poster

How to Make Love to a Woman

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 1995, 5 min

Režie:

Bill Plympton

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Matty
  ****

  Dosti otevřené "jak na věc" video popisuje a radí, jak ženu sbalit, na zem svalit a pravý orgasmus najít. Vlídný, lehce přihřátý hlas vypravěče komentuje to, co vidíme a jak toho dosáhnout. V Plymptonově podání počítejte s tím, že před samotným vyvrcholením přijde sexuchtivý chlapík o oko, o ruce a nakonec si vlastně stejně moc neužije. Animace je docela pěkná, jakoby Billovi výjimečně záleželo také na provedení, nejenom na nápadu.(6.4.2007)

 • Le_Chuck
  ****

  Názov trošku zavádza, pretože sa to venuje celému procesu spájanie muža a ženy od nájdenia vhodného partnera a po pomyselný výstup na vrchol pyramírdy orgazmu. Plympton tentokrát boduje pointou.(29.10.2005)

 • nunka
  ***

  Tentokrát musím zraziť zo štandardného 4* hodnotenia Plymtonovských psychoanimákov. Hlavná téma mi prišla nezlučítelná s tým, čo Plymton predvádzal. Ak chce zabaviť diváka za každú cenu, okej, to sa mu podarilo - hlavne dejovou líniou a vyústením pointy. Len opakované lietanie posekaných nožičiek, ručičiek, vcucnutie celého tela či jeho jednotlivých častí...nuž prišlo mi to príliš stereotypné a vykrádajúce ostatné Plymtonovky (napr. Your Face, How to kiss)(3.11.2007)

 • jojinecko
  ****

  Plympton ako vyšitý, nič nové pod slnkom- zábavné, tak trochu úchylné a hlavne crazy a napádité...Na jeho najväčšie pecky ako napr. Guard Dog sa to samozrejme nechytá.(18.9.2007)

 • hous.enka
  **

  my ženy jsme opravdu nebezpečné bytosti :) Nápady originální, ale jako celek... nevím, tenhle kraťas si mě nezískal. Protože jsem žena? :)(25.4.2011)

 • ABLABLABLA
  **

  Prostě nešahejte nám do vlasů, jinak už vás nikdy nikdo nenajde. Opět trošku jako How to kiss má snímek mnohem lepší komentář (včetně zvoleného hlasu) než samotné animační nápady a trošku mi vadilo, že kolikrát řev toho chlapíka přehlušil samotný komentář, nevím jako co si to dovoloval, když z toho vrcholu velmi brzo šel zase dolů...(27.12.2014)

 • Wallas
  ****

  Myslím však, že praxe vypadá trošku jinak.(31.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace