Režie:
Hansjörg ThurnScénář:
Hansjörg ThurnKamera:
Uwe SchäferHrají:
Nicky Kantor, David Winter, Sissi Perlinger, Vinzenz Kiefer, Manuel Cortez, Karoline Schuch, Martin Goeres, Fritz Roth, Laura Osswald, Tim Sander (více)Obsahy(1)
Jo, Tobi, Maus a Leo sú štyria dobrácki, príjemní a sympatickí kamaráti, ktorých ale pre najrôznejšie chytrácke kúsky a zlomyseľné darebáctva vyhodili z viacerých škôl, než ich dokážu spočítať. Prestupy na nové školy znášajú pomerne ľahko, ale keď sa zrazu ocitnú v škole, ktorá je už 88 rokov čisto dievčenskou školou, vyrazí im to dych. Je to však pre nich posledná šanca dovzdelávať sa. Ich doterajšie skúsenosti však nedosahujú úroveň prefíkaných dievčenských koketných stratégií, zvádzacích schém a roztomilých konfliktov. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Nicky Kantor
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Létající třída (2003)
Seventeen - Mädchen sind die besseren Jungs (2003) (TV film)
David Winter
Belgie
Nejlepší filmy:
La freccia nera (2006) (seriál)
Holky při tom nepláčou (2002)
Seventeen - Mädchen sind die besseren Jungs (2003) (TV film)
Sissi Perlinger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Komando v sukních (2001)
Pomsta živých smolařů (2004)
Big Ben (1996) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Free Rainer (2007)
Legenda jménem T-34 (2018)
Manuel Cortez
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Fickende Fische (2002)
Můj přítel z Fara (2008)
Hodnota času (2013)
Karoline Schuch
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Balón (2018)
Zeiten ändern Dich (2010)
Temný les (2020) (seriál)
Martin Goeres
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Napola: Hitlerova elita (2004)
Victoria (2015)
Zimní cesta (2006)
Fritz Roth
Západní Německo
Laura Osswald
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Fakjů pane učiteli (2013)
Navždy spolu (2012)
Zbouchnutá (2013) (TV film)
Tim Sander
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Wie Feuer und Flamme (2001)
Otcem na poslední chvíli (2014)
Schlussmacher (2013)
Falk Rockstroh
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Případ Collini (2019)
Černý svědek (2006) (TV film)
Free Rainer (2007)
Daniel Zillmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Oranžové léto (2011)
Já a Kaminski (2015)
Doris Kunstmann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Funny Games (1997)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Hitler: The Last Ten Days (1973)
Jana Straulino
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Crazy (2000)
Hamburk - město strachu (1999) (TV film)
Poslední mise (2006)
Florian Jahr
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Seventeen - Mädchen sind die besseren Jungs (2003) (TV film)
Modrooká Polly (2005)
Wolfgang Klapper
Německo
Nejlepší filmy:
Seventeen - Mädchen sind die besseren Jungs (2003) (TV film)
Thomas Braungart
Nejlepší filmy:
Seventeen - Mädchen sind die besseren Jungs (2003) (TV film)