Skrytá tvář ošetřovatelky

Cotton Mary

Skrytá tvár ošetrovateľky

Francie / Velká Británie / USA, 1999, 119 min

• argenson

Těšil jsem se na dramatickej příběh okořeněnej atmosférou postkoloniální Indie, místo toho jsem koukal na neoriginální sentimentální slátaninu naprosto o ničem.(28.4.2011)

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $299,432Tržby Celosvetovo $319,432(24.1.2009)

• zajda001

Za celý film jsem nepochopila, proč někdo takový film vůbec realizuje. Do konce jsem se dodívala jenom proto, že jsem čekala jestli můj špatný dojem z celého filmu nevylepší alespoň konec, ale nic se nekonalo.(13.5.2010)

• Cival

Televizní, indická, nudná a neskutečně debilní variace na Ruku na kolébce. Akorát se nevraždí. Vlastně se neděje vůbec nic. Jen se trapné plky snaží předstírat, že se tu řeší jakési vážné společenské téma vypovídající o indickém národu v britském područí.(23.2.2005)

• hous.enka

Nechapu, jak jsem se na to mohla vydrzet divat dve hodiny....takove, jake to je na zacatku, to je i na konci. Mozna i horsi. A rozhodne tomu nepomohly ty vsemozne indicke tanecky ... Boze...(28.4.2011)