Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  *****

  Hodně drsný a hodně dobrý film, který je výborně natočen, hvězdně obsazen a chytlavě odvyprávěn. Sin City město zkorumpované, temné a prohnilé až do posledního morku kosti, plné krve a násilí. Amen . . . . Stejně jako kultovní komix je i film opravdu výborný. 85 %(15.4.2009)

 • DaViD´82
  ***

  Černobílé omalovánky v akci. Dosud sice nejvěrnější, ale bohužel nikoli nejlepší adaptace komiksové předlohy. Narozdíl od papírové verze tomu chybí atmosféra. Silná nevyrovnanost na všech postech snímku také moc nepřidává - obvzláště kolísavá úroveň jednotlivých povídek a hereckých výkonů zamrzí. Co v předloze funguje tady vypadá spíše pouze "zajímavě" či to rovnou aktivně štve (například monology - všeho s mírou aneb proč opakovat to, co pohřbilo původní verzi Blade Runnera, že?). Do konce "Drsného sbohem" není moc co vytknout, pak se karta kvality obrátí a je to spíše naopak. Za vidění rozhodně stojí, tvůrci si to udělali po svém a pokud se z chyb poučí do pokračování, tak by to konečně mohlo být to velké "ono".(17.4.2005)

 • genetique
  ****

  Atmosféra!!! Vizuál!!! Plus zástup najväčších stars sa tu strieda ako na bežiacom páse a režisérom je u riti, ktorá má vo filme aký osud. Jednotlivé časti filmu, ktorý môžem povedať, že pre mňa sa stane kultovým, boli úchvatné, tá kamera, kulisy, hlášky a farby! Tie FARBY! No proste nádhera. A Mickey, veľká vďaka, že si späť! Rourke rulez! 85%.(22.9.2006)

 • TeeAge
  ****

  | Scenár: Frank Miller | Hudba: John Debney, Graeme Revell, Robert Rodriguez | Produkcia: Elizabeth Avellan, Frank Miller, Robert Rodriguez | Distribúcia: Dimension Films | Štúdio: Troublemaker Studios | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 158,753,820 $ | Vizuálne úchvatný, temný komix, s poriadnou dávkou napätia. Obrazové hrátky s farbamy dokonalé - zvyšujú emočné viazanosti k postavám, a to u kladných i záporných. Kvalitná garda hercou tiež prispieva k nadmernému zážitku.(9.3.2011)

 • imf
  ***

  Těžké rozhodování mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... bohužel nakonec jsem sáhnul pro nižší hodnoty, z jednoduchého důvodu - u filmů se rád bavím a se Sin City to jde nějak ztuha. Zatraceně dobře vypadá, v jeho ukecanosti lze najít pár (ano, dvě ;) dobrých hlášek a zajímavě strukturovaných comicsových replik a Jessica vážně umí hezky kroutit zadkem. Tohle můžete obdivovat tak pět minut v kuse (takže v traileru to funguje doslova a do písmene dokonale). V dvouhodinovém celku je to při křečovité Rodriguezově režii, která zapomíná na invenci snad u všeho (od scénáře přes kameru až po vedení herců), poněkud k nevydržení a to ještě můžeme poděkovat za Bruce Willise (konečně je zpátky) a Mickeyho Rourkea (ten se vrací pořád). Samozřejmě je to i tím, že Hartigan a Marv jsou "cool" postavy, ale právě na hereckých výkonech je vidět, že jenom být/vypadat "cool" zdaleka nestačí. Rodriguez natočil zajímavý experiment, který lze pro mnoho důvodů obdivovat (nejhezčí momentky roku, rozhodně však ne nejlepší kamera), ale pro zhruba dvakrát víc zavrhnout (kam si schoval hudbu, Roberte?). Projektem vyhypeovaným na maximum cloumá nevyrovnanost v každé minutě a i když někomu možná pomůže, když si bude neustále šeptat, že je to dobré, protože to MUSÍ být dobré, osobně si místo druhého zhlédnutí raději projedu in-game filmečky v Maxu Payneovi...(6.4.2005)

 • - Detektic Hartigan (Bruce Willis) má jako služební zbraň Smith & Wesson Model 29, což má být pocta filmové sérii Drsný Harry (1971), ze stejného důvodu má i striptérka Nancy (Jessica Alba) příjmení Callahan. Představitel detektiva Hartigana Bruce Willis je ve skutečnosti levák, ale pro větší věrnost komiksu střílí ve filmu pravou rukou. (HectorHagman)

 • - Nick Stahl, představitel Žlutého parchanta, musel v několika scénách nosit celotělový latexový návlek, jehož aplikace zabrala až pět hodin. (Seejey8)

 • - Právě Quentin Tarantino režíroval část filmu, jízdu v autě Jackie Boye a Dwighta, kdy je Dwight zastaven policistou. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace