Boa vs. Python

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva

Rozpočet $1,2milióna║ wau, riadny béčkový úlet, ktorý urobili tvorcovia aspoň celkom "slušne" zábavný, keď už nič iné(27.9.2009)

• Adrian

Existujú "perly" kinematografie, na ktoré nikdy nezabudnete. Toto je jedna z nich...(27.12.2004)

• Viktooorka

Stále dokola a dokola opakuju, že nesnáším hady. Ještěže mám tak vnímavé a soucitné kamarády a nepouštějí mi filmy o nich ;o)) [6. PFF Čakovická Be(´)čka](16.8.2011)

• tron

„... Ale mohli by sme do kanalizácie vpustiť iného hada a ten ho zožerie.“ Príšerne béčkarsky zvrhnutá blbosť i pre tých z vás, ktorí milujú ALIGÁTORA, KRITEROV 4, CHVENIE a CH.U.D. Odpudivo televízne triky a absurdný scenár plný nelogiky (na gigantických hadov v kanalizácii nasadíte štyroch vojakov) od úplného zatratenia á la KRYSY ÚTOČIA a DUCH PODZEMIA ho zachraňuje zmysel pre humor (reportér všade vidiaci teroristov) a sympatické herecké obsadenie. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/171208/Boa-verzus-pyton-40.html(25.9.2005)

• Jossie

Já jsem se docela bavila, na ústřední dvojku se dalo docela koukat (a to je v tomhle typu filmů docela zázrak) a navíc abych celou dobu fandila jednomu z hadů, to bych od sebe opravdu nečekala.(16.10.2006)

• igi B.

Hady hady dohromady, jedny jedný bloncky vnady... No tak co toto teda je? :-o . . . Sssssnad bizarní béčko vs. potroublá pitomost - nebo že by bezduchost vs. parodie - či dokonce nakonec blbost vs. pičovina... (?!?) . . . Dosti do hadů ;-)... A, B, i C je asi správně. A když tak jen tak ještě tedy blondýna vs. pošuk... I když zpočátku se film rozjíždí (obsahem ale i formou) jako docela zábavně svižná béčková parodie s jakýmsi genrovým mixem nadsázky a semtam i podařenou suchou hláškou, postupem času se rychle promění v neskutečně topornou snahu o akci a křečovitě skončí jako nějaký ten v hadí polévce vyvařený slizajs blivajs páně Ssssimandla čí kýho hada... :-( . . . Doktorka Blondeena Blonckovská má sice nepochybně rozkošnou pus(sy)inku i sladká kukadla a háďátka jsou správně plastelínová a mají směšná kukadla, leč ve výsledku se pak všechny postavy chovají (než skonají) neskonale imbecilně a hromada laciných a ne zcela povedených >speciálních< efektů se kupí v neschopnosti tvůrců to celé včas stopnout, do mrtě sestříhat a v prozření za neustálého míchání to i s hady bez hádání vylít do hajzlu... Tenhle kousek je prostě ryzí >odpadoffka< a nezachrání to ani asi nejpovedenější (i na film tohoto ražení vskutku pikantně ujetá ;-) scénka s hadím jazykem v kundičce na zadním sedadle auta se miliskující slečny (s do obrazu vloženým dramatickým podtitulkem "4 miles outside Philadelphia"! :--) poté, co plíživec sežral jejího milého a tato samozřejmě (!) nic netuše (!!) se i nadále oddává (!!!) dosud nepoznané slasti (8-P), aby nakonec i ona sama skončila jako sousto... ;-) Hu!!! . . . Co dodat? Tož tak teda ajta krajta a hroznejše slizejše... :o))) - - - - - (Poprvé viděno 7.9.2008 na dvd, komentář sssssde jako čtrnáctý - 7.9.2008)(7.9.2008)

• BadoXXII

Angel Boris je pekná a ak by ju snímala kamera častejšie (nahú), tak sa to hádam vyškriabe aj na jednu hviezdičku. Ale takto? ech(27.9.2008)

• Tuxedo

Laciné béčko s blbým scénářem a mizernými triky.(17.10.2004)

• kitano

Priserne cgi triky, ktore vas donutia zamysliet sa nad tym, ako uzasne vyzarali efekty v hororovych filmoch zo 70-80 rokov. Par prijemne absurdnych scen potesi, ale nic to nezmeni na tom, ze je to cistokrvna sracka. (2.5/10)(27.9.2008)

• MM_Ramone

No boa! Boa jeho to bola ale blbosť. A python to má taký lákavý názov a sľubný obal. "Boa vs. Python" - súboj megaplazov. Bohatý gangster nechá z Ázie do USA nelegálne dopraviť gigantického dvadsať päť metrového hada, aby naňho mohol usporiadať lov. Ten však počas transportu na území Spojených štátov unikne. Ihneď začne zabíjať ničnetušiacich ľudí v okolí Philadelphie. FBI sa rozhodne, že ho zlikviduje pomocou iného obrovského hada. Vypustia teda z prísne tajného laboratória ďalšieho nebezpečného plaza. No úplna blbosť. Druhý krát by som si tento film nepozrel ani za boa. *(9.2.2016)

• hippyman

samozřejmě naprostá slátanina, z níž stojí za zmínku snad jen plakát (značně zavádějící, jelikož vlastně nic z toho, co je na něm, ve filmu prakticky nenajdete), ambiciózní slizounek reportér, strategické popelářské oranžové vesty lovců na maskáčích a dotkorčiny blonďaté implantáty za deset mega... odplaz se, kdo můžeš! 20%. [6. PFF Čakovická Be(´)čka](16.8.2011)

Lepší než Python 1 a 2. Už kvůlI Jaime Bergman,ta je má druhá nejoblíbenější Playmates,ale ne jako herečka. Film je dost zábavný a dva hadi proti sobě byl vcelku slušně využit. Tedy na dnešní dobu plnou kravin se tnehle film může zařadit mezi ty lepší,ikdyž tyhle nedostanou nadprůměrné hodnocení nad 70 procent a drží se v šedém rámku.(14.4.2007)

• pepo

kvôli scéne s orálnym sexom musím tú 1* dať(10.2.2012)

• SeBig

Scéna kdy had ženský vylíže je nezapomenutelná..(20.8.2011)

• ARI50

Poradím kozaté kundy vynechat a vložit více do filmu a pro 4 díl mám název Režisér vs. Python to budou krvavé jatka.(10.11.2018)

• curunir

Boa verzus pytón je zvláštny prípad. Keď som ich videl prvý krát, myslel som si, že sa dívam na asi najhorší film, aký som kedy videl, dokonca som ho ani nedopozeral (vydržal som sa kochať do prvej reklamy, čiže ani nie polhodiny) a aj keď som milosrdne uvažoval o 1*, dal som nakoniec odpad! Prečo to tak vtedy z môjho pohľadu bolo?: Počítačové triky niekde na úrovni dinosaurov (a to nechcem urážať pravek) a scenár plný demetného humoru (reportér, ktorý vidí za všetkým útok Ál-kájdy). Neskôr som si tento žáner obľúbil a keď film vysielali znova v TV dal som mu druhú šancu. A urobil som dobre. Milovníci podobných "Z" produkcií si prídu na svoje a tí ostatní, ktorí nikdy nepochopia, že forma akou sú tieto diela nakrútené sú len posmešné zámery tvorcov sa predsa nemusia dívať (aspoň nie celý čas). 2* dávam aby som príliš nenadhodnitil, každopádne 40-50% hodnotenie je reálnym a pomerne triezvym ocenením ,,preukazovaných kvalít". (komentár prerobený 22. 1. ´13)(30.8.2007)

• Z0oMb3E

TENTO FILM MA URAZIL! Áno mňa ako teraristu (i keď nie zrovna hadiara) film pohoršil natoľko, že som ho po pol hodine sledovania okamžite vypol. Už na začiatku mi bolo jasné, že film bude v mnohom prehnaný a ďaleko od zoologickej presnosti, ale čo so videl mi až vyrazilo dych. Toľko chýb, nepresností, bludov a doslova hovadín, čo odznelo a bolo ukázané vo filme len tak ľahko nepredýcham. Už len ten spôsob lovu oboch hadov bol smiešny. Po tomto toxickom odpade sa mi nedalo ani zvracať. Táto ohavnosť nemala uzrieť svetlo svata. A keď si ešte raz spomeniem ako zmlasol veľký had malého (akože večera) ešte teraz mi je zle. Chase Parker a Sam Wells nenávidím vás za to, že ste dokázali napísať takýto scenár!(10.10.2010)

• Kryton

Vedle toho je i větší horor reklama na vložky. Dokonce je i lépe zahraná a natočená!(26.10.2008)

• SOLOM.

Jedná se v pořadí již o druhé volné pokračování o obrovském geneticky upraveném hadovi. Po propadáku druhého dílu, byli všichni zvědaví, jak si povede tento snímek. No musím říct, že až na zajímavé obsazení jsme se dočkali dalšího zpackaného filmu. Ani tentokrát se scénáristi nevyvarovali množství chyb, které nám tak opět nabídly „hrůzostrašnou“ podívanou při které zůstává rozum stát. Opět budeme ubíjeni množstvím nesmyslných dialogů a trapných hlášek, které nás měly za úkol pobavit. Jediné větší pozitivum vidím v účasti dvou bývalých Playmates a solidnímu arsenálu zbraní.40%(14.9.2012)

• L_O_U_S

V životě už jsem viděl ledacos a myslel jsem si, že nic horšího než PYTHON 2 už neuvidím. Evidentně jsem se mýlil a shodou okolností se můj omyl týká Pythonova neslavného pokračování. BOA VS. PYTHON je co do počítačových efektů ještě ubožejší než jeho předchůdce (ať se mi pak někdo snaží namluvit, že ANAKONDA má mizerné triky), některé postavy jsou úplně debilní (třeba ten vládní agent, který hrál, jako by vylezl z divadla Sklep - jenže tam takhle hrají schválně), dialogy stojí za hovno a tolik scenáristické demence se v jednom filmu jen tak nevidí (policie zatkne borce a nechá ho chodit bez pout, hadi se během sekundy ocitnou z klubu v metru). Tady opravdu nemůžu udělit hvězdičku ani za kozy. (487.)(13.7.2009)

<< předchozí 1 2 3