Reklama

Reklama

Oko 2

  • Hongkong Jian gui 2 (více)
Horor / Drama / Thriller / Fantasy
Hongkong / Singapur, 2004, 90 min

Obsahy(1)

Joey se probere ze spánku po lécích, které ji byly dány po výplachu žaludku. Jen o vlas unikla smrti, během hlubokého spánku viděla kolem sebe duchy mrtvých lidí, kteří ji doprovázeli v jejich nejtemnějších minutách. Joey se rozhodne pro zcela nový život, kdy už nechce takovou zkušenost znovu zažít a zároveň se rozhodne ukončit svou epizodu se Samem. Avšak krátce po pro-puštění z nemocnice zjistí, že je těhotná. Nejen že je neustále ve stresu z myšlenky na potrat, ale také ji neustále trápí pocit, že ji sleduje tajemná postava. Jednou se však setkají tváří v tvář na vlakovém nástupišti... (Intersonic)

(více)

Recenze (65)

obitus 

všechny recenze uživatele

Skoro stejne tak dobre jako prvni dil. Ducharina, ktera je trochu jina, nez japonske vykradacky Ringu me misty opravdu dobre vystrasila a vubec nevadi, ze cela stoji jen na lacinych lekackach. Rusive pusobily pokusy Pangovcu o rychlejsi strih a nadupanejsi hudbu, predevsim v prvni casti filmu. Vysvetleni proc a jak se vse odehrava bylo uspokojive, zadna pointa v pointe jine pointy. A Shu Qi je navic naprosto sukedelicka baba.....Jsem celkem spokojen. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Horrory z ázijskej produkcie už nie sú pre mňa tak exotické ako pred pár rokmi. Zvykol som si na ich štruktúru a preto už ma nedokážu tak podmanivo zaujať. Podivne napätá atmosféra, plíživá kamera, niekoľko podarených ľakačiek, šokové nazvučenie a des naháňajúce prízraky duchov. Tak je tomu aj v tomto snímku bratov Dannyho a Oxide Pongovcov. Ale niekedy rád začriem aj do týchto vôd horrorového subžánru. "Oko 2" mi prišlo celkom vhod. V žiadnom prípade ho však neodporúčam tehotným ženám. *** ()

Reklama

tombac 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně horší než první díl. Zatímco první Oko mi připravilo několik infarktových momentů, zde mě trochu vystrašilo ledatak padající tělo před zastávkou. Problém je v podobě duchů a jejich aktivitě. Pangovci to zhoršují na několika místech klipovitým střihem, jenž se do duchařského horroru moc nehodí. Shu Qi je fakt baba non plus ultra, ale to tuhle unylou duchařinu nezachrání. Jak může někdo bez nějaké větší újmy přežít dvojnásobný pád z několikapatrové výšky?! Jak může duch zabránit smrti padající osoby, když jen stojí nehnutě opodál?! Závěr se mi moc nelíbil. Na tenhle filmeček se celkem dobře dívá, ale já jsem se těšil na pořádný nervák a rozhodně mě nepotěšilo pár záběrů jako z telenovely. Zklamání! 5/10 ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

No...dle mě je Oko II. psycho od začátku až do konce, ale... Bratři Pangovi nám podávají obdobný příběh jako v jedničce, opět je zde celá ta "duchovní" dimenze příběhu, která mi ale tentokrát přišla poněkud mdlá a špatně podaná a v některých okamžicích je příběh nechutný. Ne strašidelný nebo hutný, prostě opravdu zbytečně nechutný. Proto "jen" 80%. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

No s puvodnim Okem tohle nema nic moc spolecnyho, jedna se pouze o standartni ducharskej japonskej horor, kterej nicim zvlast nezaujme. Popravde receno, videl jsem ho vcera a uz si ho vybavuju jen matne. Nicmene nejaka hororova atmosfera tu moc neni, sem tam se maximalne povede naka lacina lekacka a jsou tu asi dve, tri fakt brutalni sceny a docela neprijemne vyznivajici zaver, ale jako celek to nijak zvlast strasidelny neni. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v Singapuru, Thajsku (Bangkok) a Číně (Hong Kong). (GASTON73)

Reklama

Reklama