poster

Developing

Drama / Krátkometrážní

USA, 1994, 28 min

Režie:

Marya Cohn

Producenti:

Marya Cohn
(další profese)
 • SOLOM.
  ***

  Vskutku silné téma k natočení středometrážního kousku a jeho slušné zpracování v rámci možností. Rakovina prsu dokáže pořádně zacloumat nejen samotnou ženou, které byla diagnostikována, ale i její rodinou. Zde se podíváme na útrapy nemocné matky a její dcery, nechybí emoce a především dobré herecké výkony obou hlavních představitelek. Natalie Portman si vedla vážně dobře a svůj talent dokázala následně prodat i v dalších svých filmových rolích…(5.10.2018)

 • migeldiablo
  **

  Možnosť pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=Wozhd9F5QVw(18.1.2013)

 • swamp
  ***

  První herecká role Natalie Portman - a není to tím, že jsem jejím fanouškem, ale musím říct, že už tady hraje výborně. Jedná se o křehké téma rakoviny prsu a vztahu mezi touto nemocí postiženou matkou a její dcerou, která se dostává do puberty a je zájmem matčina objektivu. Ta totiž chystá fotografickou výstavu, která se celá točí právě kolem portrétů dcery. Obě pak hledají vzájemné porozumění...(27.8.2014)

 • Agoran
  ****

  Silný film o fotografce s rakovinou prsu a jejím vztahu s dcerou (Natalie Portman). Najednou se jim život život začíná rozpadat pod rukama. Za zmínku stojí pěkná hudba.(13.11.2007)

 • - Film nikdy neběžel v kinech ani nebyl vydán na DVD. Natalie Portman požádala o natočení známá, jejíž dcera filmy studovala. (D3VIL)