Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte v Cannes, na festivalu plném hvězd a hvězdiček, hollywoodských producentských magnátů i podvodníčků, kteří číhají na příležitost, vítejte na plážích zalitých sluncem, kde se opalují oslnivé krásky, vítejte v luxusním hotelu du Cap, kam zavítala stárnoucí francouzská filmová superstar Millie Marquandová (Anouk Aimée). Millie spolupracovala s těmi nejlepšími režiséry, ale v poslední době hereckých příležitostí stále ubývá a její renomé je rozhodně vyšší než stav jejího bankovního konta. Potřebovala by velkou roli ve velkém filmu, který by ji vrátil na výsluní. Významný producent Rick Yorkin (Ron Silver) přichází s finančně zajímavou nabídkou, ale Millie zjišťuje, že by na ni v připravovaném kasovním trháku s Tomem Hanksem čekala jen malá vedlejší rolička. Dále je tu herečka Alice Palmerová (Greta Scacchi), která se podle vlastního scénáře právě chystá natočit svůj zcela nekomerční celovečerní režijní debut. Jedná se sice o výrazně nízkorozpočtovou produkci, ale Millie by v tomto filmu měla být v každém záběru, je to velká krásná role, na jakou léta čekala. Jak se herecká legenda rozhodne, když se na scéně navíc objeví její bývalý manžel (Maximilian Schell) a vše se ještě více zkomplikuje? Brilantní komedie o hořkém zákulisí velkého filmového světa vznikala na pozadí skutečného dění canneského festivalu. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Trellíno 

všechny recenze uživatele

Tak ve Varech se mi u dvou filmu povedlo něco, co se mi nikdy předtím nestalo. Odejít z filmu nebo u něj usnout. Toto je ten druhý případ. 99 minut koncentrované nudy. ()

Voyer 

všechny recenze uživatele

Opět další hodina a půl mé meditace nad tím, jak moc si Jaglom uvědomuje hloubku své misogynie a primitivitu svých postav. Spíš slabší kousek, ale jako satira Hollywoodu a jeho vztahu k ženám funguje pěkně. ()

Reklama

xander 

všechny recenze uživatele

Film s atraktívneho prostredia, so skvelým hereckým obsadením a aj tak pekelne nudný. Pripadalo mi to akoby sa tvorcovia pokúšali natočiť film v štýle Woody Allen alebo Robert Altman no výsledok je absolútne fiasko. Henry Jaglom nesiaha týmto majstrom ani po päty, škoda hlavne tých hercom (Maximilian Schell, Greta Scacchi, Ron Silver, Anouk Aimée), ostatní sa len mihli. Dve hviezdičky za skvelých hercov a kameru. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Celý čas sledujeme skupinku ľudí (herec veterán, herečka začiatočníčka, úspešný producent, vodič, ktorý chce byť úspešným producentom, atď.), ktorí počas inkriminovaného festivalu hľadajú životné šťastie. Tí neúspešní hľadajú úspech, tí úspešní ho berú ako samozrejmosť a túžia po šťastnom partnerskom živote a láske. A do toho je samoúčelne inštalovaných zopár záberov na billboardy typu STIGMATA, FIGHT CLUB alebo ENTRAPMENT. Žiadny humor, žiadna satyra a lá Robert Altman, len nudné dialógy, ktoré až v poslednej tretine (keď postavy začnú odkladať svoje masky) dostávajú aký taký zmysel. Veľmi slabé. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama