poster

Mladí, krásní a zkažení

 • Francie

  Les Gaous

 • Německo

  Die Vollchaoten

 • anglický

  Young, Beautiful and Screwed Up

 • Slovensko

  Mladí, krásni a skazení

Komedie

Francie / Německo / Velká Británie, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  **

  Je to darmo hovoriť. Uletené americké komédie o partičkách teenagerov a ich výstrelkoch, ktoré sa točia okolo školy, sexu a iných pubertálnych vecí vedia len oni. Navyše francúzsky humor s touto tématikou vôbec nehrajú rovnocennú ligu, takže zbytočne sa budem ďalej rozpisovať, pár vtipných detailov, postáv, ale nesiaha to ani do priemeru. 40%.(24.3.2008)

 • T2

  Rozpočet €6,6milióna(2.8.2009)

 • Elleannie
  ***

  Docela zmatené a strašně rychlé (rychlé ve smyslu jednou jsem tam, za deset sekund jsem už úplně jinde a dělám něco úplně jiného), ale vcelku koukatelné. Nějak mi to nedalo a dívala jsem se až do konce. Některé scénky byly vtipné, některé se mi moc nelíbily, ale když to vezmu globálně, tak to bylo v pohodě.(21.7.2011)

 • Olík
  **

  Doktor z hor na způsob ulítlé studentské komedie aneb mladí statkáři versus zářivá světla Paříže. Koprodukční paskvil francouzského situačního humoru, americké teen bláznivosti a bavorského sedláctví, jenž se z naprosto nezáživné podívané postupem času propracovává k celkem povedeným momentům, které však neustále sráží všudypřítomná vidlácká patina.(31.10.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Velmi zajímavý a celkem vtipný film. Celkem proto, že zhruba v prostřední části se objevuje druh humoru, založený na blití a následcích učinků drog. Koukat několik minut na pitomé oblyčejové grymasy nastřelenýho puberťáka je stejnej opruz jako koukat na Pavla Béma, která významně zvedá obočí, když mluví o své poctivosti. A velmi zajímavý film je proto, že je v něm i dostatek "neamerickýho" humoru, například jediná a naprosto nenápadná věta od číšnice "zbyl jste tu sám. Sníte těch 48 šneků a rejnoka?" a on zcela normálně a vážně odpoví "Toho rejnoka už nebudu." je typická ukázka francouzskýho humoru, založen především na momentální situaci a minimu slov. Tady v komentu to možnná vyznívá trapně, ale věřte, že ve filmu je to vtipný. Celkově je film hodně ulítlá bláznovina, ale především díky dobrým dialogům se jedná o překvapivě docela vtipnou záležitost.(23.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace