Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malé městečko Milwood. Jeho nekonečný klid je jednoho brzkého rána přeru-šen náhlou explozí zpod zemského povrchu. Další následuje hned za ní. Šéf místních hasičů Kyle Patterson (Michael Gregory) a jeho sbor bojují s vysvě-tlením veřejnosti, zatímco Scott Daniels (Leo Lando) jeden ze stavitelů města se snaží odhalit pravou příčinu explozí. Scott musí sestoupit do jednoho tunelu pod Millwoodem, když v tom jeden z následujících výbuchů připraví o život jednoho z jeho mužů. Otřesený Scott je čím dál tím více přesvědčen, že výbuchy jsou způsobeny přírodními procesy a nejedná se o žhářství, jak si myslí jeho šéf. Čas běží a i přes rozpory v jejich názorech se musí oba snažit předejít dal-ším smrtícím explozím. Je pouze v jejich rukou, zda bude Millwood dal existovat nebo zda se promění v běsnící peklo... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Televizní snímek o zákeřných výbušných plynech vyvěrajících z podzemí. Podle šablonovitého námětu byli uvolněny po vrtných zásazích v nedaleké ropné rafinérii. Není to jako obyčejně nic světoborného. Televizní efekty neoslní, ale na druhou stránku ani není třeba. Vše je stavěno převážně na konverzacích, i když několik mohutných výbuchů zrak oslní. Skutečné i digitální. Je tu kladný i záporný hrdina, systém házející dobré vůli klacky pod nohy a taky něco z rodinného života. Pro televizi zcela postačující. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Hodně slabý tv film který stojí snad jen za Michaela Grosse a pár momentů, jinak se jedná o podprůměrnou televizní záležitost s příšerným dějem, slabými efekty a šílenými herci. ()

pfa 

všechny recenze uživatele

Cožeco...? Tak, dá se to celkem v klidu pustit. Ale maximálně tak z vejšky, nebo z kopce... Tady opravdu o nic nepřijdete... [1/1O] ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama