How to Make Love to a Woman

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 1995, 5 min

Bill Plympton

Dosti otevřené "jak na věc" video popisuje a radí, jak ženu sbalit, na zem svalit a pravý orgasmus najít. Vlídný, lehce přihřátý hlas vypravěče komentuje to, co vidíme a jak toho dosáhnout. V Plymptonově podání počítejte s tím, že před samotným vyvrcholením přijde sexuchtivý chlapík o oko, o ruce a nakonec si vlastně stejně moc neužije. Animace je docela pěkná, jakoby Billovi výjimečně záleželo také na provedení, nejenom na nápadu.(6.4.2007)

Názov trošku zavádza, pretože sa to venuje celému procesu spájanie muža a ženy od nájdenia vhodného partnera a po pomyselný výstup na vrchol pyramírdy orgazmu. Plympton tentokrát boduje pointou.(29.10.2005)

Tentokrát musím zraziť zo štandardného 4* hodnotenia Plymtonovských psychoanimákov. Hlavná téma mi prišla nezlučítelná s tým, čo Plymton predvádzal. Ak chce zabaviť diváka za každú cenu, okej, to sa mu podarilo - hlavne dejovou líniou a vyústením pointy. Len opakované lietanie posekaných nožičiek, ručičiek, vcucnutie celého tela či jeho jednotlivých častí...nuž prišlo mi to príliš stereotypné a vykrádajúce ostatné Plymtonovky (napr. Your Face, How to kiss)(3.11.2007)

Plympton ako vyšitý, nič nové pod slnkom- zábavné, tak trochu úchylné a hlavne crazy a napádité...Na jeho najväčšie pecky ako napr. Guard Dog sa to samozrejme nechytá.(18.9.2007)

• hous.enka

my ženy jsme opravdu nebezpečné bytosti :) Nápady originální, ale jako celek... nevím, tenhle kraťas si mě nezískal. Protože jsem žena? :)(25.4.2011)

• ABLABLABLA

Prostě nešahejte nám do vlasů, jinak už vás nikdy nikdo nenajde. Opět trošku jako How to kiss má snímek mnohem lepší komentář (včetně zvoleného hlasu) než samotné animační nápady a trošku mi vadilo, že kolikrát řev toho chlapíka přehlušil samotný komentář, nevím jako co si to dovoloval, když z toho vrcholu velmi brzo šel zase dolů...(27.12.2014)

Myslím však, že praxe vypadá trošku jinak.(31.1.2007)