Crash

Carol Spier

Kostýmy:

Denise Cronenberg
  • Boogeyman

Nee, tohle opravdu není film pro mě. Je to nudné, bizarní, úchylné a hloupé. Pro mě rozhodně zklamání.(22.5.2006)

• Pepinec

...a když už nebylo koho šukat ani co bourat, film skončil. (Litoměřice 2013, 11/14)(28.8.2013)

Výborný filmík s mým oblíbencem Jamesem Spaderem. On za to chudák nemůže, že musí hrát samý ujeťáky, kteří nacházejí největší potěšení v tom, někoho zpovídat před kamerou (Sex, lži a video), řezat ho přes zadek (Sekretářka) nebo vybourat se v autě. Každej má prostě nějakou tu úchylečku, jen si sáhněte do svědomí... I když samozřejmě chápu, že pro některé konzervativnější diváky některé scény byly trošku "přes", já se hrdě hlásím k tomu, že se mi to prostě líbilo...(30.12.2010)

• Chrustyn

Neuvěřitelně perverzní podívaná s lidmi, které vzrušují automobilové nehody a jizvy přeživších.(14.6.2007)

Neskutečně vzrušující snímek s velmi specifickou atmosférou & tady je návod na jeho dokonalé vychutnání: noc, postel, projektor, láhev dobrého vína a po boku osoba jakéhokoli pohlaví, se kterou se následně budete moct pokusit rozehnat to erotické dusno, které se v pokoji po celou dobu převaluje jak olej v motoru Spaderova rozesraného Chrysleru...(25.8.2008)

• - Role Vaughana byla nabídnuta Michaelu Hutchencovi. (HellFire)

• - Ve Velké Británii je film úplně zakázán např. ve Westminsteru, Chesteru, Cardiffu a Durhamu. (HellFire)

• - K natáčení se použilo šest Lincolnů. Tři pro řízení, jeden pro havárii, jeden byl rozpůlen vedví pro účely studia a z jednoho se udělala pojízdná kamera. (HellFire)