Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlučné ulice jižního Bronxu se setkávají s elegantním světem Wall Streetu v akčním příběhu Impérium o honbě za rychlým ziskem a vysoké ceně za chtivost a nenasytnost. Napínavý a poutavý akční thriller s Johnem Leguizamo (Moulin Rouge, Carlitova cesta), Denise Richards (James Bond: Jeden svět nestačí), Isabellou Rossellini (Modrý samet, Zběsilost v srdci) a rapovými superstar Fat Joe a Treach. Impérium je rychlý, strhující film, který zaručuje zábavu a napětí. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Impérium Johna Leguizama, který exceluje a nechává všechny ostatní herce z filmu daleko za sebou. Děj se točí kolem něho jako majitele a vůdčí osobnost jednoho drogového gangu v Jižním Bronxu. Je to velký obchodník a vždycky toužil být něčím víc. Vydělává velké peníze, ale chtěl by být obchodníkem s velkým B. Jeho přítelkyně ho seznámí přes svou kamarádku s Peterem Sarsgaardem, který mu nabídne vše o čem kdy snil... Je jasné, že člověk nemůže dosáhnout tak lehce svého snu. Leguiziamo jako drogový obchodník na začátku se postupně mění a dospívá v muže, který toužil po obchodováním a kterého obchod možná zničí. Příběh je pružný a příjemně utíká. Jen škoda, že v pár okamžicích je až příliš předvídatelný a proto se nedočkáte opravdového zvratu. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je to svojim spôsobom taka naivna gangsterska rozpravka. Ale su tam aj drsne momenty ktorymi to neustale dava najavo, ze sme v gangsterskom zanri. John Leguizamo podava skvely vykon a dokazuje, ze utiahne film aj v hlavnej ulohe. Tentokrat mi je trochu luto, ze koniec je klasicky gangstersky nekompromisny. Happy end by tomu sedel viac. 7/10. ()

Reklama

Matty 

všechny recenze uživatele

Hloupá pohádka o latinskoamerických loupežnících, pardon, gangsterech z Brooklynu. Zbytečný, nudný film, na kterém je nejzábavnější, že jej jeho tvůrci mínili zcela seriózně. "Je to něco jako dokument“, jak v jednom rozhovoru tvrdí John Leguizamo, mimochodem herec naprosto nekompetentní k utáhnutí devadesátiminutové historky z podsvětí. Těm, kteří hrají počítačové hry, možná propracovanost vztahů a příběhů připomene jeden ze slabších dílů GTA, ale ani jim bych nedoporučoval se na Impérium dívat. 35% ()

Marsik 

všechny recenze uživatele

PRIMA HD - Mě se to fakt líbilo, nechápu tak nízké hodnocení (52%). Dobře popsanej jeden z mnoha příběhů z Bronxu, které se stávají každý den. John Leguizamo (v českém znění - Filip Švarc - zde mi vyjímečně jeho hlas nevadil) byl bombovej, námět a záplatka povedená, akorát závěr trochu rychlý - pic do hlavy a závěrečný titulky. Nicméně když to shrnu, 75% je na světě. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Co dostanete, když si po páté vyluhujete tentýž sáček čaje? Stejné je to s tímhle naprosto neoriginálním, předvídatelným příběhem dealera z Bronxu, který vyrostl na skořápkách a ukousne si víc od ligy, na kterou nemá. Pohled na Isabellu Rosselini - mafiánku, která vypadá jak toaletářka v opeře - zabolí. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 236krát, což je 2,62krát za 1 minutu. (Dixxx)

Reklama

Reklama