Reklama

Reklama

FleshEater: Revenge of the Living Dead

  • USA FleshEater (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Skupina teenagerů při noční procházce narazí na hrob muže. Netuší však, že ten zesnulý muž je zombie. Jeden po druhém se stávají zombie. Musí bojovat o život, zatímco se snaží uprchnout a varovat úřady. Nakonec jsou zombie všude a někdo je musí zastavit, ale kdo? (JasonCZ)

Recenze (6)

Ruut odpad!

všechny recenze uživatele

Není amatérský gore horor jako amatérský gore horor. O hereckých výkonech a příběhu se vůbec nedá hovořit. A ty nahaté ženštiny? Sice jich tam bylo opravdu hodně, jenže děs a běs se na to koukat. Ty baby nebyly až takové hrozné, ale měli na sobě klasické hadry z 80tých let. A to samo o sobě je katastrofa. Takže tak s erotičnem. Jediným opravdu slušnějším momentem byl absolutně ohlodaný a zkrvavený zombie v policejním autě. Škoda jen že si zahral pouhých asi 5 vteřin. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle poklad mi neskutečně dlouho unikal. Čekal tu na DVD ale nechtělo se mi do něj. Přeci jen nebyl jsem zvědavej na další špatnej zombie horor. Ale když došla řada řekl jsem si "Bože já jsem idiot" vždyt je to dost dobrý. Chlap v lese vykope zombíka a ten začne řádit, primitivní přesto zábavné. Scénář by nedostalo ani minimální plus ale je to parádní když chci něco hodně odpočinkovýho. Pak zombák začne v lese řádit a s hodou okolností tam jsou nějací pběrťáci, a tohle je možná dost divný. Jako kdyby zombie věděl kde jsou ty puberťáci a jakoby pokaždé věděl že tam jsou sami. Takhle to působilo dost divně a okatě. A je to asi nejvěší výtka k filmu. Tohle je prakticky konec příběhu ted se tam dokonce jen nabíhá umírá, to je vše. Gore je celkem obstojný není to nic nechutnýho ale ani kousance nejsou vidět mimo kameru takže celkem spokojenost. Atmosféra lesa působila výborně. Co mě ale znechutilo daleko více než kdejaká brutalita podle skutečné události byla ta líbačka v seníku, fakt koukat na nějaký dva lidi jak se líbaj a poslouchat to cucání mě fakt nerajcuje. Každopádně film jsem si dokonale užil a jsem naprosto spokojen. Prostě paráda. ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Človek sa učí celý život. Učiť znamená zisťovať. A ja zisťujem, že nie len od začiatku nového milénia vznikajú hororové snímky s odporne ´´realistickým´´ audiom, točené kamarátmi, s kamarátmi, pre kamarátov, za jedno teplé jedlo denne ( poprípade podľa ksichtov aj za fľašu tuhého ) a za ´´sľubných´´ argumentov, že ,,týmto,, sa do Hollywoodu určite dostanete. Možno sa tam dostali maximálne tvorcovia gore efektov ( alebo žeby tí Hollywoodsky išli okolo a mali hlad ? ). Tak či tak C kategória by bola pre tento snímok privilégium. ()

Tsunami_X 

všechny recenze uživatele

Ucházející B-Film (aka Zombie nosh) o skupině studentů, kterým se menší lenošení a popíjení v lese změní na noční můru, díky oživenému zlu v podobě Zombie. Nákaza se jako obvykle šíří geometrickou řadou a našim hrdinům nezbývá tudíž nic jiného, než varovat úřady, které by se s nastalým problémem měly dokázat vypořádat. Amatérské vzezření snímku je víceméně sympatické, stejně jako ochotnické výkony většiny „herců“, spolu s násilnými scénami, které ovšem překvapivě gradují až v samotném závěru, kde už se na ně dá dívat i bez potutelného úsměvu a vyvstává otázka, zda nebyl v průběhu natáčení nalezen nějaký mecenáš. Samotný úvod v lese, ze kterého je cítit lacinost a jakási nezaujatost vůči vytvářenému dílu, by ani při nejlepší víře nedokázal evokovat atmosféru jistého horroru, odehrávajícího se v lesní chatce, který díky podobnému prostředí a estetice filmu přijde na mysl nemálo žánrovým fanouškům. Ostatně výše jmenovaná chata je kupodivu jen další přestupní pasáží, při které jsou zbaveni života téměř všichni představitelé, se kterými jsme měli tu čest, se na začátku seznámit. O to překvapivější pak je, že se z toho schématického prostředí dostáváme bleskurychle i jinam, respektive na tenký led, protože slabá výprava se dosti výrazně snaží o častou změnu prostředí v průběhu vyprávění. Tím pádem dojde i na nějaké ty městské exteriéry, které opravdu nevyrazí dech, ale při silné vůli dokážou oživit poněkud monotématický děj, který se skládá z epizod typu „příchod-seznámení-nástup nemrtvých a eliminace živých“. Různé legrácky, jako je vyvraždění celé rodiny počínaje dcerou převlečenou za andílka, pak podtrhují absolutní tvůrčí svobodu autorů, která byla omezena pouze výší rozpočtu. Škoda jen té těžké dýchavičnosti v závěru, která ruinuje celkový dojem stejně, jako dost odporné erotické scény, s dost odporně vypadajícími ženštinami. Pokud nejste vůči B-Filmům tolerantní, v žádném případě tento snímek nevyhledávejte. ()

Jimmi 

všechny recenze uživatele

Flesheater je film o 3tinach roznej kvality a zabavnosti.V prvej tretine kde sa zoznamujeme so skupinkou studentou a prvymi zombie su eekty dost mizerne...a zobie sa odlisuju len silnejsim make-upom. V druhej tretine je to to prave orechove, co potesi vsetkych fanusikov zombie hororov.Zaujimave a roznorode smrte(priestor dostanu aj vidli ala blood:)) , zombikov je stale viac a viac..proste parada.PAcilo sa mi aj to ako vsetky zombie sa do deje vracaju a u kazdej vieme kde a akao sa premenila. Tretia tretina vsak ubrala velmo vela...monotonne vrazdenie bez vacsej akcie:( AZ na jeden zaber to bola aj trochu nuda.... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama