poster

Impérium

 • USA

  Empire

 • Slovensko

  Impérium

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aelita
  ***

  Když osud rozdá člověku špatné karty, hraje se špatně u jakéhokoliv stolu, pokud člověk nemá z pekla štěstí, neboli, ševče, drž se svého kopyta, i když kopyto kope, neboli s poctivostí leda pojdeš, ale ani s nepoctivostí se vždy nenajíš, neboli co tě nezabije hned, zabije tě později, neboli peníze jsou prach a v prach se obrátí, neboli nikdo není nenahraditelný, jen život se nahradit nedá, neboli kulky jsou rychlejší než slova, ale pomalejší než myšlenky, i když pro všechny lidi to neplatí.(19.11.2011)

 • Marsik
  ****

  PRIMA HD - Mě se to fakt líbilo, nechápu tak nízké hodnocení (52%). Dobře popsanej jeden z mnoha příběhů z Bronxu, které se stávají každý den. John Leguizamo (v českém znění - Filip Švarc - zde mi vyjímečně jeho hlas nevadil) byl bombovej, námět a záplatka povedená, akorát závěr trochu rychlý - pic do hlavy a závěrečný titulky. Nicméně když to shrnu, 75% je na světě.(28.3.2011)

 • Matty
  **

  Hloupá pohádka o latinskoamerických loupežnících, pardon, gangsterech z Brooklynu. Zbytečný, nudný film, na kterém je nejzábavnější, že jej jeho tvůrci mínili zcela seriózně. "Je to něco jako dokument“, jak v jednom rozhovoru tvrdí John Leguizamo, mimochodem herec naprosto nekompetentní k utáhnutí devadesátiminutové historky z podsvětí. Těm, kteří hrají počítačové hry, možná propracovanost vztahů a příběhů připomene jeden ze slabších dílů GTA, ale ani jim bych nedoporučoval se na Impérium dívat. 35%(28.9.2006)

 • Lacike
  ****

  Je to svojim spôsobom taka naivna gangsterska rozpravka. Ale su tam aj drsne momenty ktorymi to neustale dava najavo, ze sme v gangsterskom zanri. John Leguizamo podava skvely vykon a dokazuje, ze utiahne film aj v hlavnej ulohe. Tentokrat mi je trochu luto, ze koniec je klasicky gangstersky nekompromisny. Happy end by tomu sedel viac. 7/10.(8.2.2015)

 • Djkoma
  ***

  Impérium Johna Leguizama, který exceluje a nechává všechny ostatní herce z filmu daleko za sebou. Děj se točí kolem něho jako majitele a vůdčí osobnost jednoho drogového gangu v Jižním Bronxu. Je to velký obchodník a vždycky toužil být něčím víc. Vydělává velké peníze, ale chtěl by být obchodníkem s velkým B. Jeho přítelkyně ho seznámí přes svou kamarádku s Peterem Sarsgaardem, který mu nabídne vše o čem kdy snil... Je jasné, že člověk nemůže dosáhnout tak lehce svého snu. Leguiziamo jako drogový obchodník na začátku se postupně mění a dospívá v muže, který toužil po obchodováním a kterého obchod možná zničí. Příběh je pružný a příjemně utíká. Jen škoda, že v pár okamžicích je až příliš předvídatelný a proto se nedočkáte opravdového zvratu.(18.2.2007)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní 236krát, což je 2,62krát za 1 minutu. (Dixxx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace