Aby srovnal dluhy z neúspěšného podnikání, přijíždí Jake Baxter (Dan Haggerty) z Minnesoty do Los Angeles, aby tu pracoval u firmy na vymáhání dluhů, která dlužníkům zabavuje auta. Dlužníci se samozřejmě brání a tak není nouze o nebezpečné i kuriózní situace. Jednoho dne Jake udělá osudovou chybu, když zabaví auto místnímu gangsterovi. (choze)

choze odpad!

Ošmelené akční béčko z rané produkce dua Pepin / Merhi, kteří si teprve vydělávali na svoje pozdější nekonečné akční orgie plné výbuchů a poletujících aut (dočkáme se jich tu až na konci) a tak přihodili aspoň trochu nahoty, aby kompenzovali trapné bitky a slabé automobilové závody. Na ten "střet s bandou natáčející sadistické pornofilmy", který inzeruje přebal ale rovnou zapomeňte, jde jen o obyčejná péčka a je tomu věnovaná všehovšudy jedna scénka. Stejně tak se hrdina nikde ve filmu nechopí té flintičky, se kterou je na obalu vyfocen. Zajímalo mě, kde vyhrabali toho neznámého dobráckého medvěda v hlavní roli, který si přes pupek nevidí na ptáka a má co dělat, aby se s ním nasoukal do závoďáku. Můj tip byl, že je to nějaký country zpěvák, ale jde o jakéhosi zapomenutého televizního herce ze 70. let, na kterého se rozpomnělo při videoboomu v druhé polovině 80. let. Distribuce u nás: LARS (ale bez charakteristického předimenzovaného bíločervenomodrého obalu). ()