poster

Roger Dodger

 • USA

  Roger Dodger

 • Slovensko

  Roger Dodger

 • Velká Británie

  Roger Dodger

Komedie / Drama

USA, 2002, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Magneto
  ***

  Film trpí klasickým nedostatkom - zo začiatku naberie neuveriteľné tempo,jedna hláška strieda druhú,hlavný hrdina sa predstaví super monológmi ale potom sa to rýchlo vytratí do neznáma a prichádzajú morálne otázky,ktoré sa snažia tento film posunúť žánrovo niekde úplne inam ako by mu to najlepsie sedelo.Ak by príbeh ostal v rovine inteligentnej situačnej komédie,tak je to čistá osemdesiatka...Ale musím pochváliť C .Scotta,ktorý si postavu Rogera vychutnal a svoje hlášky chrlí s odzbrojujúcou charizmou a niektoré jeho názory sú vážne poučné...(24.11.2005)

 • Marqta
  **

  Film o ztrátě panictví s povedenou zápletkou. Podle mě to šlo zpracovat ještě o třídu lépe, stačilo by kdyby šel film trochu víc do hloubky postav, protože takhle tam byly řekněme jen nastrčené, typizované a bez charakteru jako loutky. Dialogy jsou místy na odstřel, ale jednou se to vidět dalo bez větší újmy.(5.9.2015)

 • VanTom
  ****

  Protřelý svůdník zaučuje jedné divoké noci po barech svého 16letého nezkušeného synovce balení a "skórování", přičemž tím sám odhaluje svou sebejistotou a frajerstvím zakrývanou ubohost. Ale mnoho postřehů mají oba zároveň vtipné, trefné či prostě pravdivé. Párty samozřejmě končí slušnou kocovinou, no snad se z ní poučí, neboť životy / vztahy jdou dál. 7 z 10(13.5.2016)

 • Chrustyn
  ****

  Po pravdě si Cambella Scotta vybauji jen jako sympaťáka ze "Singles" ale v tomto případě je tomu úplně jinak a jeho cynický děvkař mu sedí jak ušitý a spolu se scénářem je tím nejlepším na tomto nepříliš známém ale výborném snímku, který není ideálním návodem jak sbalit dívku ale zábavným a chytrým filmem určitě. Mimochodem se jedná o první větší roli Jesseho Eisenberga, který už zde ukázal, že má talent.(5.6.2011)

 • kobejn
  *****

  Pane jo, to byl teda nášup! Doslova a do písmene vypilovaná záležitost - brilantní a duchaplný scénář plný nesmírně vtipných i pravdivých pravd i mýtů, výborný C.Scott v hlavní roli "podfukáře Rogera", stejně i budoucí "fejsbukář" Jesse E. Celou dobu sem si říkal, to je přesně ten typ filmu, z kterýho by musel být na větvi Woody Allen, přesně ten typ příběhu v přesně tom duchaplně břitkém i vtipném provedení typickém pro Woodyho nejlepší kousky. Byl sem unešenej z Rogera Dodgera. PS: Většina lidí ale Rogera nejspíš nepochopila/pochopila špatně, jinak by ho museli ocenit. Todle přeci není žádný průměrný kus!(26.10.2014)