Koma

Susan Chan

Chi-Ying Chan

Chi-Leung Kwong
  • Persival

No, tak... Koma bych přirovnal k pokusu o zadržení dechu na 88 minut. Koma se nadechne a jde mu to ze začátku dobře (= scéna s vanou), ale pak mu začne docházet dech až nakonec zemře (= nudný, nanapínavý konec). Dáván * jen za to, že mám rád, když se holky perou a že u scény s probodlým okem sem dostal chuť na špíz.(4.9.2015)

Takový trošku zmatený (chyběly mi tam nějaké hlubší pouhnutky, vyloučím-li tedy variantu, že jedna z postav byla blázen) romantický thriller o milostném trojúhelníku, samotě, absenci přátel, kráse i hnusu lidství a jedné ledvině. Jelo to docela fajn, byť se občas postavy zachovají trochu podivně. Takový neurážející, milý průměr. 2,5*(22.10.2013)

Příběh už zde byl popsán, já se jen přidám k ostatním s tím, že se jedná o lehce nadprůměrný film. Bavil jsem se, nenudil... byly tam dvě fešné slečny a několik zajímavě natočených scén, jako například hned na začátku, kdy se neznámá dívka probudí ve vaně plné ledu. Závěrečný zvrat tentokrát ani není moc zvratem, myslím, že každý z diváků takové zakončení očekával. Ale pořád šlo o solidně udělaný film.(2.4.2010)

Hongkongský thriller o bohaté a rozmazlené dívce Ching, které špatně fungují ledviny a kvůli své osamělosti se spřátelí s chudou dívkou jménem Ling. To však netuší, že Ling má poměr s jejím přítelem a je zapletena do obchodu s lidskými orgány. Ling je navíc závistivá, žárlivá a pomstychtivá. Je tedy zaděláno na dusný thriller o souboji dvou žen, z nichž jedna dokáže zajít hodně daleko. To by však film nesměl být tak nudný, sterilní a nenapínavý. Těšili jste se při pohledu na obal DVD na pořádně krvavou asijskou ujetost? Na to hned zapomeňte, ve filmu se dočkáte ledatak řezu skalpelem do boku a decentního vpichu do oka, velká požární sekera přijde nazmar. Holky jsou sice pěkné, ale vůbec to mezi nimi nejiskří. Přitom mělo Koma tak slušný rozjezd.. 5/10(15.12.2005)

Práve som si pozrel tento film a musím napísať, že je vynikajúci. Kamera i strih sú bez chyby a pravdupovediac som čakal, že priateľ Ching to prežije (to bude tými americkými superkoncami). Našťastie sa tak nestalo, pretože bodnutie skalpelom do čela by sa dosť ťažko vysvetľovalo. Od filmu sa nedá odísť ani na minutu a to je pre film dobrým znamením.A na záver rečnícka otázka : Nezdá sa vám, že ázijske filmy sú oveľa kvalitnejšie ako tie z Holywoodu?!(26.12.2006)