Láska a vášeň

Emer Reynolds

Kostýmy:

Consolata Boyle
  • vesper001

Už před časem jsem zjistila, čemu vědecká veřejnost říká „wtf-ending“. Jde o veskrze pozitivní označení konce, nad kterým zůstává rozum stát. A nyní jsem odhalila podstatu pojmu „wtf-film“. Nad takovým filmem také zůstává rozum stát, ale pozitivní známka to není… Dávám hvězdičku Danielu Craigovi za snahu a modré oči, ale výš jít opravdu nemůžu. Hlavní postavou je rozvedená majitelka panství (jejíž manžel dal přednost chovu kentaurů), která se chová jako blázen, její divná služebná, co se chová jako blázen, a poddaný, za kterým dotyčná majitelka pálí, a který je blázen. A když se blázni perou, kdo uteče, vyhraje.(24.4.2012)

Průměrné drama, v němž jsem nepochopila, co na zjevně vyšinutém, afektovaném Craigovi mohlo britskou emancipovanou dámu tak přitahovat. Podle skutečné události, kdy ovšem motivace aktérů nebyly tak objasněny jako ve filmu. 50%(24.2.2011)

• Pepinec

Láska a vášeň - ideální film pro navození romanticko-milostné atmosféry v poklidném nedělním odpoledni? Kdepak! Ve skutečnosti je to takhle; Láska a vášeň - ideální věc pro podložení stolu, který se viklá nebo pro navození atmosféry "měl bys jít, za chvíli se vrátí manžel."(4.9.2012)

Značně rozhárané jak herecky tak kamerově. Ale smekám kloboouk před Craigem, protože jeho postavu jsem mu naprosto věřila.(7.1.2012)

Tak tento film veľmi prekvapil. Čakal som nudu a to, že budem sa pozerať na hodinky koľko ešte asi zostáva do konca filmu ale nebolo tomu tak. Možno ten začiatok a rozbeh celkovo bol trošku pomalší a nudnejší ale neskôr sa z toho vykľul veľmi slušný film (na moje počudovanie). A ten záver...(5.4.2011)