How to Make Love to a Woman

USA, 1995, 5 min

Režie:

Bill Plympton

Matty

Dosti otevřené "jak na věc" video popisuje a radí, jak ženu sbalit, na zem svalit a pravý orgasmus najít. Vlídný, lehce přihřátý hlas vypravěče komentuje to, co vidíme a jak toho dosáhnout. V Plymptonově podání počítejte s tím, že před samotným vyvrcholením přijde sexuchtivý chlapík o oko, o ruce a nakonec si vlastně stejně moc neužije. Animace je docela pěkná, jakoby Billovi výjimečně záleželo také na provedení, nejenom na nápadu. ()

Le_Chuck

Názov trošku zavádza, pretože sa to venuje celému procesu spájanie muža a ženy od nájdenia vhodného partnera a po pomyselný výstup na vrchol pyramírdy orgazmu. Plympton tentokrát boduje pointou. ()

Tom_Lachtan

Určitě jedna z těch slabších věcí od Plymptona a to díky tomu, že, přiznejme si, návod na to, jak najít a svést ženu je prostě vždy poněkud nevkusný a to i tehdy, je-li zabalen do hávu komedie. A to nejvíc, když se mnoho vtipu někde vytratí, tady především díky nesouladu animace a narace v podobě namluveného monologu z hůry, který se vůbec nehodí, nemá šťávu a je značně unylý. Tenhle autor bude nejspíš vždy fungovat lépe v němé podobě. Ovšem má to rybu, co se plácá v síťovaných punčocháčích, to je celkem bonus. ()

nunka

Tentokrát musím zraziť zo štandardného 4* hodnotenia Plymtonovských psychoanimákov. Hlavná téma mi prišla nezlučítelná s tým, čo Plymton predvádzal. Ak chce zabaviť diváka za každú cenu, okej, to sa mu podarilo - hlavne dejovou líniou a vyústením pointy. Len opakované lietanie posekaných nožičiek, ručičiek, vcucnutie celého tela či jeho jednotlivých častí...nuž prišlo mi to príliš stereotypné a vykrádajúce ostatné Plymtonovky (napr. Your Face, How to kiss) ()

jojinecko

Plympton ako vyšitý, nič nové pod slnkom- zábavné, tak trochu úchylné a hlavne crazy a napádité...Na jeho najväčšie pecky ako napr. Guard Dog sa to samozrejme nechytá. ()

hous.enka

my ženy jsme opravdu nebezpečné bytosti :) Nápady originální, ale jako celek... nevím, tenhle kraťas si mě nezískal. Protože jsem žena? :) ()

ABLABLABLA

Prostě nešahejte nám do vlasů, jinak už vás nikdy nikdo nenajde. Opět trošku jako How to kiss má snímek mnohem lepší komentář (včetně zvoleného hlasu) než samotné animační nápady a trošku mi vadilo, že kolikrát řev toho chlapíka přehlušil samotný komentář, nevím jako co si to dovoloval, když z toho vrcholu velmi brzo šel zase dolů... ()