poster

Wiseman, The

Animovaný / Komedie / Krátkometrážní

USA, 1990, 5 min

Režie:

Bill Plympton

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Deimos
  **

  DailyMotion/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 0/10 Efekty 6/10/// +pěkné hrátky s animací -bez hudby, bez zvuku./// Klasický Plympton. Pokud jste přišli na chuť jeho animacím, tak proč ne. Jinak se spíše jedná o nezajímavý kraťas se zajímavými animacemi./// Celkem 32%///(27.1.2007)

 • J_Fiu

  Nevím, zda existuje i nějaká mluvená verze, jestli ano, tak se někde stala chyba a já viděla záznam bez zvuku. I tak jsem snad „cosi“ pochytila z této dost bizarní a schizofrenické animace. Muž vypráví nějaký příběh vcelku monotónně tak po dvě minuty, pak se na jeho hlavě začnou střídat různé druhy klobouků, následuje velice zvláštní vstup do jeho hlavy za pomocí auta a zubů v hlavě. Po této sekvenci zas muž vypráví, v jednu chvíli mu z hlavy vyletí ptáček, vyroste stromek, propiska atd. až se mu hlava začne měnit úplně - v různé zvířecí hlavy. Po proměnách je muž zas v klidu a relativně normální. Pointu jsem nepochopila, ale to snad ani u podobných snímků nelze.(26.12.2006)

 • dr.Orlok
  ****

  Moudra jednoho muže proložena několika surreálnými vložkami.(4.12.2005)

 • baruss
  ***

  Krátkometrážňák, ktorý sa neskôr stal súčasťou filmu The Tune. Film je normálne ozvučený.(26.4.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace