15. Carry On Doctor (1967)___Zatím nejlepší díl, co jsem viděl. Fóry jsou tentokrát pečlivě promyšlené, nechybí tradiční slovíčkaření, a skvělé obsazení, které se tentokrát naprosto trefilo do postav. Jim Dale jako hodný ale při chůzi trochu nemotorný doktor Kilmore, Charles Hawtrey jako pacient trpící syndromem sympatického těhotenství, Sid James jako simulant, Kenneth Williams v roli přednosty oddělení. Trochu lehtivějších náznaků a jeden pořádný skandál se postarají o nebývale "hlubokou" zápletku.(4.2.2012)

Tento díl patří mezi nejlepší komedie jaké v té době natočili v Anglii, patří mezi nejlepší Carry on. 5/5(29.10.2013)

Carry on Doctor je o level výš než Carry on Nurse. Nemocnice je opět plná pološílených pacientů i personálu, sexy sestřiček, ale hlavně bláznivých scének a skečů. Dlouho jsem se už takhle u filmu nezasmál. Herecky všemu kraluje Kenneth Williams jako přeafektovaný egoistický doktor Tinkle.(8.8.2017)

Britská séria filmov "Carry on..." pozostáva z 31 komediálnych filmov natočených v rokoch 1958 až 1992. Boli to nízkorozpočtové snímky ťažiace z jednoduchého humoru plného grimás a hlášok. Bláznivé komédie sú veľakrát odkazom na grotesky, avšak ich kvalita bola rôzna. V tomto prípade si tvorcovia ( krstným otcom série je režisér Gerald Thomas ) zobrali na mušku nemocničné prostredie, ktoré ponúklo nespočetné množstvo komických situácií. Tento film je 15. v poradí. Štvrtý komentár.(14.3.2018)