Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

Bobby a Liz se zasnoubí.Nic podivného.Kluk má rodiče, kteří vedou hospodu a potřeštěnou sestru.Také nic podivného. Holka má tatínka a ... tatínka.Jsou to gayové a ty Bobbyho rodiče tak moc v lásce nemaj.A pomyšlení na obou stranách že se z nich stane rodina je děsí.To by byl zhruba ve zkratce obsah nového sitcomu, který však ČT prozíravě dala na páteční pozdní večerní hodinu, kdy si normální lidi chtějí odpočinout nebo flámovat.Důvod neznám.O sexu se tu mluví ale nic co byste neslyšeli v Přátelích.Nejsprostší nadávkou je tu " teplý" a "doprdele".Ale nejspíš to bude právě proto, že si to dělá srandu z "teplejch".Omyl ,dělá si to srandu i z buranů, ze sexu ale hlavně z toho že ty "teplí" bereme(a nejen u nás) jako něco z planety Mars.Takže, když vydržíte, nebo si naštelujete video, myslím že se dobře pobavíte.Alespoň z rozhovorů Simona a Phillipa.A ještě něco: Tohle byla rada.Má rada!(25.9.2004)

Téma bylo využito beze zbytku, řekl bych, a nízké hodnocení nechápu. Copak je pro vás ještě dneska seriál o homosexuálech tolik šokující, že nejste schopni rozpoznat dobrý vtip? O těch totiž tenhle seriál je, o dobrých vtipech, které hezky přirozeně samy a nenuceně vyplynou z rozdílů mezi rodiči vidláky a rodiči gayi. Stylizace jednotlivých postav je samozřejmě patřičně vyostřená (Phillip je tedy opravdu zženštilý... a Mace je zase ignorant jak poleno...), ale tak to má ve správném sitcomu být. Tohle je správný sitcom, škoda, že neměl čas se naplno projevit...(15.8.2007)

bolo to viac než len dobré. milé a zábavné so skvelým obsadením. škoda, že toho nebolo viac(5.6.2007)

Vcelku oddechový sitcom, vezoucí se na vlně úspěchu Přátel a podobných seriálů.(15.12.2007)

Pohled do sitcomového vztahu mezi Liz, studentky Harvardu, vychovávanou dvěma klasickými, bohatými homosexuály a Bobbym, irským katolíkem, jehož rodiče jsou typičtí irští majitelé baru. Všechno pěkně postaru, klasické devadesátkové klišé, v podobě opakování trapných vtípků a pitomého pitvoření se. Hlavní hrdiny jsem si celkem oblíbil. Určitě příjemná ztráta času.(5.2.2014)

• Jiří K.

Tristní jako všechny televizní (převážně U.S.) sitcomy, premisa z které vycházím, když slyším ten frenetický umělý smích. Je mi na blití z té dnešní popkultury.(4.2.2005)

Jeden ze seriálů, kterému by bylo slušilo pokračování, protože měl moc pěkně našlápnuto. Takovou dvojku tatíků bych taky brala, protože s nimi za zády se holka neztratí.(29.7.2008)

Docela příjemný sitcom, nenásilně zaplňující prázdné večery.(7.12.2008)

• Lenka0064

Hrůza!!! Horší už je snad jen Troškův Kameňák. Trapné neoriginální vtipy v každém "nečekaném" záběru... pokud chcete koukat s otevřenou pusou, nevěřícně kroutit hlavou a dokola opakovat: "To nemyslí vážně!" - doporučuji(10.5.2006)

Já to miluju... Miluju Simona, miluju jejich ironii a cynismus... obojí rodiče jsou prostě boží... škoda, že to má jen jednu sérii...(28.1.2013)

Moc povedený sitcom, který si bez ohledu na následky střílí úplně ze všeho. Z homosexuálního páru otců, a to se všemi klišé, která daná situace nabízí (např. jeden z nich byl v mládí členem chlapecké skupiny typu Backstreet Boys), ale též z megaburanství hlavy rodiny s pevnými katolickými základy. Přestřelky plné jedovatě vtipných hlášek lítají ze strany na stranu a člověk se může skvěle bavit(1.4.2013)