dcerou nijak ideální. Adele stále věří ve své tajné sny, zatímco Ann je realistka. Jednoho dne se však jejich životy zcela změní. (oficiální text distributora)

lennyd

Vždycky, když matka (Susan Sarandon) prchá před svými démony, neuvědomuje si, jak dcera (Natalie Portman) trpí. Změna prostředí, která matce pomáhá, představuje pro dceru nepřekonatelný stres... Film jsem viděl již před delší dobou, a kromě jediné scény (herecký konkurs mladé Ann) si pamatuju jen to, že jsem měl hodně velké problémy u filmu neusnout. Ani Susan Sarandon, ani Natalie Portman, jakože v jiných filmech dokonalé, tu ve mne nenechali žádnou vzpomínku... ()

RomanHyde

Ucházející kvalita, především díky skvělým hereckým výkonům Susan Sarandon a Natalie Portman, které celý snímek doslova drží na vodou. Příběh totiž není nic originálního, zápletka skoro žádná a konec dopředu odhadnutelný. To všem jde však bokem při sledování ústředních hrdinek, kterým roli opravdu uvěříte a doslova vás vtáhnou do svých pocitů. ()

kleopatra

Od Susan Sarandon dokonalou práci čekáte, takže by překvapilo, kdyby tomu tak nebylo, ale ona je tu opravdu božská především Natalie Portman - v roli dcery nedobrovolně vláčené matkou od místa, kde se "všechno pokazí", k místu, kde je ještě nikdo nezná. Obzvlášť výborná je v momentě, kdy dělá talentovky na hereckou školu a inspirací k výstupu jí je neurotický záchvat její matky. ()

Rosaviva

Od Susan Sarandon snad ani nikdo nečeká jiný než dobrý výkon. A od Natalie Portman už teď taky ne, ale musím říct, že mě překvapila, vcelku mladá a už zdatně sekundovala Sarandonové. Takový oddychový film, docela mi to uteklo a v podstatě jsem se nenudila. Ale když se nad tím zamyslím, tak ten film byl vlastně o ničem. Prostě jen na zpestření nudného odpoledne nic víc, nic míň. 3* Být Ann a muset snášet takovou matku, utekla bych od ní už na začátku filmu, v momentě, kde jí vysadila z auta u kraje silnice. ()

FandaF

Pěkný byť dost rozvláčný film šílené krávě - matce a nešťastné dospívající holce co celý film jen trpí. Jestli po tomhle filmu nezačnete Susan Sarandon nenávidět, tak nejste normální :) Já to musel i párkrát na chvíli umlčet, fakt jsem to nedával. Natalie Portman je nejen nádherná, ale umí i dobře hrát. Těším se na cokoliv dalšího s ní. ()

• Natalie Portman hraje ve filmu čtrnáctiletou, přestože ji v době natáčení bylo již 17 let. (Stanley619)
  • Susan Sarandon informovala filmové producenty, že se projektu nezúčastní, nebude-li Natalie Portman obsazena do role její dcery. (ČSFD)