Konečně film o vztazích, které docela chápu,má dcera má podobnou matku :) Jen je škoda, že trochu nerozvedli téma, proč vlastně otec Ann opustil svoji ženu.A neladila situace, že by celkem zkušená žena nevěděla, že po noci strávené s milencem se mu zásadně nevolá, ani nevnucuje.Spíše naopak, muž by měl loudit, takové zkušenosti mám já hehe. Jinak ok(23.10.2013)

Susan Sarandon a Natalie Portman jako matka a dcera cestuji po spojenych statech - matka za slavou a svymi sny, dcera bohuzel s matkou. Setkaly se tu herecky dvou generaci - ta prvni, ktera ma jiz dny sve nejvetsi slavy za sebou, ale zkusenosti na rozdavani, a ta druha, ktera ma dny sve nejvetsi slavy teprve pred sebou a ziskava nove zkusenosti potrebne k dalsim uspechum. Film se mi velice libil, protoze obe herecky hraly dost presvedcive, zvlaste psychicke "ulety" Sarandonove byly dosti deprimujici. Pro Natalii to byla dasli dulezita role, tim spis, ze hrala po boku takove hvezdy a proto se i ona snazila predvest to nejlepsi a povedlo se ji to - treba scena na hereckem castingu. Nebyt Natalie Portman dal bych tri, takhle je to za ctyri :)(8.6.2006)

Pěkný byť dost rozvláčný film šílené krávě - matce a nešťastné dospívající holce co celý film jen trpí. Jestli po tomhle filmu nezačnete Susan Sarandon nenávidět, tak nejste normální :) Já to musel i párkrát na chvíli umlčet, fakt jsem to nedával. Natalie Portman je nejen nádherná, ale umí i dobře hrát. Těším se na cokoliv dalšího s ní.(3.2.2015)

• lennyd

Vždycky, když matka (Susan Sarandon) prchá před svými démony, neuvědomuje si, jak dcera (Natalie Portman) trpí. Změna prostředí, která matce pomáhá, představuje pro dceru nepřekonatelný stres... Film jsem viděl již před delší dobou, a kromě jediné scény (herecký konkurs mladé Ann) si pamatuju jen to, že jsem měl hodně velké problémy u filmu neusnout. Ani Susan Sarandon, ani Natalie Portman, jakože v jiných filmech dokonalé, tu ve mne nenechali žádnou vzpomínku...(11.2.2010)

Od Susan Sarandon snad ani nikdo nečeká jiný než dobrý výkon. A od Natalie Portman už teď taky ne, ale musím říct, že mě překvapila, vcelku mladá a už zdatně sekundovala Sarandonové. Takový oddychový film, docela mi to uteklo a v podstatě jsem se nenudila. Ale když se nad tím zamyslím, tak ten film byl vlastně o ničem. Prostě jen na zpestření nudného odpoledne nic víc, nic míň. 3* Být Ann a muset snášet takovou matku, utekla bych od ní už na začátku filmu, v momentě, kde jí vysadila z auta u kraje silnice.(2.7.2011)

• - Susan Sarandon informovala filmové producenty, že se projektu nezúčastní, nebude-li Natalie Portman obsazena do role její dcery. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Natalie Portman hraje ve filmu čtrnáctiletou, přestože ji v době natáčení bylo již 17 let. (Stanley619)