Mladí, krásní a zkažení

Young, Beautiful and Screwed Up

Komedie

Francie / Německo / Velká Británie, 2004, 92 min

• Louie

No, já nevím, nebavilo mě to, nudilo mě to a pak mi chtěli vnutit myšlenku, že pozvracet někomu nohy je fajn.... .... ... no, snad kdysi to byl nápad hodný Boha, ale dnes... ...(11.6.2007)

Docela zmatené a strašně rychlé (rychlé ve smyslu jednou jsem tam, za deset sekund jsem už úplně jinde a dělám něco úplně jiného), ale vcelku koukatelné. Nějak mi to nedalo a dívala jsem se až do konce. Některé scénky byly vtipné, některé se mi moc nelíbily, ale když to vezmu globálně, tak to bylo v pohodě.(21.7.2011)

• Olík

Doktor z hor na způsob ulítlé studentské komedie aneb mladí statkáři versus zářivá světla Paříže. Koprodukční paskvil francouzského situačního humoru, americké teen bláznivosti a bavorského sedláctví, jenž se z naprosto nezáživné podívané postupem času propracovává k celkem povedeným momentům, které však neustále sráží všudypřítomná vidlácká patina.(31.10.2011)

Mne sa to celkom páčilo. Na filme je vidno europsku produkciu.Aspon trochu oddych od tých všetkých trápnych teen komedií z USA. Možno by to chcelo trochu lepšie výkony hercov(22.7.2007)

Velmi zajímavý a celkem vtipný film. Celkem proto, že zhruba v prostřední části se objevuje druh humoru, založený na blití a následcích učinků drog. Koukat několik minut na pitomé oblyčejové grymasy nastřelenýho puberťáka je stejnej opruz jako koukat na Pavla Béma, která významně zvedá obočí, když mluví o své poctivosti. A velmi zajímavý film je proto, že je v něm i dostatek "neamerickýho" humoru, například jediná a naprosto nenápadná věta od číšnice "zbyl jste tu sám. Sníte těch 48 šneků a rejnoka?" a on zcela normálně a vážně odpoví "Toho rejnoka už nebudu." je typická ukázka francouzskýho humoru, založen především na momentální situaci a minimu slov. Tady v komentu to možnná vyznívá trapně, ale věřte, že ve filmu je to vtipný. Celkově je film hodně ulítlá bláznovina, ale především díky dobrým dialogům se jedná o překvapivě docela vtipnou záležitost.(23.11.2010)