poster

Curriculum vitae

Animovaný / Krátkometrážní

Československo, 1986, 9 min

Režie:

Pavel Koutský

Scénář:

Pavel Koutský

Hudba:

Petr Skoumal
 • Přemek
  *****

  Koutský ještě v době, kdy nekoukal za každým rohem a nepouštěli ho v každém díle Mistrů animovaného filmu. Nápaditý, vtipný, nezprotivený.(14.4.2008)

 • mau
  *****

  Velmi milé a nápadité vyprávěníčko o průběhu našeho vzdělávání. Nejvíc samozřejmě oceňuji četné odkazy na svět umění..(2.5.2008)

 • Le_Chuck
  ***

  Spomienky na roky študentské v podaní absolventa UMPRUM-u (velmistra "totální" kreslené animace, ako som počul volať Pavla Koutského) zabalené do krátkého animáku. Velice podarené.(29.8.2005)

 • triatlet
  ****

  Autor s vtipem a nadsázkou zachytil memorování, biflování a učení. Scéna nevraživého boje I x Y, která končí nerozhodně, je geniální.(17.3.2015)

 • Pohrobek
  ****

  O tom, co vše musíme nasoukat do našich bezedných hlav od základní školy a vyjmenovaných slov až po školu vysokou a nespočetné množství faktů, pouček i dat. Spousta zajímavých nápadů ( i x y; einsteinovská proti newtonovské fyzice) a dost "rychlá" animace.(21.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace