Reklama

Reklama

Čtyři  kamarádi něco po dvacítce hledají lásku, ale nemají štěstí. Jeden z nich se po náhodné nehodě na lyžích seznámí s krásnou dívkou a vzplane mezi nimi vášnivý vztah. Ostatní dospěli k závěru, že příčinou této nenadálé změny byly extrémní okolnosti nehody. Rozhodnou se, že pravá láska je čeká jen na takové šílené stezce. Když jsou už-už v cíli, vždy se něco pokazí. Naplánují si tedy únos, aby měli objekty jejich snažení jisté. Ale i dobře promyšlený plán může selhat… (TV JOJ)

(více)

Recenze (32)

klokyn 

všechny recenze uživatele

Tento film jedno popoludnie bežal v telke. Najprv sa mi to nechcelo pozerať, pretože nemám rád spojenie "romantický film". Ale nakoniec ma táto komédia prekvapila a ja som sa pri nej slušne bavil. Aj keď sa sem-tam nevyhnete pocitu trápnosti pri niektorých scénkach, je to film minimálne dobrý. Dokonca to má aj pekný dej okorenený trochou prekombinovanosti. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

I když samotný námět zaváněl nadějnou romantickou komedií, tak tvůrcům se namísto toho povedlo udělat průměrnou a místy až podprůměrnou a navíc nepěkně tuctovou záležitost, kde je vedle režie dalším kamenem úrazu také herecké obsazení. Film má sice jen slabou hodinu a půl, ale i přesto jsem se v závěrečné půlhodince docela nudil, avšak únos a následné osvobozování celkem ušlo. ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Sice se jedná o komedii pro nenáročné, ale do odpadu bych to neházel, protože je zde až příliš trapných míst, u kterých si můžete říct, že taky nejste žádná hvězda, ale rozhodně byste nikdy nenatočili takovou blbost. Odpadové filmy se vyznačují tím, že vyvolají nutkavou potřebu se zprovodit ze světa. Při několika opravdu suchých vtipech jsem dokonce vyloudil nějaký ten nesmělý úsměv. ()

vernerka 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch filmů. který by mohl být celkem milý, kdyby z něj tvůrci neudělali frašku. Uznávám, že děj není příliš nápaditý, ale celkově se mi nápad celkem líbil. Herci ale byli zbytečně afektovaní, plivali po sobě, tahali se za bradavky :D a podobné další zbytečnosti. Takže za mě dvě hvězdičky. Za nápad a za snahu. Po druhé už to ale vidět nemusím. ()

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Pôvodne som ani nemal v plane pozerať tento film, ale sestra si ho chcela pozrieť a mne sa nechcelo vstávať z gauča. :) Ale Rande v ťažkostiach ma celkom milo prekvapilo. Samozrejme, že to nie je vôbec film, ktorý by mal nejakú intelektuálnu hodnotu, má iba jednu jedinú funkciu - pobaviť. Musím sa priznať, že som sa počas filmu zasmial len raz, zvyšok filmu som sa ani len neusmial, ale myslím, že to predsa len bolo v celku pozerateľné. A ocenil som najmä to, že z toho obrovského množstva klišovitých (snáď správne skloňujem "klišé") situácií sa väčšina skončí úplne inak, ako by človek očakával. Dal by som 2x*, ale za netradičné vyústenie týchto situácii pridávam jednu bonusovú hviezdičku. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama