Dlouho jsem se nemohl dočkat toho, až to uvidm, protože spojení Rodriguez, Bruce Willis, Michael Rourke a na výpomoc přezvanej Tarantino už předem napovídalo jaký jatka to budou. A jak jsem doufal tak se i stalo. Začátek sice moc nezaujme, snad jen Willis a trocha krve stojí za řeč, jenže potom na scénu přijde Rourke a to začínaj fakt ty nejkrutější jatka. Marv v podání Rourkea zmasakruje ve svým příběhu skoro každýho a koho nechá chvilku žít, tak toho pak stejně umučí(Elijah Wood do mordoru už po svých nedojde). Rourke tady prostě nemá sebemenší chybu a jeho hlas dokonale sedí, troufám si říct že je to jedna z nejlepších rolí Rourkea A i celá ta povídka je to nejlepší co se dá ve filmu vidět, ale tim nechci snižovat ostatní povídky, ty zase o moc nezaostávají a třeba takovej slizoun jako je tady Beniccio Del Toro taky nemá chybu, jen příběh je o něco horší, ale podříznutej, jednorukej Del Toro s kouskem pistole v hlavě, kterej i jako mrtvej neustále buzeruje Clivea Owena to rychle vynahradí. Asi nejslabším příběhem je tady ten s Willisem, kterej je rozdělenej do dvou částí a to tak, že jedna se odehraje na začátku filmu a ta druhá na konci filmu a to jí možná trošku uškodilo, ale i tak si myslim že Willis rozhodně nevynikal tak jako Rourke nebo Del Toro, ale když to Rodriguez vynahradí zase nějakou tou brutalitkou jako je zamlácení hlavy do podlahy, tak to hned přestane vadit. Jen jedna věc mi na tomhle filmu moc neseděla a to hudba, která někdy trochu neseděla, tady se Rodriguez se svojí hudbou moc nevyznamenal, určitě by bylo kuprospěch kdyby to přenechal někomu povolanějšímu, ale to je jen malá vada na kráse a tak můžu bez většího otálení dát 5*(30.9.2005)

Na Sin City jsem se opravdu těšil, už kvůli reklamě, která hřímala , že něco takového tu ještě nebylo, navíc se na tom zázraku podílelo tolik známých herců...O to vím mě výsledná podoba filmu mrzela. Tedy filmu...Rodriguez nepochopil zásadní rozdíl mezi oběma médii a jeho obdiv ke komiksové látce ho zcela zaslepil. Je to jako by se někdo rozhodl zfilmovat román slovo od slova, větu po větě. Vznikla by příšernost, protože jde o dvě zcela rozdílná média. Totéž platí o vztahu komiksu a filmu, i když k sobě mají přece jen blíž vzhledem k důrazu na obrazovou složku. Sin City chybí to, co dělá film filmem - tedy filmový scénář. Čtenář komiksu si děj mezi jednotlivými políčky domýšlí, autor tedy pracuje s nadsázkou a komiks podněcuje fantazii. To ve filmu neplatí, ten potřebuje více dialogů, rozvíjení postav, aby nezůstaly jen plochými figurkami. Sin City není víc než rozpohybovaný komiks. Nemůže uspokojit příznivce ani jednoho média. Jistě, výtvarně je to zajímavé, na první dojem dokonce úchvatné a ženy jsou stělesněním erotických představ nejednoho muže. Ale to vše je málo...Celkový dojem 55 %.(26.8.2007)

TOP Rodriguez. Tarantinova a Millerova ruka přidána do díla dodala jedinečnou příchuť' divákova pohledu na velmi originální a skvěle graficky zpracovanou tvorbu. Která Vám z hlavy nevyšumí. Všichni se ocitli ve svém oblíbeném prostředí brutálního násilí, které potvrzuje i vytříbený vyprávění. Komiksová předloha a velmi dobrá skupinka dobrých herců s audiovizuálním tempem neztrácí drive a cool seanci. ******* Tarantinova část filmu v rozsáhlé jízdě autem. To, co by za normálních podmínek točil týden, měl s Rodriguezovým stylem hotové za jeden den. Tarantino měl zcela volnou ruku. Byl na natáčení skvěle připraven a vše měl doladěné do nejmenších detailů. ******* Ve výsledku originální stylovka. Černobílá už nikdy nebude tak barevná.(20.2.2012)

Vynikající zážitek. Podmanivá komiksová stylizace, skvělé postavy a enormně zábavný děj. Skoro každou minutu zde někdo padne mrtvej k zemi, takže na scénu neustále musí přícházet další a další charaktery, což kupodivu nepřináší potíž spojenou s nutností stále někoho představovat, ale právě naopak kulervoucí tempo. Nechápu, proč jsem film tak dlouho odkládal. 9/10(6.6.2009)

Komiks jsem necet, takze nemuzu srovnavat, ale tohle byl totalni masakr a jeden z nej filmu roku 2005. Nejspis nejlepsi film od Roberta Rodrigueze. Ze zacatku film nevypadal nijak uzasne, uvod s Willisem nebyl moc akcni (prislo mi, ze vlasne celej film neni cistokrevna akcnarna, ale spis akcni drama) a trochu se to tahlo, ale pak prisla prvni epizoda Drsny sbohem a to byla takova neuveritelna krutarna, ze me to zarazilo do zidle. Rourke si neni skoro vubec podobnej, snad jen ocima, ale predvadi takovej masakr, ze bych to pomalu oznacil za nej vykon jeho kariery. Druha povidka Velka tlusta zabijacka sice uz tak kruta neni, ale porad je to hustarna. Treti povidka Zlutej parchant je husta hlavne ke konci, ale taky je slusna. Kdyz nebudu pocitat tu uvodni kratkou epizodku tak maj tri hlavni pribehy sestupnou uroven - nejlepsi je proste Drsny sbohem. Co se tyce hercu, tak ty se prekonavaj, z tech co me zaujali vic to je Benicio Del Toro, protoze ty jeho kecy a buzerace jsou fakt paradni, Bruce Willis (i kdyz epizoda s nim nepatri k nejlepsim, on sam je super) a Elijah Wood, ten byl taky naprosto uzasnej. Trochu me zklamal Michael Madsen, jeho roli by klidne moh hrat nekdo obycejnej, Michael by si precejen zaslouzil vic. A pak tu je naprosto dokonaly a neprekonatelny Mickey Rourke. Par vytek by se ale k filmu taky naslo. Ze zacatku mi chvily trvalo nez jsem si zvyknul na styl vypraveni, kdy vetsinu casu postavy jakoby vypravely nebo mluvily sami se sebou a obcas se mi zdalo nektery auto hodne divny, bylo to uz s animaci trochu prehnany a spis vypadalo jak z kreslenyho filmu a pak taky hudba, i kdyz nebyla nejhorsi, tak se ji moc nedarilo vytvaret napeti (to nastesti zvladli postavy a samotnej pribeh). Taky mi prislo, ze vlasne vsechny tri filmy jsou o lasce a pomste, ale kazdej byl natolik originalni, ze to nevadilo. Krome tehle vytek stvoril Rodriguez naprosto bombastickej a krutej film a po vizualni strance naprostou dokonalost a kdyby kuli nicemu jinymu, tak aspon kuli ty vizualni strance stoji za to film videt.(31.10.2005)

• - V předloze řídí Yellow Bastard (Nick Stahl) 57C Bugatti. Ve filmu je to limuzína Cadillacu z roku 1936 a to proto, že najmutí Bugatti by stálo 230.000 dolarů na 4 dny natáčení. Poznávací značka je "TYB 069", písmena TYB jako "The Yellow Bastard". (don corleone)

• - V DVD verzi dabingu propůjčila Shellie (Brittany Murphy) svůj hlas zpěvačka Dara Rolins, která se tak poprvé v životě setkala s prací v dabingu. (funhouse)

• - Mickey Rourke, představitel Marva, trávil v maskérně denně i dvě hodiny, když mu byla uměle aplikována brada, nos a čelo. Jako vzorový obličej maskérům doporučil Rodriguez obličej Dannyho Treja. (Seejey8)