poster

Oko 2

 • Hong Kong

  Jian gui 2

 • Hong Kong

  見鬼 2

 • Hong Kong

  Gin gwai 2

 • anglický

  The Eye 2

 • Slovensko

  Oko 2

Horor / Drama / Thriller / Fantasy

Hong Kong / Singapur, 2004, 90 min

Scénář:

Yuet-Jan Hui

Kamera:

Decha Srimantra
(další profese)
 • kaylin
  ****

  „Oko 2“ si tak drží dobrou kvalitu prvního filmu, jde si vlastní cestou a má svoje vlastní nešvary, stejně jako první film. Především je to skutečnost, že ty filmy jsou docela dost klišovité a je celkem jasné, jak se budou vyvíjet. Pak jsou zde ale skvělé scény, které vás doslova pohltí, a vy si budete užívat jejich hororovost. Takže nadprůměr, ale úplně výjimečný tenhle horor opět není.(12.12.2015)

 • Tosim
  ****

  No...dle mě je Oko II. psycho od začátku až do konce, ale... Bratři Pangovi nám podávají obdobný příběh jako v jedničce, opět je zde celá ta "duchovní" dimenze příběhu, která mi ale tentokrát přišla poněkud mdlá a špatně podaná a v některých okamžicích je příběh nechutný. Ne strašidelný nebo hutný, prostě opravdu zbytečně nechutný. Proto "jen" 80%.(28.2.2005)

 • B!shop
  ***

  No s puvodnim Okem tohle nema nic moc spolecnyho, jedna se pouze o standartni ducharskej japonskej horor, kterej nicim zvlast nezaujme. Popravde receno, videl jsem ho vcera a uz si ho vybavuju jen matne. Nicmene nejaka hororova atmosfera tu moc neni, sem tam se maximalne povede naka lacina lekacka a jsou tu asi dve, tri fakt brutalni sceny a docela neprijemne vyznivajici zaver, ale jako celek to nijak zvlast strasidelny neni.(26.9.2008)

 • Legas
  ****

  Ideální horor pro těhotné ženy. Oko 2 dějově na první díl vůbec nenavazuje. Nelze tedy přímo srovnávat. I název "Oko" je zavádějící, protože film s ním nemá nic společného. Od japonských Ringu se film liší svou atmosférou. Zatímco Ringu se vyžívá v denní všednosti, Oko 2 je klipařskou exhibicí, kde hororovou atmosféru udržují téměř výhradně lekačky (kterých je tu požehnaně). Film má více než jednu nezapomenutelnou scénu (výtah, zastávka, skok/skoky).(8.3.2005)

 • MM_Ramone
  ***

  Horrory z ázijskej produkcie už nie sú pre mňa tak exotické ako pred pár rokmi. Zvykol som si na ich štruktúru a preto už ma nedokážu tak podmanivo zaujať. Podivne napätá atmosféra, plíživá kamera, niekoľko podarených ľakačiek, šokové nazvučenie a des naháňajúce prízraky duchov. Tak je tomu aj v tomto snímku bratov Dannyho a Oxide Pongovcov. Ale niekedy rád začriem aj do týchto vôd horrorového subžánru. "Oko 2" mi prišlo celkom vhod. V žiadnom prípade ho však neodporúčam tehotným ženám. ***(20.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace